|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
więcej -> |
|
Przeczytaj pomysl i pozwol podobnie uczynic innym.
|
|
Drodzy, Najmilsi !
Pozdrawiam serdecznie z Calgary.
Przeczytaj pomysl i pozwol podobnie uczynic innym. Polska i wszystko co polskie - jak za Cara i Hitlera - skazane jest na eksterminacje. Pozwod ? Chcemy jako Polacy byc soba, miec wlasna tozsamosc narodowa a wiec: wlasny jezyk, Niepodleglosc i Suwerennosc. Nie mam watpliwosci, ze "legalna" eksterminacja jest aktem msciwosci Wrogow Poolski za 1000-lecie Chescijanstwa Polski, za bozy Dar na to 1000-Lecie w osobie Ojca Swietego Jana Pawla II
i za Solidarnosc tez. W Unii Europejskiej nie ma miejsca na Boga !? NIE MA TEZ MIEJSCA DLA
POLSKI !
DLATEGO WEZ UDZIAL W REFERENDUM I POWIEDZ JEDNO SLOWO - N I E !
NIE - UE i NIE dla Wladzy, NIE KLAMSTWU I PROPAGANDZIE. NIE - OBCYM I
WEROGOM NARODU I POCZETYM DZIECIOM.
Drogi Moj Przyjacielu. Na "Arce" kazdy jest zeglarzem wlasnego losu.
Dziekuje, ze tak wytrwale poznajecie jezyk jaki slychac z "mostku". Mam dwie sprawy dla przypomnienia.
Kazdy z Was moze na swoja wlasna "ARKE" zapraszac nowych ludzi roweniez poszukujacych slowa prawdy. Uczmy sie wspolnie wladac jezykiem, ktorego nie da sie oklamac ale i nabierajmy odwagi w organizowaniu siebie samego. Jezeli wiemu, ze cos jest dobre starajmy sie poznawac bardziej to dobro. Rezygnujmy z podszeptow w a t p l i w o s c i, czy przelotnej rezygniacji z minimum
wysilku, ktory nic innego nie wymaga poza chwila czasu na analize czy kontemplacje spraw. W razie watpliwosci zawsze siegajmy WZORCOW ! IDEALOW i starajmy sie ocenic jak dalece my sami czy "ktos" podejmuje decyzje np. odnosnie spraw Polski. Nie szczedzmy sobie pytan... i siegajmy do najlepszych rozwiazan jakie winne byc a nie sa.
Musze tez wspomniec po raz kolejny z obowiazku poszanowania wolnosci kazdego z Was. Jezeli ktos z Was nie zyczy sobie aby byc na "ARCE" prosze dac znac. Jak do tej pory zauwazacie, coraz wicej nas przybywa i nikt nie tonie...
Pozdrawiam serdecznie i zycze SZCZESC BOZE
Piotr Zabielski "ARKA"
www.rodzinywyborcow.net
Zapraszam Was do zagladania na Forum gdzie zabieram od czasu do czasu glos.
Zanotuj moze;
www.innestrony.pl
www.ojczyzna.pl
www.polskiejutro.com
dla duchowego poglebiania uczuc i poczucia swojego spokoju
www.adonai.pl
oraz na forum do miasta mojego dziecinstwa. Nie moge napisac rodzinnego,
bo oprocz matki nie mialem rodziny ani w Busku-Zdroju ani w Polsce.
www.busko.com.pl
Wez udzial w referendum i powiedz Unii NIE!
WEJSCIE DO UNII EUROPEJSKIEJ POZBAWI POLSKE SUWERENNOSCI !
NASZA KONSTYTUCJA ZEZWALA NA ZNIEWOLENIE POLSKI
Konstytucja RP z 2 kwietnia 1997 r. zezwala na zrzeczenie sie naszej suwerennosci na rzecz UE. Polska moze "na podstawie umowy miedzynarodowej [czyli traktatu czlonkowskiego UE] przekazac organizacji miedzynarodowej lub organowi miedzynarodowemu [czyli Unii lub jej instytucjom] kompetencje organów wladzy panstwowej w niektórych sprawach" (Art. 90 ust.1).
Konstytucja nie okresla, w jakich sprawach jest to dopuszczalne, ale na pewno wskaza nam to unijne traktaty!
Tak jak nie ma czesciowych prawd, a jest tylko prawda albo falsz, tak samo nie ma "czesciowej suwerennosci" - jest albo suwerennosc, albo podleglosc.
Juz teraz nie stanowimy suwerennie o swoich prawach, gdyz kazda nowa ustawa musi byc sprawdzona pod katem zgodnosci z prawodawstwem unijnym. Nie jestesmy jeszcze w Unii, a juz jestesmy posluszni Brukseli tak, jak kiedys Moskwie!
Nasza suwerennosc mozemy obronic w referendum, lecz jesli zaglosuje mniej niz polowa Polaków, referendum bedzie niewazne i zgode na ratyfikacje traktatu czlonkowskiego wyrazi Sejm i Senat (Art.90 ust.2). W dniu referendum wyjdz z domu i oddaj swój glos w obronie naszej suwerennosci!
EUROPEJSKIE PANSTWO-MOLOCH
Dzisiejsza Unia Europejska rózni sie od wspólnoty ekonomicznej, która kiedys byla. Coraz wiecej sfer polityki i gospodarki objete jest wspólnym unijnym prawem i nastepuje centralizacja decyzji dotyczacych wszystkich krajów czlonkowskich (kiedys Moskwa, dzis Bruksela!) Unia zmierza w kierunku jednego panstwa federacyjnego, choc skladajacego sie z róznych narodów mówiacych róznymi jezykami.
Unia ma juz wiele zewnetrznych symboli panstwowosci: flage, hymn, walute, paszporty, obywatelstwo unijne, a takze wlasny bank centralny, wspólna polityke rolna i przemyslowa oraz wlasne przedstawicielstwa dyplomatyczne w innych krajach. Traktaty unijne zastrzegaja wyzszosc prawa unijnego nad ustawami krajowymi, a Konwent Europejski opracowal juz projekt jednolitej konstytucji europejskiej, która ma zastapic dotychczasowe traktaty. Bedzie ona nadrzedna do konstytucji poszczególnych krajów - równiez i naszej!
Jest juz wspólny Parlament Europejski, który wydaje zalecenia wszystkim parlamentom krajowym. Jego rola zostanie wzmocniona, a nasz parlament bedzie zaledwie sejmikiem regionalnym! Eurokraci daza tez do harmonizacji wymiaru sprawiedliwosci, a juz teraz orzeczenia Trybunalu Europejskiego sa nieodwolalne i nadrzedne do orzeczen sadów krajowych, ilekroc zachodzi kolizja miedzy prawem UE a prawem kraju czlonkowskiego. Unia prowadzi juz wlasna polityke zagraniczna - jej glos slychac czesciej niz glosy jej czlonków!
Po szczycie w Laeken trwaja w Unii dyskusje o przeksztalceniu KE w jeden rzad europejski, choc nie ma jeszcze zgody, czy powinien byc jeden wspólny prezydent, czy tez Komisja powinna miec wieksze uprawnienia. Tworzy sie juz zaczatki niezaleznej europolicji, a takze armii unijnej, która bedzie strzec bezpieczenstwa Unii i jej interesów - niektórzy wróza przy tej okazji rozpad NATO.
Cóz to wiec jest, jesli nie projekt Euro-panstwa, którego mamy byc zaledwie regionem?
W Konwencie Europejskim padla juz propozycja nazwy dla tego molocha: "Stany Zjednoczone Europy", choc nazwa "Zwiazek Socjalistycznych Republik Europejskich" (ZSRE) bylaby bardziej odpowiednia. Widac wyraznie, w jakim kierunku zmierza Unia, i ze nie bedzie to juz ta sama Unia, z która negocjowalismy! Sami urzednicy z Brukseli twierdza, ze nie ma od tego kierunku zadnego odwrotu!
WYZSZOSC PRAWODAWSTWA UNIJNEGO NAD POLSKIMI USTAWAMI
Skoro Unia zmierza w strone panstwa-molocha, to naturalnie w zasadniczych sprawach jej prawodawstwo bedzie nadrzedne do polskiego prawa. To my mamy sie dostosowac do wymogów Unii, a nie ona do naszych zyczen i wizji.
Nadrzednosc prawa unijnego zagwarantowana jest w traktatach, a ponadto Unia zastrzega sobie prawo i srodki konieczne do osiagniecia swoich celów i kierunków dzialania (Traktat z Maastricht, art. 6).
Na te kapitulacje w zakresie prawodawstwa zezwala nasza konstytucja, do której specjalnie wprowadzono art. 91. Wedlug niego, umowa miedzynarodowa (czyli traktat czlonkowski, a w przyszlosci - konstytucja europejska) stanowi czesc naszego porzadku prawnego i jest ona bezposrednio stosowana. A jesli nie da sie jej pogodzic z naszymi ustawami, to ma ona pierwszenstwo - czyli jest wazniejsza! To samo dotyczy wszelkiego prawa stanowionego przez organizacje miedzynarodowa (czyli Unie), z która podpisalismy umowe. Tak oto jednym artykulem w konstytucji zezwalamy na wyzszosc praw miedzynarodowych (czyli unijnych) nad naszymi wlasnymi ustawami!
I na te konstytucje z tak skandalicznymi zapisami (art. 90 i 91) wiekszosc Polaków zgodzila sie w referendum konstytucyjnym. Nie pozwólmy, aby ten blad sie teraz urzeczywistnil - pomóz ochronic nasza suwerennosc!WPROWADZENIE EURO OGRANICZY NASZA SUWERENNOSC I ZLIKWIDUJE POLSKA GOSPODARKE Zlotówka jako nasza waluta narodowa jest zwornikiem ekonomii i polityki.
Jesli zastapimy ja unijnym euro, nie bedziemy juz mieli wlasnej polityki pienieznej - bedzie ja za nas prowadzil Europejski Bank Centralny. To on bedzie emitowal walute i to on bedzie sterowal nasza ekonomia, a my pozbawimy sie wplywu na gospodarke. Kazda decyzja finansowa bedzie musiala byc uzgodniona z EBC. Wspólny pieniadz i polityka pieniezna EBC beda sluzyc budowaniu europejskiego supermocarstwa, a nie interesom naszego Narodu i panstwa! Jedna z metod wywierania na Polske nacisku bedzie nakladanie surowych kar finansowych.
Wspólna waluta podyktowana jest wzgledami politycznymi, a nie ekonomicznymi - nie ma wiec szans sie utrzymac, chyba ze poprzez sztuczne sterowanie ekonomia w calej UE (znamy ten mechanizm z czasów komuny!). Euro ma byc widocznym "dowodem jednosci" calej Unii Europejskiej, a likwidacja walut narodowych ma byc jednym z czynników oslabiajacych tozsamosci narodowe w krajach Europy. Tak wiec bez wlasnej waluty nie tylko likwidujemy niezalezna gospodarke, ale tez oslabiamy nasza polska tozsamosc - a przy tym wyzbywamy sie suwerennosci panstwowej i narodowej!
Nie mozemy wejsc do Unii i pozostac przy zlotówce - czeka nas przymusowe czlonkostwo w Unii Walutowej, nowi kandydaci nie maja wyjscia. Nie bedziemy tez mogli powrócic do zlotówki, jesli nie spodoba nam sie zycie z euro. Szef KE zapowiedzial, ze Unia Walutowa to "nierozerwalne malzenstwo".
Wez udzial w referendum i powiedz Unii NIE! Nasza suwerennosc okupiona jest krwia wielu pokolen Polaków, dla których nie bylo sprawy wazniejszej niz wolnosc Ojczyzny i ocalenie tozsamosci narodowej. Mamy wobec nich dlug:
musimy utrzymac suwerennosc dla nas i dla naszych dzieci!
Nie przerywaj tej tradycji WOLNEJ I NIEPODLEGLEJ POLSKI - pomysl o przyszlych pokoleniach, które z perspektywy historycznej ocenia nasza decyzje, tak jak my oceniamy dzis zdradziecka Targowice!
Wydrukuj i przekaz tym, którzy nie maja internetu - niech podaja dalej!
Przygotujmy sie do referendum i zadbajmy o Polske!
wiecej w internecie na www.naszawitryna.pl
|
|
31 styczeń 2003
|
|
Elzbieta
|
|
|
|
Dorzynki w Bagdadzie
listopad 17, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
"Czyściciel stajni Augiasza" czyli wywody Korwina Mikkego
sierpień 25, 2002
Angora
|
Rze? polskich rze?ników
czerwiec 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
List Layli Anwar do Saddama Husseina.
styczeń 9, 2007
tezlav von roya
|
To Moskwa zaplanowała ten mord
lipiec 7, 2006
http://www.dziennik.krakow.pl
|
70% społeczeństwa za czy przeciw dopłatom do leczenia ?
Sondaże jako metoda manipulacji
lipiec 14, 2004
Adam Sandauer
|
Żądają 17 tysięcy lat więzienia
styczeń 11, 2006
|
Credo Zygmunta Jana Prusińskiego
luty 9, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Pierwszy Polak zginął w Afganistanie
sierpień 15, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
"Głupizm"
marzec 31, 2006
Artur Łoboda
|
Pani Europa w rozkroku
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
List do zdrajcow Polski
czerwiec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
|
Bredzenie psychopaty. "Balcerowicz: Do strefy euro najlepiej w 2007 roku"
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda
|
Zasady domina
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Perspektywa wojny w lecie 1941
czerwiec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Można świętować"
marzec 16, 2006
|
Płażyński: papieżowi chodziło o liberalizm światopoglądowy
(znawca 6)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Zbiorcze sprostowanie jednej serii fałszywek PAP
czerwiec 18, 2008
tłumacz
|
Goło, niewesoło
sierpień 14, 2002
"Polityka"
|
więcej -> |
|