ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
więcej ->

 
 

Lech Kaczyński zachował się godnie


Poczciwe merdia zachłystując się radośnie postępem polsko-ukraińskiego pojednania zdają się nie zauważać, że prezydent Lech Kaczyński nie poszedł w ślady swego niechlubnej pamięci poprzednika i wbrew oczekiwaniom wszelkiej maści postępowców, oczekujących płaszczenia się a'la Aleksander Kwaśniewski w Jedwabnem, nie przepraszał Ukraińców w czambuł za wszystko co popadnie, a zwłaszcza już , że nie ukorzył się przed prezydentem Ukrainy za to, że części ludności polskiej zamieszkującej Wołyń i Wschodnią Małopolskę udało się ujść z życiem spod kul, noży i pił UPA. Wyważona i godna wypowied? Lecha Kaczyńskiego w sytuacji wmanewrowania prezydenta RP w sytuację w Pawłokomie stanowi o niewątpliwym sukcesie polskiej dyplomacji, który należy z satysfakcją odnotować.

Zresztą, sukcesów w polityce mamy ostatnio wiele - po hańbiącej porażce, jaką była konieczność nominacji Andrzeja Leppera na stanowisko wicepremiera, błyskawicznie przyszedł sukces w postaci powołania komisji d/s banków i nadzoru bankowego oraz, przede wszystkim, CBA. Te dwie instytucje, a także przygotowywana - mam nadzieję - likwidacja WSI i nowa ustawa o IPN to poważne ciosy w komunistyczną nomenklaturę, która korzystając z silnego POparcia politycznego i merdialnego, nadal trzyma za gardło naszą państwowość i gospodarkę. Wszystko to byłoby piękne i wspaniałe, gdyby jednocześnie nie toczyła się w Polsce ohydna nagonka na niezależne media i w imię politycznej poprawności nie próbowano kneblować wolności słowa. Mam tu, na myśli i ataki na Radio Maryja, i szkalowanie Stanisława Michalkiewicza, po wstrzymanie przez TVP emisji filmu Grzegorza Brauna. Skoordynowana akcja wszystkich merdiów przeciwko osobie Stanisława Michalkiewicza spowodowana jest faktem, iż ów nie tylko rok temu porwał się na wszystkie autorytety i ośmielił ujawnić personalia TW "Historyka", ale na dodatek w felietonie wyemitowanym na antenie Radia Maryja, nie tylko śmiał obnażyć mechanizmy żądań żydowskich wobec Polski, ale na dodatek, jakby dla podkreślenia swojego niecnego i niebu obrzydłego antysemityzmu, zacytował żydowskiego poetę i użył sformułowania zastrzeżonego - jak stwierdziła służalcza REM - jedynie dla żydowskiego profesora. W tej całej nagonce na Stanisława Michalkiewicza zastanawiające jest przede wszystkim to, że wszelkiej maści inkwizytorzy, karmieni intelektualnie ociekającą wprost propagandą homoseksualizmu Gazetą Wyborczą, oburzają się także na sformułowanie "od tyłu zachodzą nas", a zwłaszcza już, że chodzi tutaj konkretnie o "Judejczyków", co oskarżycielom Stanisława Michalkiewicza powinno kojarzyć się przyjemnie. No cóż, jak widać wysiłki propagandzistów GW znów spełzły na niczym... Podobnie, lecz już bardziej cichaczem założono knebel na film Grzegorza Brauna, ujawniający agenturalny epizod w życiu Lecha Wałęsy. "Plusy dodatnie, plusy ujemne" obejrzałem nielegalnie, bez wiedzy i zgody właścicieli praw autorskich, w towarzystwie zaciekłego wałęsowca, gotowego gry?ć i kopać w obronie swego idola, który to po projekcji przyznał, że materiał nakręcony został obiektywnie, a on sam od zaraz musi zrewidować swoje poglądy. Wielokrotnie zastanawiałem się dlaczego elity intelektualne naszego narodu tak zaciekle atakują wszystko co polskie, przyzwoite i uczciwe.
Odpowiedzi udzieliła mi wreszcie osoba kompetentna, pani profesor Joanna Senyszyn, która na konferencji "Stosunek SLD do Polski Ludowej" przyznała, że "gdyby nie dobrodziejstwa komunizmu, to dzisiejsi lekarze, adwokaci i profesorowie byliby co najwyżej pomocnikami furmana". No cóż, po raz pierwszy w życiu przychodzi mi przyznać rację komuniście...

StefanDetko
http://nowamedia.w.interia.pl
14 maj 2006

StefanDetko 

  

Archiwum

Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
Manipulating the herd
lipiec 13, 2005
D.I.
Lepper ma zapłacić za prawdę
styczeń 7, 2003
IAR
Oświadczenie numer 1. złożone w Sądzie w dniu 1.12.2004.
grudzień 5, 2004
Dariusz Benedykt Ciesielski
Testament Jozefa Mackiewicza
sierpień 29, 2008
...
Nadzieja Kwaśniewskiego
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (5)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...
grudzień 20, 2006
Jan Ogonowski
Frustraci paraliżujący miasto nibybombami
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
List do zdrajcow Polski
czerwiec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Pl.jokes .. O tej niemożnosci ,wiecej.ciut..
grudzień 1, 2007
Znachor
Pojednania czas
czerwiec 19, 2005
PAP
Prawidło tylko do obuwia
marzec 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dewaulacja dolara !
luty 14, 2003
Polska - Pierwszy kraj syjonistyczny w Europie
wrzesień 8, 2003
tłumaczyła Elżbieta
Znowu sukces, dobra passa trwa
styczeń 13, 2009
Dariusz Kosiur
Operacja "Wielgus"
styczeń 18, 2007
przeslala Elzbieta
Czy Państwo musi być bezradne wobec koszmarnych cen mieszkań?
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
100 tysięcy zł czeka na Ciebie
listopad 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Mieszkam prawie 27 lat w Australii prowdze wlasny biznes
grudzień 13, 2006
les
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media