|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
więcej -> |
|
Skutki klęski USA w Iraku
|
|
Skutki klęski USA w Iraku są trudne do podsumowania. Na Bliskim Wschodzie, przeciągająca się pacyfikacja Iraku stwarza sytuację niepewności utrzymania porządku zaprowadzonego przez Brytyjczyków i Francuzów, po upadku Imperium Ottomańskiego w 1918 roku. Skutkiem klęski USA w Iraku, Szyici przechodzą na znacznie silniejsze pozycje, niż mieli od kilkuset lat i powodują zachwianie dotychczasowej geopolitycznej równowagi, na całym Bliskim Wschodzie.
Socjalistyczno-narodowa partia Saddama Husseina, razem z nacjonalizmem w stylu niby europejskim, traci wpływy, na rzecz „politycznego islamu,” który szerzy anty-zachodni typ nacjonalizmu, świadomy zbrodniczych cech kolonializmu europejskiego i opierający się na świadomości krzywd, poniesionych ze strony eksploatacji kolonialnej oraz braku poszanowania dla kultury islamskiej przez Amerykanów.
Na Bliskim Wschodzie stwarza się zapał rewolucyjny. przeciwko reżymom arabskim uległym wobec USA i W. Brytanii, ale skorumpowanym i znienawidzonym przez rządzone przez nich masy Arabów. Masy te w czasie rewolucji informatyki zdają sobie sprawę jak dalece reżymy pro-amerykańskie egoistycznie wykorzystują swych rodaków.
Do czego doprowadzi tego rodzaju modernizacja poglądów, na czele której znajdują się tak zwani „islamiści”, dziś jeszcze nie wiadomo, jak również nie wiadomo jak w przyszłości będzie wyglądał „polityczny islam.” Sytuację komplikuje zjawienie się Chin na szachownicy Bliskiego Wschodu i tym samym dalsze osłabianie pozycji osi USA-Izrael i dotychczasowej dominacji tego regionu przez Stany Zjednoczone.
Przed przyjazdem Bush’a na Bliski Wschód w maju 2008, sytuacja ta była analizowana w Instytucie Badań Bliskiego Wschodu w Szanghaju na Uniwersytecie Studiów Międzynarodowych. W konkluzji naukowcy chińscy udowadniają, jak ważny dla Chin jest bogaty w paliwo Bliski Wschód i jak dalece zależy od tego regionu bezpieczeństwo energetyczne Chin. W konkluzji sytuacja na Bliskim Wschodzie będzie czujnie śledzona przez dyplomację chińską i Chińczycy starają się o znacznie bliższe stosunki z Arabami niż mieli do tej pory.
Tymczasem ostatni objazd Bliskiego Wschodu przez Bush’a wykazał, że USA nie ma wyra?nych planów strategicznych w tym regionie i pada ofiarą megalomanii syjonistów ekstremistów, którzy skutecznie manipulują Waszyngtonem, za pomocą lobby Izraela. Deklamacje o planowanej „walki o serca i umysły” muzułmanów jak dotąd doprowadziły do osłabienia pozycji USA na Bliskim Wschodzie, z powodu stałego poparcia dla Izraela, który dotąd nie chce uznać swoich własnych oficjalnych granic państwowych.
W rezultacie 7 milionów Żydów w Izraelu i 300 milionów Amerykanów, manipulowanych przez lobby Izraela, nie potrafiło zatrzymać postępowego osłabiania się pozycji strategicznej Izraela na Bliskim Wschodzie. Niedawno izraelska gazeta Ha’aretz ogłosiła poglądy byłego szefa Mossadu Ephraim’a Haceli i byłego szefa sztabu armii izraelskiej Amnon’a Lipkin-Shahak’a oraz byłego dowódcy izraelskich sił okupacyjnych w regionie Gazy. Napisali oni, że popierają zakulisowe pertraktacje z Hamas’em oraz ostro krytykują dalsze szeroko zakrojone krwawe akcje zbrojne w celu pacyfikacji ludności Gazy.
„Trzeba zdać sobie sprawę, że obalenie reżymu Hamas, rządzącego w Gazie, oraz zamienienie tego reżymu, na rząd Fatah, za pomocą bagnetów żydowskich, jest szkodliwe. Potrzebne są porozumienia zakulisowe z pomocą Egiptu lub Jordanii.” Tak zwany prezydent Palestyny Mahmoud Abbas ma opinię marionetki osi USA-Izarel i Fatah przegrało w walce o władzę przeciwko Hamas’owi, który wzmacnia się również na ziemiach arabskich na zachodnim wybrzeżu rzeki Jordan.
Nawoływania Bush’a w Egipcie, żeby „wszystkie narody Bliskiego Wschodu zwalczały Hamas” jako niby organizacji terrorystycznej, nie spotkały się z poparciem Arabów, którzy są świadomi łamania praw człowieka Palestyńczyków przez Izrael z poparciem Waszyngtonu. Tak więc szerzą się skutki klęski USA w Iraku, na cały Bliski Wschód.
WWW.pogonowski.com |
|
21 maj 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
IV RP jest ideą bałamutną
listopad 4, 2006
|
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory w 2005r. Podjęło się rządzenia bez większości parlamentarnej...
październik 13, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Euro
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
Do pracy organicznej zaprasza.net
grudzień 19, 2006
luzak
|
Bank, władza absolutna
kwiecień 21, 2008
przesłał .
|
Lech Kaczyński: możliwe, że w Iraku zostaniemy jeszcze dłużej
luty 7, 2006
PAP
|
Podzielą się nieswoim
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
|
Kto jest odpowiadzialny za klęskę w Iraku?
listopad 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
WAKACJE!!!
lipiec 5, 2008
Marek Jastrząb
|
Liberałowie czy faszyści?
grudzień 21, 2002
http://republika.pl/adnikiel/austryja.html
|
AMERYKAŃSKIE IDEOLOGIE GLOBALNEGO PODBOJU
luty 7, 2005
dr Marek Głogoczowski
|
Oszmiańskie korzenie Europy
grudzień 27, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
październik 13, 2006
Dorota Szczepańska
|
USA: bezrobocie nie rośnie, ale nie jest dobrze
sierpień 3, 2002
IAR
|
Terror na otwarcie szczytu G-8
lipiec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zyski nie dla Polski
lipiec 29, 2003
Artur Kowalski
|
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
|
Oświata, czyli – jak iść piętami do przodu
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
|
Green Day: petycja przeciw wojnie w Iraku
grudzień 1, 2002
|
LABIRYNTY KORUPCJI
luty 28, 2003
|
więcej -> |
|