ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
więcej ->

 
 

Aparat szantażu i przekręty medialne




Żydowski aparat szantażu i przekręty medialne, są ważnymi elementami kontroli polityki i gospodarki USA przez Żydów. Kontrola polityki monetarnej USA, przez system banków Federal Reserve, założony przez Żydów, od 1913 roku ma znaczenie podstawowe, obok penetracji służb specjalnych, Pentagonu i rządu, a zwłaszcza kongresu w Waszyngtonie. Bardzo ważne są powiązania Żydów z kompleksem wojskowo-przemysłowym, przed którym przestrzegał Amerykanów prezydent Dwight Eisenhower w 1961 roku.

Żydzi, od pokoleń, instynktownie kontrolują media. Natomiast media z koleji manipulują opinią publiczną, tak w debatach politycznych jak i w tworzeniu poglądów na sprawy bieżące i na ich perspektywę historyczną. Obecnie w mediach, podstawową rolę odgrywa porozumienie pro-izraelskich polityków, fundamentalistów protestanckich i właścicieli mediów, którym udaje im się manipulować opinią publiczną i narzucać Amerykanom poczucie zagrożenia, za pomocą dezinformacji. Dzięki temu mogą oni wywoływać wojny, głównie na korzyść Izraela i kompleksu wojskowo-przemysłowego. Media starają się „uzasadniać” niepowodzenia, takie jak pacyfikacja Iraku. W sumie demokracja w USA jest manipulowana, za pomocą manipulowania publicznością.

Trudno pomyśleć, o jakiejkolwiek bieżącej sprawie, która by nie podlegała bardziej skutecznym przekrętom, niż pacyfikacja Iraku i konflikt Żydów z Arabami w Palestynie. Konflikt ten był rozpętany w latach 1947-48, w przededniu powstania państwa Izrael. Wtedy Żydzi okupowali i niszczyli setki miast i wiosek w Palestynie, a ludność arabską wypędzali lub mordowali. Żydzi zdawali sobie sprawę jak ciężkie potępienie grozi im, z powodu tych zbrodni, ze strony opinii światowej.

W książce historyka izraelskiego, Benny’ego Morris’a, pod tytułem „Powstanie Problemu Uciekinierów z Palestyny” („The Birth of the Palestinian Refugee Problem”), jest opisane, jak politycy sjonistyczni, rozważali między sobą, gro?ne dla nich skutki w opinii światowej, z powodu masakrowania przez nich Palestyńczyków i stosowania przez nich monstrualnej czystki etnicznej na Arabach w Palestynie.

Żydzi obawiali się skutków politycznych bardzo negatywnego obrazu Izraela na świecie. Ze względów moralnych radykalni sjoniści rozgrzeszali się tradycjami talmudu i kabały, które dawały im przekonanie, że jako Żydzi mogą traktować nie-Żydów jak bydło. Pogląd ten jest podstawą indoktrynacji wojska izrealskiego przez kapelanów-rabiów.

Widmo kompromitacji w cywilizowanym świecie, w czasie finansowego i politycznego wyzyskiwania tragedii Żydów z czasów wojny, było zmorą sjonistów, nazywaną „PR disaster,” czyli kompromitacją w stosunkach międzyludzkich. Zmora ta prześladowała i prześladuje polityków żydowskich od lat i właśnie ta zmora spowodowała, że Żydzi broniący Izraela, stali się mistrzami w przekrętach medialnych i w rozładowywaniu zagrożeń i kryzysów w opinii światowej, za pomocą tak zwanego „crisis management.”

Obrońcy Izraela dobrze rozumieli, że w celu ukrywania przed światem zbrodni, normalnie nie do usprawiedliwienia, takich jak nie legalna konfiskata ziemi, zabójstwa bez sądu, ciemiężenie i upokarzanie ludzi, i inne gwałcenie prawa międzynarodowego, mogło być ukryte przed światem, tylko za pomocą przekrętów i tworzenia zastępczej rzeczywistości, za pomocą dialogu opartego na fałszywych przesłankach.

W ten sposób, mimo tego, że konflikt Żydów z Arabami w Palestynie, jest jednym z wydarzeń najbardziej omawianych w mediach na kuli ziemskiej, jest to jeden z konfliktów najmniej zrozumiałych i najtrudniejszych do rozwiązania. Celem przekrętów medialnych, jest tworzenie obrazu jaknajwygodniejszego dla kolonialnej polityki Izraela i jak najgorszego dla Palestynczyków, o których się mówi, ale których nie dopuszcza się do głosu, podczas gdy Palestyńczycy tracą swoją ziemie, swój byt i swoją wolność, jak i podstawowe prawo powrotu na ziemie, z których zostali wypędzeni.

Ewolucja kontroli mediów w USA przez Żydów, zaczęła się od kształtowania opinii i następnie doprowadziła do dyktownia, jakie mają być opinie drukowane w prasie, takiej jak New York Times lub London Telegraph, która to prasa jest pod kontrolą Żydów i ich sprzymierzeńców, wśród potentatów medialnych na świecie.

Niestety fakty te są zbyt widoczne, żeby można je było ukrywać w nieskończoność, jak to wykazują profesorowie John Mearsheimer i Stephen Walt w ich opracowaniu „The Israel Lobby,” w którym dowodzą, że polityka USA na Bliskim Wschodzie, jest formowana wyłącznie dla dobra Izraela, nawet kiedy dobro Izraela, jest w konflikcie z dobrem USA. Polityka USA jest opanowana przez żydowskie lobby „American Isarel Public Affairs Committee,” które to lobby, w szczegółowy i metodyczny sposób, w dużej mierze za pomoca kontroli mediów, zniewoliło politykę USA na Bliskim Wschodzie, włącznie z atakiem na Irak. W ten sposób „największa demokracja na świecie” ugrzęzła beznadziejnie w Iraku, militarnie a w Palestynie politycznie, kosztem własnej pozycji na świecie.

Ludzie, w strachu o posady i karierę, wolą trzymać się zdala od spraw Palestyny i wykręcają się sloganami że „Izrael ma prawo do samoobrony.” Stworzono w USA obraz Izraela, jako jedynego obrońcy demokracji na Bliskim Wschodzie, przed niecywilizowanymi Arabami, pomylonymi i leniwymi dzikusami, z natury jakoby zbrodniczymi lud?mi. Faktycznie metody te doprowadziły, niestety nietylko wielu muzułmannów, do apatii w sprawie walki o prawdę w mediach. Ten stan rzeczy, zagraża nie tylko wojsku i gospodarce USA, ale także niszczy, kiedyś bardzo dobrą, opinię o Ameryce na świecie.

Kontrola mediów i wpływy zakulisowe stworzyły „specjalne powiązania” Izraela z USA tak polityczne, jak i ekonomiczne, oraz strategiczne. Powiązania te działają na szkodę USA, za pomocą mediow, kongresu, grup planistów i nieskończoną ilość ekspertów, zawsze gotowych bronić interesów Izraela. Z tego powodu, niektórzy mówią, że „USA jest pod żydowską okupacją” i jest pacyfikowne, za pomocą porawności politycznej oraz aparatu szantażu, który grozi każdemu Amerykaninowi druzgoczącm i niszczącym oskarżeniem o antysemityzm. Amerykanie powoli sobie uświadamiają żydowski aparat szantażu, oraz kłamstwa i przekręty medialne, których ofiarą obok Palestyńczyków, są niestety również Polacy.

www.pogonowski.com
25 marzec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Kto zyskał na ataku z 11 września 2001 roku i wojnie w Zatoce Perskiej
sierpień 12, 2005
Czeka nas umieranie w samotności
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
Tekst okazjonalny - 1 Maja, już cztery lata w UE
kwiecień 29, 2008
Dariusz Kosiur
Tresowanie społeczenstwa, czyli o powoływaniu lekarzy do wojska
styczeń 8, 2006
Adam Sandauer
Kelnerzy
sierpień 1, 2004
Umysłowy uwiąd
październik 28, 2008
Karol Jasiński
Poprawa sytuacji Alkaidy spowodowana fiaskiem w Iraku i Afganistanie
styczeń 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wspomnienia Kazimierza Laskarysa
marzec 5, 2008
Elzbieta Gawlas
Budżet katastrofy
październik 16, 2003
Prof. STEFAN KUROWSKI
NIE dla imperialistycznych "rozjemców"!
sierpień 17, 2006
Workers Vanguard
Rozprawa o Ruch przełożona z 25 czerwca na 22 pa?dziernika
czerwiec 24, 2004
Pamięci oszczędnego przedwojennego Fiskusa
marzec 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
NOWA DEMOKRACJA. Jak rządzić w XXI wieku?
styczeń 15, 2003
PHILIP GOULD The Spectator
Nie wracajcie do Polski!
maj 4, 2006
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
Fałsze Henryka Grynberga
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Urzędy zapłacą za błędy
maj 22, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Co z Brakiem, mężem Picassa?
czerwiec 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
The Dream Philosophy of Paranoids: Kill Arabs, Cry Anti-Semitism
wrzesień 19, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
Dlaczego tak trudno o porozumienie czyli : którędy wiedzie droga do niepodległości
marzec 5, 2009
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media