|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
więcej -> |
|
Refleksja po latach
|
|
motto:
Ile razy można słuchać aroganckiego kretyna, który braki swego wykształcenia nadrabia butą i agresją?
Niektórych z Państwa pewnie irytuje mój apodyktyczny ton - w niektórych dyskusjach.
Dzieje się tak wtedy - gdy trafiam na osobę wyjątkowo zapó?nioną umysłowo - która chce nam narzucić swój punkt widzenia.
Ale kiedyś było inaczej.....
Byłem spokojny, wsłuchiwałem się w głosy innych i zawsze sobie tłumaczyłem, że pewnie to nie ja mam rację.
Tak było na początku lat 90. - kiedy widząc - co się w Polsce wyrabia i przewidując stan obecny - starałem się tłumaczyć Rodakom - co ich czeka.
W odpowiedzi spotykałem się niemiłymi ucinkami.
W końcu sam sobie wmówiłem, że nie może być tak iż ja mam rację - a 38 milionów Rodaków się myli.
Z przykrością zauważam, że niestety - miałem rację.
A jednak po stokroć wolałbym się mylić i zostać głupcem.
Przypomniało mi się dziś pewne wydarzenie z 1999 roku, gdy miało miejsce spotkanie krajów tzw G7
W jednej z internetowych dyskusji podjęto temat antyglobalistów.
Zanim wydam werdykt - mam zwyczaj wysłuchać różne opinie.
Chciałem się dowiedzieć - co antyglobaliści mają do powiedzenia.
Moje wezwanie zagłuszał bełkot ludzi - na pośmiewisko społeczeństwa - mianujących się "prawicowcami". Oni to antyglobalistów nazywali "lewakami", "awanturnikami" a w skrajnych wypowiedziach "motłochem".
Podobnie było na kolejnych manifestacjach antyglobalistów - bodaj w Pradze.
Był to czas - gdy dla tak zwanej "prawicy" polskiej Bush junior był uosobieniem tradycji, "szacunku do prawa" i wielu przymiotów, które sobie UROILI.
Na pierwszym jego zdjęciu - które ujrzałem - zobaczyłem psychopatę.
A kiedy podzieliłem się swoimi wnioskami publicznie, usłyszałem ciąg bluzgów pod swoim adresem.
Dzisiaj - ci sami ludzie, którzy prostytuowali się wobec Busha rzucają bluzgi pod jego adresem.
Jednak o wiele za pó?no. Za pó?no dla Polski..... za pó?no dla Świata.
Nadszedł w końcu czas - gdy powiedziałem dość!
Nie będę tolerował durniów i szubrawców.
Dlatego czasem, w swoich wypowiedziach sięgam po ostre - ale właściwe słowa.
|
|
21 luty 2008
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Orędzie biskupów polskich do biskupów niemieckich z 1965 -przypomnienie z aktualnymi uwagami
sierpień 26, 2007
tłumacz
|
Niegodna śmierć
marzec 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
11 września - najohydniejszy spisek w historii państwa
październik 8, 2007
Zbigniew Jankowski
|
Ostatnie dni Jaruzelskiego
luty 19, 2008
Dziennik
|
Biurokraci unijni fałszują ustalenia z Kopenhagi.
styczeń 27, 2003
IAR
|
Prom "Rogalin" trafił na złom
kwiecień 3, 2006
Jan Zakiewicz
|
Wniosek USA do ONZ: wprowadzić powszechny zakaz negowania Holokaustu!
styczeń 24, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Wróżki na odsiecz Balcerowiczowi
grudzień 29, 2005
|
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
kwiecień 21, 2003
dr Adam Sandauer
|
UWAGA BLOKUJA!!!
listopad 4, 2007
Niepokorny
|
Manipulacja polityką
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
W Polsce to normalka
czerwiec 10, 2008
Andrzej Leszyk
|
Wspomnienie z dzieciństwa
listopad 26, 2007
Artur Łoboda
|
Wielka Loża Anglii
grudzień 12, 2003
S.B.
|
podziękujmy Szaronowi
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Prof Staniszkis o "zmarnowanej szansie" Millera
kwiecień 30, 2004
PAP
|
System za 25 milionów
marzec 15, 2006
|
Nie tylko Rosjanie chcą Putina na III kadencję...
październik 30, 2007
marduk
|
Kryterium wyboru kandydatów do samorządów
październik 12, 2006
przesłała Elżbieta
|
Czy Amerykanie sami sobie zadali klęskę?
marzec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|