ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
więcej ->

 
 

Sądy traktują podejrzanych nierówno


Obserwując postanowienia Sądów każdej instancji, każdy obywatel może zauważyć różne traktowanie podejrzanych.
We?my dla przykładu młodego człowieka, który w legitymacji szkolnej przerobił zawarte tam dane. Sąd bez zmrużenia oka zastosował areszt, sprawa została nagłośniona. Należy w tym miejscu zastanowić się nad wagą przestępstwa. Faktem jest, że chłopak popełnił przestępstwo, dopuścił się fałszerstwa. Nie chcę w tym miejscu oceniać tego faktu, jednak zastanowiło mnie jakie szkody dla społeczeństwa jego postępek mógł spowodować.
Muszę jednak wyra?nie podkreślić, że areszt jest środkiem zapobiegawczym, stosowanym z kilku powodów. Aresztuje się osoby, które popełniły poważne przestępstwa kryminalne i podejrzany jest zagrożeniem dla społeczeństwa lub poważne afery gospodarcze znacznych rozmiarów. Innym powodem jest uniemożliwienie matactwa, czyli zacierania śladów, nakłanianie innych osób, świadków do składania fałszywych zeznań, poważne straty i tym podobne.
Po zastanowieniu się nad wyżej opisanym przykładem, nad powodami aresztowań, zastanawiam się nad przypadkiem głośnej w ostatnim okresie czasu afery dotyczącej byłego ministra z Kancelarii byłego Prezydenta. Sprawa głośna, medialna ale i bardzo poważna.
Pan Mieczysław W. według wielu jednostek organów ścigania jest zamieszany w wiele afer. Przechodzi w bardzo poważnych sprawach kryminalnych i gospodarczych, dotyczy to handlu narkotykami, miał bliskie kontakty z osobami zamieszanymi i podejrzanymi, powiązanymi ze śmiercią byłego Komendanta Głównego Papały.
W mieszkaniu Mieczysława W. ABW znalazła wiele dokumentów go obciążających, w tym dokumenty tajne. Biorąc pod uwagę jego byłą funkcję, którą pełnił swego czasu, jest to sprawa bardzo poważna, jak i poważne jest zagrożenie matactwa. Prokuratura postawiła Panu Mieczysławowi W zarzuty, Sąd zastosował dozór policyjny i zatrzymał paszport. Biorąc powagę sprawy – mało.
Obrońcy Pana W złożyli zażalenie na postanowienie Sądu, i co dalej się dzieje w tej sprawie?
W piątek Sąd wydał kolejne postanowienie, cofnął dozór policyjny nie stosując w tej poważnej sprawie aresztu, kolejną decyzją Sądu było zwrócenie Panu Mieczysławowi paszportu.

Może warto porównać te dwa wyżej opisane przypadki, chłopak za przerobienie legitymacji szkolnej trafia do aresztu, a Pan M.W. przy tak poważnych podejrzeniach decyzją pierwszej instancji otrzymuje dozór policyjny i ma zatrzymany paszport, jednak druga instancja cofa dozór i paszport oddaje – czyli człowiek praktycznie jest wolny.

Gdzie tu jest równe traktowanie obywateli w tym samym Państwie, przy tym samym obowiązującym Prawie.

Co jest przyczyną tak różnej interpretacji Prawa w stosunku do tak różnych osób, najpierw do młodego chłopaka za przerobienie legitymacji, potem do znanej z mediów postaci, kiedyś bardzo ważnej w Państwie. Drobnego przestępcę się aresztuje, niszczy, drugiego – zamieszanego w różne afery puszcza się bez jakichkolwiek ograniczeń.
Jak to też porównać ze sprawą Romana Kluski i jego kaucją 8 milionów złotych?
Jest mi niezmiernie przykro pisać o moich odczuciach, ale myślę, że wiele osób nurtuje podobne pytanie, albo znów tu zadziałały układy, powiązania, albo Pan Mieczysław dysponuje czymś, co gwarantuje mu bezpieczeństwo.
Niestety, nasza Temida mimo podglądania, jest bardzo ślepa a jej waga ma różne skale ocen.

www.bezpiecznapolska.pl
24 październik 2005

Marek Komorowski 

  

Archiwum

Marzec 68 - dwa swiadectwa
marzec 6, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
SYSTEM BANKOWY (Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.3)
wrzesień 23, 2007
Dariusz Kosiur
Izrael Szamir - Przyparty do muru
lipiec 9, 2008
Izrael Szamir
Kolejne zagranie do przejęcia pełnej władzy nad polskim kapitałem
sierpień 2, 2004
PAP
"Orange Alarm"
grudzień 31, 2004
Marek Głogoczowski
38 milionów durniów
czerwiec 21, 2008
Artur Łoboda
"kamienie przez Boga rzucone na szaniec..."
sierpień 2, 2004
zaprasza.net
Krótkie wyjaśnienie
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
Wizyta George W. Bush'a Gość w dom…
czerwiec 8, 2007
Kazimierz Murasiewicz
Spór o jedną literę w wulgaryzmach
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
Prezes Rady Ministrów RP Pan Kazimierz Marcinkiewicz - List Otwarty
listopad 18, 2005
Leszek Skonka
Brunatna Europa
grudzień 13, 2002
http://haggard.w.interia.pl/nseuropa.html
Uzbrojony Dom Wariatów
kwiecień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Syjonizm w czasach nazizmu
grudzień 22, 2006
przysłał Piotr Beim
Prezent urodzinowy - Politkowska
październik 10, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
"Płaska Ziemia" wiedzących wszystko najlepiej
lipiec 19, 2003
Polski sen Prezydenta Rosji, Władimira P.
styczeń 4, 2007
W.P.
Belka nie jestem przeciwnikiem podatku liniowego, ale ja jestem
grudzień 23, 2002
Artur Łoboda
BCP może wycofać się z BIG BG i PZU
sierpień 3, 2002
Ł. Świerżewski, B. Tomaszkiewicz Puls Biznesu
Generał, który wygrał Bitwę Warszawską
sierpień 14, 2003
Lech Maria Wojciechowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media