|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
więcej -> |
|
Ile dopłacimy do Unii?
|
|
Unia żąda od Polski pełnej składki, zapłaty rabatu brytyjskiego za 2003 r., dofinansowania rolników z budżetu narodowego.
W zamian oferuje wsparcie finansowe na poziomie zaledwie połowy tego, co otrzymują pozostałe państwa członkowskie.
W razie ewentualnej akcesji naszego kraju do Unii Europejskiej całość środków finansowych przeznaczonych dla Polski osiągać będzie zaledwie 50 proc. poziomu wsparcia, które otrzymują pozostałe państwa członkowskie - wynika z dokumentu przyjętego 21 listopada br. przez Radę Ministrów. Dotyczy to zarówno finansowania rolnictwa, jak i środków z funduszy strukturalnych.
Polska tymczasem musi przekazać Unii tytułem składki 8,3 proc. dochodów budżetowych, dalsze 7,1 proc. pochłoną wpłaty na rzecz europejskich instytucji finansowych i tyle samo - prefinansowanie polityk wspólnotowych w latach 2004-2006. Transfery na rzecz Brukseli spowodują w budżecie lukę kasową na poziomie 3,5 mld euro w 2004 r. - ocenia rząd.
Równie mało zachęcająco przedstawiają się te wyliczenia w odniesieniu do produktu krajowego brutto (PKB).W pierwszym roku po ewentualnej akcesji nasza wpłata do budżetu UE oraz do różnych unijnych instytucji finansowych sięgnie 1,3 proc. PKB.
Kolejny 1 proc. PKB pochłoną wydatki budżetu na współfinansowanie projektów strukturalnych i rozwój obszarów wiejskich, dopłaty dla rolników, które musimy w pierwszym roku ponieść sami, oraz administrowanie politykami Unii i dostosowania do unijnego prawa.
Tymczasem aż 68 proc. wydatków naszego budżetu ma charakter wydatków sztywnych. W tej sytuacji transfer na taką skalę środków finansowych na rzecz Unii oznacza dla Polski konieczność bardzo poważnej redukcji obecnych wydatków budżetowych lub znaczne zwiększenie deficytu. Obie ewentualności pociągają za sobą ryzyko perturbacji społecznych i gospodarczych.
Owe miliardy euro naszego zysku z akcesji, o których tak głośno w mediach, to wynik... zafałszowanej metodologii określania pozycji budżetowej netto danego kraju.
Chodzi o to, że strona unijna nie uwzględnia po stronie naszych wydatków związanych z akcesją takich pozycji, jak: wkłady finansowe do unijnych instytucji (EBI, EBC, Fundusz Badawczy Węgla i Stali i in.), konieczność współfinansowania tzw. unijnej pomocy, prefinansowania, tj. mechanizmu finansowania projektów i dopłat najpierw z własnego budżetu, aby po roku Unia zwróciła pieniądze.
Unia przeszacowuje również poziom absorpcji funduszy strukturalnych. Praktyka pokazuje, że faktyczne ich wykorzystanie nie przekracza 50 proc. oferowanych kwot.
Szczególnie bulwersujący jest fakt, że Unia domaga się od Polski finansowania tzw. rabatu brytyjskiego za 2003 r., a więc za okres, kiedy nie będziemy jeszcze członkiem UE.
Rząd zamierza do ostatniej chwili zabiegać o zmianę tych niekorzystnych rozwiązań finansowych, jednak nie chce porzucić pomysłu zakończenia rozmów na szczycie w Kopenhadze 13 grudnia. Determinacja co do daty utrudnia mu podobną determinację związaną z wynikami prowadzonych rozmów.
|
|
8 grudzień 2002
|
|
Małgorzata Goss http://www.naszdziennik.pl/
|
|
|
|
Gdyby nie Balcerowicz
październik 13, 2005
|
MTK Spodek
luty 26, 2006
PAP
|
Apel Barbary Giertych o konstytucyjną ochronę życia dzieci nienarodzonych!
marzec 9, 2007
(-) Barbara Maria Giertych
|
Piąta kolumna Papieża Polaka
maj 5, 2003
Artur Łoboda
|
Brzeziński nawołuje do ewakuacji wojsk USA z Iraku
marzec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chiny i Rosja jako niespodziewanie pogodzeni sąsiedzi
listopad 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Verheugen wzywa Czechów uczynią gest pojednania
lipiec 2, 2002
PAP
|
Były pracownik Optimusa przed prokuratorem. Protest Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych
lipiec 7, 2002
PAP
|
Serwis wiadomości w 2 językach o wydarzeniach na terenie byłego ZSRR
marzec 8, 2008
tłumacz
|
Belka zadowolony z obniżki stóp
czerwiec 27, 2002
PAP
|
Unijna pomoc dla polskiej rodziny
styczeń 31, 2008
PAP
|
Kielce 1946
Fejgin: „Pogromy i inne fortele”
lipiec 5, 2006
Robert Malewicki
|
Połykanie wielbłąda?
lipiec 31, 2005
opolskoma
|
Odszedł cesorz na słoneczną trawkę
styczeń 27, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Moczymordo ty moja
październik 7, 2007
.
|
PRL-BIS wprowadził zapis do Konstytucji RP zezwalający
na zadłuzanie kraju do poziomu 3/5 wartości PKB
styczeń 15, 2006
AdamP
|
Ukarali go za darmowy chleb
wrzesień 8, 2006
PAP
|
sukiennice
luty 7, 2006
|
Rosyjska dusza żąda pokrzepienia.
wrzesień 19, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Truman
lipiec 31, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|