|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
więcej -> |
|
Polityczna schizofrenia
|
|
Polityczna schizofrenia
Przedstawiciele Sejmu RP w Konwencie Europejskim, Józef Oleksy i Marta Fogler (PO), podczas prac tego gremium poparli niekorzystną dla Polski zmianę sposobu głosowania w Radzie Unii.
Chodzi o wprowadzenie systemu głosowania tzw. podwójną większością, przy której pod uwagę bierze się nie liczbę głosów przypadających na dany kraj (tzw. głosy ważone), ale jeden głos i potencjał ludnościowy danego państwa. Zapis ten oznacza obalenie postanowień traktatu nicejskiego, według którego Polska miała 27 głosów w Radzie, czyli tylko o dwa mniej niż największe kraje. Nowe zapisy, które w myśl projektu mają wejść w życie od 2009 r., stawiają w sytuacji uprzywilejowanej największe państwa UE - Francję i Niemcy, kosztem średnich, takich jak Polska czy Hiszpania. Doszło więc do paradoksalnej sytuacji - polski rząd deklaruje, że zamierza walczyć o utrzymanie zapisów traktatu nicejskiego, podczas gdy członek rządzącej koalicji jest współautorem zapisów podważających ustalenia z Nicei.
Sprawa wyszła na jaw podczas głosowań nad materiałami z czwartkowej debaty o projekcie unijnej konstytucji za sprawą posła Kazimierza Ujazdowskiego (PiS), który zwrócił się o zwołanie w tej sprawie Konwentu Seniorów. Po krótkiej przerwie Prezydium zdecydowało, iż informacja o pracach Konwentu Europejskiego przedstawiona w Sejmie przez Oleksego nie zostanie poddana pod głosowanie do czasu wyjaśnienia tej sprawy.
- W styczniu 2003 r., kiedy podpisałem tę kontrybucję, nie wkroczyliśmy jeszcze w fazę zgłaszania poprawek do projektu konstytucji - bronił się Józef Oleksy, przyznając, że "swoich lu?nych przemyśleń" nie konsultował z rządem. Poinformował, że w maju 2003 r., kiedy prace weszły w stadium zaawansowane, zgłosił osobiście poprawkę do art. 17 b, zawierającą postulat skreślenia propozycji Konwentu na temat zmiany systemu nicejskiego. Przyznał jednak, że Konwent formułował swoje propozycje na podstawie wystąpień większości członków. Kwestię tę, jak twierdzi, poruszył również w swoim przemówieniu na forum Konwentu 15 maja br. Zarzuty posła PiS pod swoim adresem nazwał "prymitywną walką polityczną".
Przy okazji Oleksy napomknął, że jego zastępczyni w Konwencie Marta Fogler z PO dopuściła się jeszcze bardziej niebezpiecznej rzeczy - oficjalnie, w formie zgłoszonej do Konwentu poprawki, poparła wraz z niemieckimi chadekami "zmianę systemu nicejskiego i zastąpienie go nowym, niekorzystnym dla Polski". - I to nikogo nie interesuje - dziwił się Oleksy. Przypomnijmy, że Platforma Obywatelska, której Fogler jest członkinią, co prawda od wczoraj "zawieszoną", właśnie od utrzymania postanowień z Nicei uzależnia swoje poparcie dla konstytucji unijnej. Tak samo jak w przypadku Oleksego można tu mówić o swego rodzaju politycznym "rozdwojeniu ja?ni" w PO. Fogler zaprzecza jednak, jakoby była współautorką tej poprawki.
Sejm przyjął informację rządu o stanowisku w sprawie projektu unijnej konstytucji i postulatach na konferencję międzyrządową w Rzymie. Do dalszych prac w Komisji Europejskiej skierował projekty uchwał autorstwa SLD i PO na ten temat. Głosami SLD - UP oraz PO zostały natomiast odrzucone oba projekty uchwał zmierzające do przeprowadzenia referendum w sprawie unijnej konstytucji, zgłoszone przez posłów PiS, LPR, RKN i PSL.
Małgorzata Goss
|
|
22 wrzesień 2003
|
|
Nasz Dziennik
|
|
|
|
Oszwabić Polaków (1)
lipiec 17, 2004
IAP
|
UA + PL Wybory 07: decydować ma Kryterium Miłości do USA
wrzesień 19, 2007
Marek Głogoczowski
|
Notatka z 3 maja 2005
maj 23, 2005
Eugeniusz Sendecki
|
Powikłana logika epoki nuklearnej
marzec 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Koniec Dominacji Świata przez USA?
sierpień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
AFERA rozporkowa w Polsce! Naprawde!
grudzień 4, 2006
Jan
|
Piękny sen
czerwiec 7, 2006
...
|
"Klucze Wład-ctwa", lub "Pierścienie Wład-ctwa"
- czyli o sposobach wytwarzania Miazgi
czerwiec 17, 2006
Robert "RODMAN" Łapiński
|
Gdyby Kopernik był poprawny politycznie
marzec 31, 2006
Dariusz Kosiur
|
Tło Historyczne Niemieckiego Obozu Zagłady w Warszawie
maj 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szturmy kanadyjskie
styczeń 24, 2006
zaprasza.net
|
Do prostego człowieka
luty 28, 2003
Julian Tuwim
|
Manuela Gretkowska Nowa partia polityczna
listopad 29, 2006
mik4
|
Radny czy członek ?
lipiec 5, 2002
PAP
|
Spostponowany rencista-rekordzista
luty 21, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
CK-LA i PPP wydały broszurę o amerykańskiej tarczy antyrakietowej
sierpień 28, 2007
nadesłał marduk
|
Prostowanie krętaczy
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
Choć kiedyś niemieckie, teraz jednak polskie!
październik 29, 2004
Mirosław Naleziński
|
Antypolska ksenofobia
czerwiec 22, 2006
Mieczysław Ryba
|
Powstanie w Gettcie w Warszawie widziane z USA
kwiecień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|