ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
więcej ->

 
 

Niemiecki dziennik o Centrum przeciwko Wypędzeniom

Niemiecki dziennik Frankfurter Allgemeine Zeitung krytykuje w piątek kanclerza Schoedera za negatywne stanowisko wobec propozycji utworzenia w Berlinie Centrum przeciwko Wypędzeniom.

W wywiadzie dla czwartkowego Tagesspiegla kanclerz wyraził wątpliwość, czy plany ulokowania tej placówki w Berlinie lub we Wrocławiu są szczęśliwym pomysłem.

Komentator "FAZ" nawiązuje też do żądań ziomkostw, domagających się odszkodowań dla Niemców za pracę przymusową, którą wykonywali po II wojnie światowej w krajach środkowoeuropejskich.

W opublikowanym w piątek na łamach "FAZ" komentarzu czytamy: Czerwono-zielona koalicja usiłuje nie dopuścić do tego, by cierpienia milionów niemieckich wypędzonych i pamięć o nich ukazywane były jako sprawa niemiecka czy nawet jako "problem niemiecki". Projektowi Centrum przeciwko Wypędzeniom podobno nikt się nie sprzeciwia - byleby nie w Berlinie, ponieważ mogłoby to zostać opacznie zrozumiane. Tak więc projekt ten miał zostać "zeuropeizowany" i odsunięty do Wrocławia. Jednak nawet i tego miejsca kanclerz nie uważa za "szczęśliwy" wybór. Dokąd więc? Do Genewy? Do Wiednia? Do Maastricht? - pyta komentator Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Związki wypędzonych, które domagają się humanitarnego gestu dla niemieckich robotników przymusowych, przekonają się, że nie wszystkie dawne oceny uległy zmianie - pisze dalej komentator. Wydaje się, że wiedzą o tym: swe roszczenia kierują na razie pod adresem państwa niemieckiego, a nie tych krajów, które po wojnie wykorzystywały Niemców jako robotników przymusowych - podkreśla "FAZ".
16 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Jak się zostaje członkiem Komisji Trójstronnej?
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Jaruzelski: papież najwybitniejszym Polakiem XX wieku
sierpień 14, 2002
PAP
Płażyński przypuszcza, że w Polsce jest korupcja
luty 11, 2003
Piotr Mączyński
Bezrobotni korzystają z Unii
maj 1, 2005
cc
Pościgowy bezsens
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
Gdy indoktrynacja zastępuje edukację
maj 5, 2008
Dariusz Kosiur
Punk widzenia zależy od punktu siedzenia?
Odpowiedz Redaktora Niezależnego Wydawnictwa "AFERY PRAWA"

maj 17, 2005
Zdzisław Raczkowski
Czy można dać dziecku na imię Opieniek?
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Najpierw naprawic krzywdy
luty 13, 2007
przesłała Elżbieta
Oleksy: czy komisja rozjaśni "zakryte pole"?
styczeń 11, 2003
PAP
Ogłoszono nazwiska laureatów Medalu św. Brata Alberta za rok 2003
styczeń 7, 2004
Wybiórcza
Gdańszczanie, wyborcy. Uwaga na nowy prezent świąteczny od władz Gdańska
grudzień 19, 2005
Klaudiusz Wesołek
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
14 KŁAMSTW A. KWAŚNIEWSKIEGO O UNII
maj 10, 2004
prof. Jerzy Robert Nowak
Skandaliczna blokada informacyjna w polskojęzycznych publikatorach.
wrzesień 15, 2008
tłumacz
Kryzys w Rosji sprzyja Chinom. Ale w jaki sposób?
sierpień 19, 2008
tłumacz
Kara śmierci - kryterium suwerenności
sierpień 7, 2006
Antoni Ramz
Manuela Gretkowska Nowa partia polityczna
listopad 29, 2006
mik4
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media