ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
więcej ->

 
 

Kardynał o marszu gejów



Piątkowy marsz gejów zakończył się zamieszkami / RMF
Blisko 100 tysięcy osób uczestniczyło dziś w procesji ku czci św. Stanisława, która przeszła ulicami Krakowa. Podczas mszy św. kardynał Stanisław Nagy skrytykował piątkowy marsz gejów i lesbijek w Krakowie.

W swojej homilii kardynał wydarzenie to nazwał "bezwstydną prowokacją", "upokarzającą to miasto stu kościołów z jego świętościami: Wawelem, Skałką i świątynią Bożego Miłosierdzia na czele".

- Boli to i zawstydza, ale nie może zagłuszyć zasad dyktowanych autentyczną miłością bli?niego i ewangelicznej roztropności. Mimo wszystko, jest to krótkotrwały, choć bardzo wymowny epizod - mówił.

Kard. Nagy powiedział także, że "dzierżący władzę" w Polsce są zagubieni w wykonywaniu swoich obowiązków, co "kładzie się na życiu narodu cieniem kulejącego wymiaru sprawiedliwości, bezczelnej korupcji, tanim, dwuznacznym cynizmem w usprawiedliwianiu popełnionych błędów."

- Rządzący w Polsce, muszą sobie przypomnieć, że to nie naród ma im służyć, a oni winni być przez uczciwe rządzenie jego sługami. W przeciwnym razie niech pamiętają, że czeka ich los zagubionego króla - zabójcy ze Skałki, a więc popadnięcie w historyczną niepamięć i radykalną banicję z kart narodowej historii - powiedział kardynał Nagy.

Kardynał nawiązał też do wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej. Podkreślił, że Polacy zawsze byli w Europie, a teraz weszliśmy jedynie do jej zorganizowanej struktury. - Jest zaiste ironią losu, że tę wolę zmaterializowali w postaci urzędowej ci, którzy od tej Europy na nowo po wojnie urządzonej, odwracali się przez wiele lat plecami. Ale fakt jest faktem, wiekopomnym faktem: jesteśmy całą pojemnością naszej polskiej świadomości w Europie. I Bogu Wszechmocnemu za to dziękujemy, radując się z osiągniętego wielkiego dobra - usłyszeli wierni.

Kard. Nagy mówił, że z tą radością mieszają się jednak wątpliwości i obawy, a jedną z podstawowych jest perspektywa zagrożenia wiary chrześcijańskiej.

Jego kazanie wierni wielokrotnie przerywali burzliwymi oklaskami.

Początek procesji, która rano wyruszyła z relikwiami św. Stanisława z Katedry na Wawelu, tradycyjnie obwieścił Dzwon Zygmunta. W uroczystości uczestniczyli m.in. prymas Polski, Józef Glemp, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Józef Michalik, nuncjusz apostolski w Polsce, abp Józef Kowalczyk oraz metropolita krakowski kardynał, Franciszek Macharski.

Mszy św. koncelebrowanej przy ołtarzu polowym w klasztorze oo. paulinów na Skałce przewodniczył kard. Adam Maida, arcybiskup Detriot. Witając wiernych, metropolita krakowski kard. Macharski przypomniał pierwszą wizytę Ojca Świętego do Polski i apelował, by pozostać wiernym ówczesnym wezwaniom papieża, który mówił: "Musicie być mocni mocą wiary!".

Dzisiejsza procesja zakończyła Rok Stanisławowski, obchodzony w polskim Kościele z racji 750. rocznicy kanonizacji św. Stanisława - biskupa i męczennika.

Św. Stanisław jest patronem Polski. Pochodził ze Szczepanowa. W 1072 r. został biskupem krakowskim. Według legendy, zginął w Krakowie na Skałce w 1079 roku z rąk króla Bolesława Śmiałego, a przyczyną jego śmierci był zatarg z władcą.

Kult św. Stanisława rozpoczął się tuż po jego śmierci. Jego szczątki spoczywają w Katedrze Wawelskiej. We wrześniu 1253 roku w Asyżu papież Innocenty IV kanonizował go na świętego. Rok pó?niej, 8 maja, po raz pierwszy odbyły się w Krakowie uroczystości ku czci św. Stanisława. Dały one początek tradycji dwóch procesji: majowej oraz związanej z koronacjami polskich królów. Do ceremoniału koronacyjnego należała bowiem pielgrzymka pokutna z Wawelu na Skałkę. Królowie odbywali ją pieszo w przeddzień koronacji.

9 maj 2004

(PAP) 

  

Archiwum

Zaginiona -poszukiwana
kwiecień 29, 2006
przesłał Marek Olżyński
"Otwieramy się na Unię" po to by się solidniej zamykać
kwiecień 30, 2003
Tryptyk
luty 16, 2009
...
"Dwuznaczne Umowy" o Eksploatacji Paliwa w Iraku
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
LPR tylko dla Polaków
listopad 10, 2004
Ubecka mniejszość narodowa
marzec 29, 2005
Jadwiga Szcześkiewicz London (Kanada)
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
Prawo po amerykańsku: strzelać do każdego
maj 4, 2005
baba
Chiny uniezależniają się ekonomicznie od USA
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Przeciw Narodowi
listopad 20, 2003
Nasz Dziennik
Propaganda w I i II Wojnie Swiatowej.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
Artykół cenzurowany:``89
sierpień 2, 2006
Marek Olżyński
Zrobcie miejsce dla nowych obywateli
styczeń 22, 2003
Elzbieta
Pogrobowcy Minca
luty 3, 2003
Artur Łoboda
Zapisy w Konstytucji RP Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.2
wrzesień 16, 2007
Dariusz Kosiur
Kafka & case Iran
kwiecień 3, 2007
przysłał ICP
Budujmy Polski Narodowy Front
wrzesień 19, 2008
Dariusz Kosiur
LPR chce informacji w sprawie unijnych ekspertów
sierpień 9, 2002
PAP
Skandaliczna blokada informacyjna w polskojęzycznych publikatorach.
wrzesień 15, 2008
tłumacz
Tragedia Iraku jest przez media ukrywana przed Amerykanami
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media