|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
więcej -> |
|
Czemu służy upokażanie Mel’a Gibson’a?
|
|

The New York Times podało do wiadomości, 30 lipca,2006, że utalentowany reżyser i aktor-katolik, Mel Gibson, który cierpi na chorobę alkoholową, był aresztowany za prowadzenie auta po pijanemu i przy tej okazji m.in. powiedział, że „Żydzi są odpowiedzialni za wszystkie wojny na świecie” za co póżniej przepraszał, bo faktycznie jego powiedzenie nie jest 100% ścisłe. Osoba nietrze?wa, widząc w telewizji pacyfikacje Palestyny i zniszczenie Libanu przez Izrael, łatwo może mówić tego rodzaju nieścisłości.
Gdyby Gibson zamiast powiedzieć po pijanemu „Żydzi,” powiedział na przykład Anglicy, Niemcy, Hiszpanie, etc. to najprawdopodobniej z tego powodu żadnego skandalu wogóle by nie było. Jeżeli by wymienił zamiast Żydów, Arabów lub Muzułmanów, to byłby bohaterem dnia. Fakt, że skandal ten przyćmił we wszystlich mediach w USA, zdarzenia o większej wadze światowej, jest przykładem jak publiczność amerykańska jest tresowana w przekonaniu o wyższości Żydów nad innymi, tak że o Żydach nie wolno mówić bezkarnie, tak ludzie wyrażają się o nie-Żydach.
„Skandal Gibsona” zostawia w cieniu takie zdarzenia jak demonstracja ponad 200,000 szyitów w pacyfikowanym Bagdadzie, którzy protestowani zbrodnicze niszczenie Libanu przez Izrael, dokonywane z poparciem i za pomocą USA. Irakijczycy krzyczeli „Śmierć Izraelowi,” „Śmierć USA,” „Niech Żyje Hezbollah” i palili flagi amerykańskie, co odzwierciadla fakt, że pacyfikacja Iraku jest fiaskiem. Ponieważ wojnę przeciwko Irakowi wywołali sjoniści w neokonserwtywnym rządzie Bush’a „dla dobra Izraela,” więc politycznie jest im wygodniej zasłaniać te fakty „niby skandalem Gibson’a,” kiedy faktycznie skandaliczne i tragiczne rzeczy dziejące się na Bliskim Wschodzie.
Media amerykańskie nie mówią, że celem napaści Izraela na Liban, jest grabież wody z rzeki Litani, o czym sjoniści pisali już z początkiem 20go wieku. Chodzi o 280 milionów metrów kubicznych wody rocznie dla Izraela, który nie ma dosyć wody, używanej rozrzutnie przez Żydów i potrzebnej w przemyśle, podczas gdy turytści widzą brak dostępu do wody wśród Palestyńczyków.
Izrael, na głowę obywatela, jest głównym na świecie „handlarzem śmierci” zajmując pierwsze miejsce w sprzedarzy broni małokalibrowej. Jest on wogóle pierwszy w produkcji i sprzedarzy syntetycznych narkotyków. W Izrelu nie ma ograniczeń prawnych handlu „żywym towarem” wobec czego Izrael przoduje na świecie, w tym handlu, głównie zniewolonymi kobietami z Europy wschodniej, według pisma „National Geographic,” poważnego miesięcznika w USA.
Izrael Shahak, do jego niedawnej śmierci czołowy działacz w obronie praw człowieka w Izraelu, ubolewa w swojej książce „Żydowskie Dzieje i Religia” nad udziałem Izraela w krawawych walkach takich jak w Guatemali i w Salwadorze w Ameryce Centralnej, lub na wyspie Sri-Lanka, gdzie Izrael perfidnie dostarczał jednocześnie szkolenia i broni obu stronom walczącym.
Richard Cohen napisał w Washington Post, 18go lipca, 2006, że Izrael jest sztucznym państwem Żydów europejskich na Bliskim Wschodzie i z tego powodu największym zagrożeniem Izraela jest jego pogwałcenie historji. Założenie Izraela jest bardziej drastyczne niż n.p. odbudowa kraju Basków. Jakby podobało się w Europie gdyby po upływie ponad 1000 lat, zaczęto popełniać masowe mordy w imię odbudowy państwa Ilirji nad Adraitykiem, lub stworzeniaw Niemczech republiki Słowian Łużyckich?
Izrael i jego monopol broni nuklearnych na Bliskium Wschodzie, przy całkowitym poparciu USA, jest głównym powodem destabilizacji tego regionu. Obecnie rząd Libanu traktuje Hezbollah, jako jedyną libańską siłę obronną i nie zgadza się na zabór terenów Libanu, które miałyby umożliwić Izraelowi grabież roczną 280 milionów metrów kubicznych wody z rzeki Litany. Rząd Libanu ofiarował rezolucję zawieszenia broni na początku bombardowania i inwazji tego kraju przez siły Izraela.
Rezolucja rządu libańskiego została odrzucona przez USA, które uważa katastrofę Libanu za „bóle porodowe Nowego Bliskiego Wschodu” i teraz popiera nową pro-izraelską rezolucję, którą rząd Libanu z góry odrzucił. Odrzucona z góry przez Liban pro-izraelaska rezolucja jest omawiana przez USA i Francję, bez wymagania jakichkolwiek ograniczeń akcji bojowych Izraela przeciwko Libanowi.
Ciekawe jest skąd się wziął temat Żydów w czasie przesłuchania Gibson’a z powodu prowadzenia samochodu w stanie nietrze?wym? Czy to nie była jakaś prowokacja, żeby pomóc odciągać uwagę publiczności od katastrofy w Libanie i w Iraku? Być może upokarzanie Mel’a Gibson’a jednocześnie służy jako lekcja szanowania wyższości Żydów nad nie-Żydami w USA, oraz w celu odwrócenia uwagi od obecnie mającej miejsce tragedii w Libanie i w Iraku.
|
|
6 sierpień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
150. rocznica śmierci Adama Mickiewicza
listopad 26, 2005
Artur Łoboda
|
Ucz się póki masz od kogo !!!
grudzień 18, 2006
Wojciech Faber
|
IV Rzeczpospolita Ludowa?!
kwiecień 30, 2006
|
Modlitwa o deszcz
maj 7, 2007
Marek Olżyński
|
Nie dla PiS, PO, LiD w wyborach da Sejmu RP - 2007 r.
Nie przegrywajmy POLSKI!
wrzesień 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
emajl
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Uświadamienie topielca
luty 6, 2004
|
"Zła gospodarka wynika ze złej prywatyzacji"
marzec 25, 2004
PAP
|
Wyobra?cie sobie Państwo
styczeń 24, 2003
|
Polska - to wielka rzecz
luty 11, 2008
Elzbieta Gawlas
|
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
|
Steinbach: unieważnić dekrety przed wstąpieniem do UE
sierpień 31, 2002
PAP
|
Na Ukrainie łączą i dzielą
sierpień 16, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Byłem na tamtym świecie
listopad 6, 2008
Artur Łoboda
|
Nie ma jak zawodówka
styczeń 26, 2006
|
Motłoch
kwiecień 16, 2006
Artur Łoboda
|
Gdzie się podziały pożyczki?
styczeń 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Dziennikarze pod lupą
styczeń 14, 2006
Marek Olżyński
|
Kolejna odsłona matactw polskiej hołoty politycznej
maj 10, 2005
PAP
|
Tylko jedno pytanie
marzec 15, 2008
|
więcej -> |
|