ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
więcej ->

 
 

Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.

Socjolodzy mówią dzisiaj o „Demokracji Mediów“, a właściwie o „Mediokracji“. W rzeczy samej, przy pomocy mediów w t.zw. „otwartym społeczeństwie“ jest wszystko możliwe, bez nich względnie przeciw nim, nie można dzisiaj nic zdziałać. Od długiego już czasu nie orientują się przeróżne towarzystwa i społeczeństwa oraz osoby prywatne a nawet partie polityczne w sprawach polityki i zagadnień socjalnych według partyjnych programów a nawet konstytucji, czyli na rzekomych podstawach demokracji : egzekucji, legislacji i jurysdykcji, lecz według tego czym świecą im przed oczami media. Znane ogólnie pojęcie „ulubieniec mediów“ w odniesieniu do osób lub grup użyte w sensie negatywnym czy pozytywnym załatwi każdego polityka lub partię, względnie wprowadzi największego durnia na piedestał. Władza się przesunęła, związki zawodowe, partie, inne organizacje a nawet kościół nie mają w otwartym konflikcie żadnej szansy jeżeli media wystąpią przeciw nim. Głośna swego czasu sprawa rzekomych czy prawdziwych księży homoseksualistów jest tego przykładem. Gdyby postępowanie mediów i władza prowadziły do większej demokracji, względnie występowały w jej obronie, dałoby się jeszcze żyć. Tego jednak się nie robią. Twórcy programów publicystycznych i dzienników jak i dziennikarze gazet nie są niezależni, a szczególnie nie są nimi w demokracji. Muszą chodzić na smyczy koncernów medialnych za którymi stoi dużo pieniędzy, pracują na zasadzie „kto dużo płaci ten decyduje“. To co piszą i przekazują (TV) nie jest wyrazem ich niezależnego myślenia tylko wypocinami zniewolonego(forsą) umysłu, pospolitego tchórzostwa, braku charakteru i moralnego upadku. Na prawdziwe niezależne pismo nie może już żaden wydawca sobie pozwolić, zostanie w najlepszym wypadku zaszczuty i doprowadzony do bankructwa, w gorszym czeka na niego jedna rozprawa sądowa za drugą. Tolerowane jeszcze tu i ówdzie gazety o małym nakładzie finansowane z prywatnych zasobów wydawcy pomijane są milczeniem, nigdzie nie są cytowane i ogólnie nieznane, zwykle też „ostemplowane“ jako reakcyjne czy wprost „nazistowskie.“ Co w tej materii mówią fakty ? W USA w 1981 r. 20 przedsiębiorstw kontrolowało 11.000 Magazynów, siedem lat pó?niej tylko trzy. 15 przedsiębiorstw kontrolują cały rynek medialny w tym rynek gazet, Magazynów, TV, wydawnictw książek i filmów. Szef Telecommunications Inc. (TCI) John Malone twierdzi, że w przyszłości tylko dwa-trzy przedsiębiorstwa będą dostarczać przy pomocy super- informacyjnych–autostrad, wyselekcjonowane wiadomości w formie usług telekomunikacyjnych. Rupert Murdoch potentat wydawniczy osobiście stwierdza : „Monopol jest straszną rzeczą – do z nienawidzenia“.

W BRD nie jest inaczej, miliony czytelników gazet którym oferuje się szeroką paletę wydawnictw nie ma żadnego pojęcia w czyich rękach się znajdują i kto decyduje o ich zawartości. SPD, partia o rzekomym profilu robotniczo-pracowniczym jest jednym z największych właścicieli licznych gazet i redakcji które systematycznie od 1971 skupywała. To powiązanie (państwowej) socjaldemokratycznej partii z niezliczonymi tytułami codziennych gazet jest w BRD jednorazowe, jeżeli we?miemy pod uwagę wpływ jaki może wywierać ta partia na redakcje i dziennikarzy jako ich pracodawca, staje się jasne, że mimo ogromnych finansowych skandali i powszechnej gospodarczej niekompetencji cieszy się ona od 57 lat popularnością oscylującą w granicach 25-40%. Przeprowadzona przed laty ankieta wśród 36.000 zatrudnionych na stałe dziennikarzy i 18.000 t.zw. „wolnych“ żurnalistów wyjaśnia wszelkie wątpliwości, 21.1% określiło się jako „lewicowi- liberałowie“, 19.3% jako „liberałowie“, 16,4 % jako „socjalni demokraci“, 9,8 jako „zielono-alternatywni“ 3,2% jako „socjaliści“. Razem wychodzi 69,6%, a więc dwie trzecie lewicowców. Z tej pozostałej jednej trzeciej 8,1% określiło się jako „chrześcijańscy-demokraci“, 4,6% podało się za „prawicowych-liberałów“ i akurat 2,4% jako konserwatyści. W obliczu tych liczb oraz tego co przestawiłem wyżej, każdy który oczekuje w mediach wyważonej i obiektywnej informacji jest fantastą ! Ten medialny pluralizm jest totalną farsą, a tym samym jest nią również wciskana z każdej i coraz liczniejszych propagandowych tub....„demokracja“! System w którym żyjemy jest do szczętu skorumpowany i stał się w tej formie przeżytkiem. O ideologicznej równowadze nie może być już mowy, ogół czyli naród został wyprowadzony na manowce i ulega degeneracji. Fischer, zielony minister spraw zagranicznych mówił o „kulturalnej większości“ którą jego partia dysponuje, a sekretarz generalny SPD o „strukturalnej większości“, przy czym Fischer miał na myśli myślenie i postępowanie multikulturalne, a ten drugi z SPD strukturalną przebudowę niemieckiego społeczeństwa, co w sumie na jedno wychodzi, dąży się świadomie do rozwalenia niemieckiego narodu i zastąpienie jego narodowościową mieszaniną, czarnych, żółtych i...zielonych. Już bardzo dawno temu komuniści wprowadzili pojęcie „kulturalnej hegemoni“ mając na myśli oczywiście własną hegemonię nielicznych wybrańców wiadomego pochodzenia nad kupą kolorowych bastardów. Przy takiej mieszaninie można przy pomocy mediów zapanować nad ich umysłami i przy zręcznej manipulacji zaprogramować każdy wynik wyborów. Nie jest to katastroficzna wizja jak nie jednemu może się wydawać, to jest współczesna rzeczywistość z daleko już zaawansowanym programem. Wystarczy przejść się po ulicy. W tym medialnym krajobrazie nie potrzeba cenzury do której musiał uciekać się judeo-komunizm, dzisiaj spadkobiercy tego kierunku chodzą w garniturach od Armandiego i ręcznie szytych budapeszteńskich butach, drukują we własnych wydawnictwach, a w redakcjach pracuje pod dyktando za sutym wynagrodzeniem armia zdeprawowanych pisarczyków. To prawo do swobodnej wypowiedzi i obowiązujące prawo do wolnej prasy jest w BRD-owskiej „wolnej demokracji“ kolejną farsą, ta realna władza siedzi za kulisamii, ci na arenie (politycznej) to czystej wody marionetki. Cały ten medialny cyrk spływa wieczór w wieczór z telewizyjnej skrzynki do każdego mieszkania, w którym to serwowanym przedstawieniu - nawet z tą przysłowiową świecą - próżno szukać różnorodność myśli, kontrowersji, pomysłów czy ciekawych politycznych programów, wszystko skrojone na jedną modłę i według jednego scenariusza. Fundamenty dotychczasowej polityki uległy tektonicznym przesunięciom. „Logika Mediokracji wypiera na całej lini partie na skraj wydarzeń“- pisze politolog Thomas Meyer.

Wzrastająca ilość kanałów TV nic nie zmienia, tam gdzie rządzi prawo wolnego rynku, a rządzi też na rynku medialnym (?), powinno się oczekiwać wzrastającą liczbę schowków i niekonformistycznych rubryk, tak nie jest. Tłumaczyć można to tylko tym, że te „niezależne“media są właśnie uzależnione i w całości sprzedajne. „Der Tagesspiegel“,- jedna z.tzw. gazet „niezależnych i „opiniotwórczych“ pisała (27.11.02.) w artykule wstępnym, że Schröder obiecał Izraelowi rakiety przeciwlotnicze w razie gdyby musiał „bronić się przed irackim atakiem“, tymczasem Izrael jest czwartą potęgą militarną na świecie, dysponuje 200 rakietami kontynentalnymi z głowicami jądrowymi, a w Iraku przez 10 lat bombardowało się każdą wykrytą stację radarową i pozycję obrony przeciwlotniczej, oraz inne prymitywne pozycje militarne, codziennie dokonuwało się nad Irakiem loty zwiadowcze, znane był ogólne (beznadziejne) wyposażenie armi irackiej, co absolutnie wykluczało przygotowanie jakiejkolwiek agresji, nie mówiąc już o jej przeprowadzeniu. Przykład ten jest potwierdzeniem totalnego lekceważenia czytelnika, informacyjnego absurdu i umyślnej dezinformacji dokonywanych przez redakcyjnych dziennikarzy- rzezimieszków.

t.v.r.
18 styczeń 2008

Tezlav von Roya 

  

Archiwum

Nieznana w Polsce Białoruś
marzec 1, 2008
tłumacz
Marszałek Piłsudski widziany z bliska
grudzień 5, 2002
zaprasza.net
Rzeczpospolita złodziei
luty 12, 2003
Artur Łoboda
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
luty 22, 2005
Jerzy Malinski
Jestem swinia,ale tego nie dostrzegam u siebie!
grudzień 21, 2006
kibic ale nie Urban
Zmarła profesor Dora Kacnelson
lipiec 8, 2003
przesłała Elzbieta
Wszystko wskazuje na bandziorów powiązanych INSTYTUCJONALNIE z władzą...
czerwiec 4, 2007
tłumacz
Emeryci i renciści mają być wreszcie bardziej ludzko traktowani.
listopad 18, 2006
Zdzisław Raczkowski
Pogrom kielecki, 1946, jako ogniwo włańcucha aktów terroru
kwiecień 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
ONZ przeciw korupcji
listopad 1, 2003
PAP
Bandycli z koneksjami, zwani "konserwatywnymi intelektualistami" dążą do wojny.
sierpień 14, 2002
PAP
Czym się różni Wałęsa od Leppera
kwiecień 13, 2004
Artur Łoboda
The Progress (the Creep) of Cancer named USA
listopad 14, 2008
Marek Głogoczowski
Wiersze tylko na Jutro
listopad 11, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Stanislaw Michalkiewicz
kwiecień 11, 2006
Gośka
Kraków: Proces o rekordowe odszkodowanie
październik 7, 2004
Profesor Poznański w Toronto
luty 6, 2005
Największą geszeftem jest wojna. Lewizny polityków izraelskiego Likudu
styczeń 3, 2003
PAP
"Dynastia" Bush'ów, Masoneria i Żydzi
luty 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy religia pomaga politykom?
styczeń 5, 2008
Gregory Akko
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media