|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
więcej -> |
|
Duch zstąpił ...
|
|

W dniu 4 kwietnia, po godzinie 19 trafiłem na manifestację młodzieży, której nie umiałem zidentyfikować.
Nigdzie nie była zapowiadana.
Coś podpowiedziało mi aby sfilmować całą grupę
Stanąłem więc przy ulicy Grodzkiej i włączyłem kamerę.
Niestety, po 40 minutach i przejściu koło mnie ponad 100 tysięcy - w większości młodych ludzi - taśma się skończyła.
Jak się pó?niej dowiedziałem była to samorzutna inicjatywa młodzieży, która w ciągu kilku godzin - za pośrednictwem internetu zebrała się wspólnie by przechodząc przez Kraków oddać hołd zmarłemu Papieżowi. W manifestacji, która mimo braku organizatorów miała bardzo zorganizowany przebieg, uczestniczyło - wedle szacunków Policji, około 150 tysięcy osób, a wiec prawie cała młodzież.
W tym samym czasie pod Kurią Biskupią przy ulicy Franciszkańskiej trwała msza z udziałem - co najmniej kilkunastu tysięcy Krakowian.
Natomiast na stadionie klubu piłkarskiego Cracovia 20 tysięcy kibiców uczestniczyło w mszy świętej za Jana Pawła II.
Już kilka dni wcześniej doszło do pojednania zwaśnionych, nastawionych bardzo agresywnie wobec siebie, kibiców klubów sportowych, którzy wielokrotnie okazywali, że w hołdzie Papieżowi wyrzekają się nienawiści i przemocy. Na znak tego obwiesili Kurię Biskupią emblematami swoich klubów i wspólnie składają wieńce i kwiaty.
Nie wiem, czy w historii Państwa Polskiego mieliśmy do czynienia z tak podniosłym i wspaniałym duchowo wydarzeniem...
Nawet pielgrzymki papieskie bledną wobec spontaniczności i szczerości obecnego ruchu społecznego.
Wrodzony krytycyzm ciśnie mi na usta pytanie : jak długo?
Jak długo Rodacy będziecie przyja?ni wobec siebie?
Czy przestaniecie kraść, oszukiwać, czy pozwolicie aby Waszym życiem dalej kierowały medialne szumowiny robiące sieczkę w świadomości?
Kiedy widzę działania tych, którzy w przeszłości - niczym robactwo - drążyli od wewnątrz Naród Polski, kiedy widzę, że już przygotowują się do skoku - na pozbawione autorytetu (tak właśnie uważają) społeczeństwo, ogarnia mnie smutek.
W przeszłości kilkakrotnie pozwoliłem sobie na krytyczne uwagi pod adresem Papieża. Dotyczyły one przede wszystkim Jego zgody na reprezentowanie Kościoła przez ludzi amoralnych, oraz tolerowania masońskiego wpływu na Polskę.
Ale pretensje te skierowane winny być przede wszystkim do polskiego otoczenia Papieża, które miało większy dostęp do informacji.
Jeżeli obecny ruch odnowy moralnej nie uzdrowi - przede wszystkim pasterzy, to ta wielka duchowa siła - z jaką mamy do czynienia stanie się naszą klęską.
Karol Wojtyła zagrał w swoim życiu wielką rolę, której ostatnim aktem była śmierć...
Wygląda na to, że epilog będzie jeszcze wspanialszy i dłuższy niż sama sztuka.
Mam nadzieję, że tak się stanie.
http://krakow.zaprasza.net/fotogaleria/4kwiecien_05/
|
|
5 kwiecień 2005
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Skrótowy opis procesów socjologicznych które nastąpiły w Polsce
maj 26, 2005
Adam Sandauer
|
Papież do bankierów
luty 5, 2005
Jasiek z Toronto
|
Ulubionym filozofem G.W.Busha jest "Jezus" (!)
marzec 11, 2007
pnlp
|
Eklezjalna lustracja
czerwiec 28, 2006
Adam Wielomski
|
17 kwietnia 2008
styczeń 13, 2009
przysłał ICP
|
Przepychanki wokół mediów
luty 13, 2003
Artur Łoboda
|
Zmarła Stefania Kossowska
wrzesień 17, 2003
|
Merry Christmas to you from the Holy Land!
grudzień 23, 2005
Israel Adam Shamir
|
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
|
Czym jest Polska zagrożona?
sierpień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Polska prosi USA o obronę przed Rosją"
luty 16, 2008
PAP
|
Tajne negocjacje Tuska
luty 24, 2009
Dariusz Kosiur
|
Kaziuk zostawia Handzie w Taplarach i ucieka do cywilizacji
marzec 4, 2009
jobstalker
|
Fałsz i obłuda wzięte z życia Hanny Gronkiewicz-Waltz, albo tak naprawdę Hajki Grundbaum.
sierpień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Syjonistyczna pyskówka nad grobami ofiar
maj 5, 2005
PAP
|
Co wart jest traktat z USA
marzec 25, 2004
PAP
|
Norwegowie i NIE dla Unii
maj 18, 2003
przesłała Elżbieta
|
Posłowie sami chcą badać sprawę "łapówki Rywina"
styczeń 7, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Kosze dla Krakowa po 2500 złotych za sztukę
lipiec 30, 2004
www.krakow.pl
|
Podliczanie becikowego czyli syndrom dziadka.
styczeń 12, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
więcej -> |
|