|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
więcej -> |
|
John McCain - Wojowniczy Kandydat na Prezydenta USA
|
|

Analityk w Brookings Institution, Ivo Daalder powiedział: „Jeżli myślisz, że George Bush nieodpowiedzialnie posługiwał się wojskiem USA, to zaskoczy cię John McCain.” Natomiast inny analityk Robert Dreyfuss napisał: „McCain planuje nowe instytucje globalne począwszy od silnych tajnych służb specjalnych do stworzenia „Ligi Demokracji” zamiast Narodów Zjednoczonych, za pomocą ekspansji NATO jak i wejście na pogranicze Rosji w Azji Centralnej i na Kaukazie, za pomocą tworzenia „jednobiegunowego świata” i zwalczania nieposłusznych państw - jego wersji walki z „osią zła.” Macane chce stworzyć nowy aparat do walki przeciwko terroryzmowi, w 21szym wieku.
Robert Dreyfuss jest redaktorem pisma „The Nation” i autorem artykułu „Wojowniczy McCain” oraz książki „Devil’s Game” czyli „Szatańska Gra: Jak USA Przyczniło się do Rozpętania Fundamentalizmu Islamu.” Autor ten zauważa, że McCain otacza się ekstremistami wśród bardzo wojowniczych neokonserwatystów-syjonistów, takimi jak John Boston i Jim Woolsey, oraz jest zwolennikiem rozwiązywania problemów międzynarodowych za pomocą siły. Uważa on, że okupacja Iraku powinna być planowana na następne sto lat. Jak wiadomo McCain jest kandydatem na prezydenta USA z ramienia republikanów w wyborach w 2008 roku.
„Akt Wyzwolenia Iraku” był już w 2002 roku zredagowany przez Randy Scheunemann’a, który wówczas założył „Komitet Wyzwolenia Iraku” z poparciem prezydenta Bush’a. Jest on jednym z założycieli „Projektu Nowego Amerykańskiego Stulecia” neokonserwatystów-syjonistów. Randy Scheunemann jest głównym doradcą John’a McCain’a, który prześciga prezydenta Bush’a w zapalczywości do zbrojnych interwencji międzynarodowych, zwłaszcza przeciwko Rosji i Chinom, co bardzo niepokoi Roberta Deryfuss’a.
McCain chce używać nowej „Ligi Demokracji” do omijania ONZtu i Rady Bezpieczeństwa, w której Rosja i Chiny mają prawo weta. W ONZcie jest dużo państw niezależnych, które krytykują popieranie przez USA terroryzmu państwowego Izraela, przeciwko ludności Palestyńskiej, na terenach okupowanych. McCain chce odtworzyć „Urząd Służb Strategicznych,” (OSS) z czasów ostatniej wojny światowej, jako bardzo agresywną organizację tajną złożoną z CIA oraz specjalistów w psychologicznych sposobach walki, jak też specjalistów od reklamy i propagandy, w formie nowych agencji rządu USA, przeznaczonych do interwencji zagranicznych, przeciwko krajom ?le widzianym przez oś USA-Izrael.
McCain jest przeciwnikiem „demokracji suwerennej” w Rosji i chce przyłączyć Gruzję do NATO. McCain popiera budowę „Tarczy” w Polsce, wyrzutni położonych o cztery minuty lotu pocisku do Moskwy, co naturalnie naraża Polskę, na ustawienie w Królewcu i na Białorusi, automatycznych wyrzutni posiłków z głowicami nuklearnymi, żeby zabezpieczać rosyjskie ośrodki kontroli i dowodzenia. McCain chce usunąć Rosję z ekonomicznego klubu G-8. Taki program polityczny utrudnia załatwienie sprawy elektrowni nuklearnych w Iranie, oraz w przyszłości, budowy przez Iran broni nuklearnych.
Bez pomocy Rosji trudno jest pokojowo tę sprawę załatwić, wobec stałej presji lobby Izraela, żeby oś USA-Izrael, dokonała ataku na Iran. Opór Amerykanów przeciwko atakowi na Iran nie ma wielkiego znaczenia. Irańczycy zagrożeni przez nuklearnie uzbrojoną oś USA-Izrael i otoczeni nuklearną Rosją i Pakistanem, pewnie w końcu uzbroją się w broń nuklearną.
Gdyby McCain został wybrany na prezydenta USA i prowadził taką politykę, jaką dziś zapowiada, to katastrofa nad Zatoką Perską wydaje się być nieunikniona, mimo tego że 65% ludzi w Izraelu, głosuje za natychmiastowym pokojem z Palestyńczykami i jest przeciwnych wojnie z Iranem. Niestety demokratyczne rządy w USA i Izraelu działają agresywnie mimo tego, że przeważająca większość ich wyborców chce pokoju.
Robert Dreyfuss przypomina jak senator McCain działał przeciwko pokojowo nastawionemu raportowi dygnitarzy amerykańskich w grupie Baker-Hamilton, która zalecała stopniową ewakuację wojsk USA z Iraku, przez szesnaście miesięcy. Wówczas, McCain nawoływał do posłania dodatkowych 50,000 żołnierzy do pacyfikacji Iraku. Pomagał mu senator Joseph Liberman i ludzie z neokonserwatywnego American Enterprise Instytutu (w którym w USA przez lata pracował Radek Sikorski). Instytut ten zatrudnia agresywnych planistów przygotowujących radykalne plany wojenne Dick’a Cheney’a, McCain’a, Lieberman’a i Frederika Kagan’a.
McCain uważa, że Irak powinien w przyszłości służyć jako „wielki lotniskowiec amerykański” w celu dominowania Zatoki Perskiej i Bliskiego Wschodu, oraz Azji Centralnej, w tym Iranu. Opiera się on na takich „jastrzębiach” jak James Woolsey, były dyrektor CIA i Bill Bristol, syn głównego twórcy ideologii neokonserwatyzmu, czyli ruchu rewolucyjnego niby konserwatywnego. W rzeczywistości ruch ten jest rewolucyjny i dążąy do wojny permanentnej na świecie, w stylu Leona Trackiego, z tym, że celem nie jest komunizm, ale neo-demokracja, czyli demokracja fasadowa, sterowana mniej lub bardziej zakulisowo. Rad takich ludzi słucha McCain raczej niż skrzydła realistycznego partii republikańskiej i polega on na neokonserwatystach-syjonistach.
McCain chce, żeby amerykańska super-potęga, zmieniła cały świat na swoją modłę i żeby nigdzie nie miała opozycji. Wierzy on, że Amkeryka przegrała wojnę w Wietnamie, ponieważ „nie poszła na całego,” nie usunęła na bok opozycji i nie wyzyskała swej pełnej potęgi, włącznie z arsenałem nuklearnym i nie była gotowa walczyć dodatkowe 15 lat. Teraz McCain tak samo patrzy na Irak i nie widzi, według Dreyfuss’a, że, jedyne czego można się spodziewać w Iraku, to wojny nierozegranej i stałych wybuchów krwawych i niszczących walk.
Republikański senator Thad Cochran powiedział: „Sama myśl, że McClain byłby być prezydentem przyprawia mnie o dreszcze. On jest zgubiony. On jest wojowniczy. On traci panowanie nad sobą i tym mnie niepokoi.” Mimo tych zastrzeżeń Cochran i inni nadal popierają wojowniczego McCain’a w ramach solidarności partyjnej w walce z demokratami o władzę.
WWW.pogonowski.com |
|
27 marzec 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Przygotowanie do polowania na prokuraturę, CBA, służby i paru chłopców z PiS...
kwiecień 1, 2008
tłumacz
|
Głos z Australii
sierpień 2, 2003
Krzysztof Janiewicz
|
Tomasz Gross – czy to profesor od żydowskiej historii, czy być może histerii Żydów uwłaczających Polakom?
styczeń 18, 2008
aferyprawa
|
Martwi Milczą – Śmierć Miłoszewicia
marzec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
A jednak się niecierpliwimy
lipiec 11, 2006
ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Ekonomia bogiem
sierpień 13, 2003
Sebastian Karczewski
|
Pamięci ofiar zamachu w Madrycie.
marzec 28, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
|
Bush zawetował ustawę zakazującą CIA tortur
marzec 8, 2008
PAP
|
Jan Paweł II chce współpracy Kościołów wschodnich i zachodnich
luty 6, 2003
PAP
|
Czy wznowić protesty jeszcze w czasie kampanii wyborczej? - pytanie Primum Non Nocere
sierpień 8, 2005
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
|
Włoscy dziennikarze: izraelska armia kłamie
sierpień 23, 2002
PAP
|
Wyborcy-a teraz mamy Was w d...
listopad 26, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Seks skandal rozpoczyna przemeblowania polskiej sceny politycznej
grudzień 7, 2006
G. Cimek, www.pnlp.org.pl
|
Polska wspiera Izrael
listopad 25, 2004
aaa
|
Ciągle jest nadzieja na demokrację w Polsce
luty 19, 2003
StT , Piotr Z Calgary i Ty
|
Death of Saddam Hussein in New World Order
styczeń 19, 2007
Arshi Khan, The Milli Gazette
|
Stalexport chce przenieść na spółkę zależną koncesję na A4
sierpień 20, 2002
PAP
|
Chiny i kwestia rozwoju rządu reprezentatywnego
czerwiec 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sumy Babilońskie
kwiecień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Na krawędzi wojny ostatecznej
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|