ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
więcej ->

 
 

"Żółte Niebezpieczństwo?"





Neokonserwatysci w USA pisza duzo o zagrozeniu przez Chiny, naturalnie wtoruja im Japonczycy.
Jak jest mowa o Chinczykach, to przypominaja mi sie wspomniena swiadka ostatniej fazy transportu Polakow do Katynia, profesora Stanislawa Swianiewicza z jego pobytu w sowieckim obozie Ust-Wymskij, gdzie bardzo szlachetnie traktowali go wspolwiezniowie Chinczycy w 1941 roku. Ciekawe jest jakie naprawde zagrozenia dla swiata stanowia Chiny, ktore jak wiadomo wziely udzialy w koreanskiej wojnie domowej w 1950-53, w ktorej Korea Polnocna, wspierana przez Sowiety zaatakowala Koree Poludniowa. Wowczas rzad w Pekinie szykowal sie do ataku na Taiwan, gdzie schronily sie sily Kuomintag’u (KMT). Dopiero kiedy wojska amerykanskie podchodzily do granic Chin wojska chinskie zaatakowaly i zajely prawie caly Polwysep Koreanski. Wowczas sily USA ladowaly pod Inchon’em i wkrotce zaczely sie dwuletnie pertraktacje po ktorych ustalono granice podzialu Korei na polnoc od 38go rownoleznika, w czasie ktorych to pertraktacji USA nawolywalo do „powstrzymywania” Chin i zachecalo sily KMT do ataku z Taiwanu na komunistyczne Chiny. Jednoczesnie okrucienstwa przeciwko Chinczykom w poludniowo wschodniej Azji spowodowaly ich powstania, ktore z pomoca USA byly krwawo stlumione w Malajach i Sarawak’u. W Singapore do wladzy doszedl w 1959 roku Chinczyk, Lee Kwan Yew, wbrew opozycji finansowanej przez USA. W 1960 roku wojne domowa w Poludniowym Wietnamie popieral Wietnam Polnocny popierany z kolei glownie przez Sowiety a nie przez Chiny, ktore mimo tego oskarzano o planowanie agresji przeciwko Poludniowo-wschodniej Azji, popniewaz Chiny wyrazaly sie przychylnie o Wietkong’u. W 1964tym roku z polecenia USA, Australia bezskutecznie zabiegala o pomoc Sowietow przeciwko Chinom mimo oficjalnej wypowiedzi Moskwy ze pomaga ona Wietnamowi Polnocnemu przeciwko imperializmowi USA. W czasie kontrataku Chin, po przekroczeniu ich granicy przez wojska Indii w 1962 roku, Chiny zostaly oskarzone o walke o dostep do morza w Zatoce Bengalu i przez Afganistan i Pakistan do Oceanu Indyjskiego. Podobnie falszywe byly oskarzenia ze Chiny usiluja opanowac Laos, Tajland i Myanmar, co skonczylo sie masakra pol miliona powstancow, jakoby sprzyjajacych Chinom, w Indonezji w 1965 roku.
USA poparlo w 1975 roku zabor Wschodniego Timor’u przez Indonezje, poniewaz bunt przeciwko wladzy kolonialnej Portugalii byl jakoby pro-chinski. Prawda jest ze Tybet zostal brutalnie przylaczony do Chin podczas proby zorganizowania tam powstania przez CIA i rzad Indii. Okrucienstwo i szkody w Chinach z powodu "Wielkiego Skoku Naprzod" w 1960tych latach, "Rewolucja Kulturalna" w koncu lat 60tych i maskra w 1989 roku w na placu Tiananmen nike byly powodowane eskpansja terytorialna Chin. Po upadku Zwiazku Sowieckiego, neokonserwatysci i radykalni Japonczycy pisza o zagrozeniu Japonii i Dalekiego Wschodu przez Chiny. Duzo pisze sie o wzroscie wydatkow na zbrojenia przez Chiny ale malo sie mowi ze dzis USA wydaje na zbrojenia wiecej niz reszta panstw na swiecie razem wzietych i wydatki wojskowe Japonii tez rosna. Przymierze USA z Japonia jest zawarte przeciwko odzyskaniu Taiwanu przez Chiny i przeciwko wplywom Chin na sasiednie panstwa. Polityka Chin wydaje sie byc mniej agresywna od USA, ktore zbombardowalo ambasade Chin w Belgradzie i Chinczycy nie nawoluja Hawajczykow zeby oglosili niepodleglosc od USA.

Istnieje zatarg Japonii przeciwko Chinom w kwestii prawa eksploatacji podmorskich pol ropy naftowej i gazu ziemnego w „ekskluzywnych ekonomicznych zonach, EEZ” miedzy wybrzezem Chin i wyspami Ryukyu jak tez na kontynentalnym „szelfie” Chin. W zarargu tym Japonia jest bez porownania bardziej agresywna niz Chiny wedlug bylego dyplomaty Australii Gregory Clark’a, obecnie wice rektora Akita International University, ktory opublikowal swoje rozwazania na ten temat w pismie „Japan Focus” i w „Asia Times” z 1go lutego, 2006, w artykule „Znowu Straszenie Zagrozeniem Przez Chiny” („Reviving the China Threat”). Autor ten pisze o japonskiej „chucpie” w sprawach rozgraniczania eksploatacji terenow podmorskich miedzy Japonia i Chinami, w ktorych to zatargach Japonczycy staraja sie o poparcie USA. Konwencja Morska ONZetu z 1982 roku stworzyla koncept stref EEZ w rozsadzaniu przez Miedzynarodowy Sad ONZ sporow w sprawie zasiegu praw eksploatacji dna morskiego przez poszczegolne panstwa. Sa to kwestie „jednakowej odleglosci od brzegu,” uznania praw na szelfie kontynentalnym, „proporcji dlugosci wybrzeza” jak i wielkosci panstw, jak to zdecydowano w sporze miedzy Libja i Malta. Teoretycznie biorac Chiny maja za soba wiecej argumentow niz Japonia, ktora odrzuca propozyje chinskie podobne do ugody Australii i Indonezji z 1972roku na podstawie zasiegu szelfu kontynentalnego. Spory o ekspolatacje dna morskiego zwykle sa zasadzane na podstawie „jednakowej odleglosci od brzegu,” wedlug profesora Jon’a Van Dyke na wydziale prawa przy University of Hawaii, ktory w razie powiklan proponuje obopolnie uzgodniona„wspolna eksploatacje” dna morskiego, jak to potwierdzil sad ONZtu w 1982 roku. Clarke uwaza ze Japonia jest agresywna w tych sprawach. Na przyklad rafa Okinotori na wschod od Japonii jest podstawa zadania praw do dna morskiego w promieniu 200 mil morskich, podczas gdu ONZ nie uznaje waznosci niezamieszkalych raf. W sprawie czterech wysp Japonskich zagarnietych przez Sowiety na poludnie of Sachalinu targi Japonii z Rosja nadal trwaja i wywoluja walki polityczne w Japonii.

Dr. Clark uwaza ze jest mozliwe ze potezne ekonomicznie Chiny moga w przyszlosci zadac odszkodowan i byc grozne dla sasiadow. Poza krotka pograniczna wojna z Wietnamem Chinczycy nie zagrazaja sasiadom. Niedawno nakrecono chinski film o narzucaniu Chinczykom opium przez Anglkow, ktory to film oburzyl Brytyjczykow. Okupacja japonska w Chinach przypominala okrucienstwem okupacje niemiecka w Polsce. Clark pisze o orientalnej chucpie Japonczykow i tym samym przyrownuje Japonie do dzisiejszego Izraela. Dr. Clark nie podziela opinii Napoleona o "zoltym niebezpieczenstwie" Chin.

www.pogonowski.com
5 luty 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Opowiadanie bez tytułu
maj 29, 2008
Marek Jastrząb
Światła do jazdy w dzień?
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
„Bezgraniczny” Skandal w Palestynie
marzec 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
O naszym obecnym Starszym Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one. (1)(2007.09.20)
wrzesień 20, 2007
tłumacz
Polska ludzi uczciwych
sierpień 4, 2003
Jerzy Przystawa, Wrocław, 30 lipca 2003
Kto stoi za plecami Saakaszwilego?
sierpień 14, 2008
Boruta
Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
Rząd Millera, nie reprezentujący już prawie nikogo, ciągnie Polaków do Unii Europejskiej
kwiecień 16, 2003
Adam
będzie ich w Krakowie 80. Jeden kosztuje 100 tys. zł.
marzec 3, 2005
Koniec państwa czy państwa w państwie?
grudzień 17, 2006
Remigiusz Okraska
Idea narodowa sama pozbywa się śmieci
styczeń 16, 2009
Dariusz Kosiur
Kościół stanie za Urną
styczeń 9, 2003
Adam Zieliński
KODEKS PRAWDZIWEGO KIEROWCY
listopad 22, 2002
ia
Noam Chomsky o zadłużeniu
styczeń 5, 2007
cgc@poprostu.pl
Żal kumpla z Magdalenki
maj 1, 2008
Bogusław
Wpuścili w pitowe maliny
kwiecień 28, 2005
Mirosław Naleziński
Złodziejstwo zinstytucjonalizowane
czerwiec 28, 2005
Stanisław Tymiński
czerwiec 8, 2005
wp.pl
Światu grozi zagłada
listopad 3, 2004
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media