|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
więcej -> |
|
Iran zaprzecza holocaustowi :)))
|
|
......mówi do mnie "Tagesschau" z pierwszego programu TV. Tak, to był znowu jeden z tych dziwnych wieczorów, kiedy po tygodniu około 20-tej włączyłem telewizor by zobaczyć co tam na świecie się dzieje. Stali widzowie wiedzą. Popełniają ciągle ten sam błąd.
Tak było też tym razem, ale zacznę od początku. Oczywiście, że oglądam tylko te "prawdziwe" wiadomości w pierwszym: ten stary dobry "Tagesschau". Akurat.... dobry.....
Po lewej widzę tego chłopa, Mahmud'a Ahmadinedżad'a, jak coś mówi do zgromadzonego tłumu. Mówi po irańsku, nie rozumiem żadnego słowa, ale w tle leci "prawdziwy" komentarz "Tagesschau"". Mówi mi się, że ten gałgan, M.A., opowiada właśnie, iż ten holocaust ( masowy mord na milionach Zydów dokonany przez Nazistów w II W.S.) jest tylko bajką. Tak, użyto to słowo "bajka" ("Märchen").
Europejscy politycy są oczywiście oburzeni, niektórzy akurat wchodzą na wizję i mówią: tak dalej nie może iść, trzeba temu położyć kres, i ten, M.A., to zły człowiek, wariat, a w ogóle ma pewnie bomby atomowe, no, i trzeba coś z tym zrobić, należy z nim pertraktować, to szaleniec i kretyn, ojejku, ojejku....
Pomyślałem sobie: "Ach, wy wszyscy jesteście kretynami", a to, co ktoś opowiada w Iranie tak czy siak mnie nie interesuje, więc odpuściłem sobie ten temat.
Do wczoraj.
Podczas jazdy autobusem do roboty, pewien żarliwy oglądacz mediów zwrócił się do mnie co ja tak o tym wariacie z Iranu myślę, i o tym co on opowiada, i jak niebezpieczny on może być.
"Uważaj chłopie", mówię do niego, "widziałem to krótko w dzienniku.Widziałem parę starych filmików, one mogły pochodzić z lat 80-tych albo z wczoraj, tego nie wiem. Ten człowiek powiedział coś po irańsku, ja tego nie rozumiałem.... nie wiem więc co ten facet powiedział. Wiem tylko to, że ci ludzie z TV , którzy mi to przetłumaczyli okłamali mnie już dziesiątki tysięcy razy.
To są ci sami, którzy tą wojnę w Iraku uznali za potrzebną, bo ten zły Saddam miał mieć pod ręką i pod łóżkami swoich obywateli pełno BMR, co okazało się kłamstwem. To są ci sami, którzy mi opowiadali, że z tym World Trade Center to było dzieło terrorystów, a to było też bujdą na resorach, i to są ci sami którzy mnie nieustannie okłamują. Ptasia grypa,- kłamstwo. Demokratyczne wybory w USA,- kłamstwo. Bezrobocie spada,- kłamstwo. Globalizacja,- kłamstwo, znowu zwolnili tysiąc chłopa z zakładu. Może dzisiaj powiedzą prawdę, mam co do tego poważne wątpliwości,- chyba że jakiś nowy bubek w TV się pomyli.
Faktem jest jedno: Widziałem jakieś zdjęcia, i człowieka który kiedyś coś powiedział,- reszta jest INFORMACJˇ, i to dostarczoną z drugiej czy trzeciej ręki. I ja mam w tej kwestii zająć stanowisko ? Można skonać ze śmiechu.... hahahaha !"
Dzisiaj pozwolę sobie na trochę zabawy, i w tym temacie co nie co poszperam.
W CNN czytam następujące cytaty prezydenta Iranu:
"The West has given more significance to the myth of the genocide of the Jews, even more significant than God..." To jest kiepski angielski. M.A., mówił w swoim ojczystym języku i to przetłumaczono. Ja też to przetłumaczę :"Zachód poświęca więcej uwagi temu ludobójstwu na Żydach,- niż Bogu."
Racja – w polityce częściej się o tym mówi niż o Bogu. Ten człowiek ma rację !
Teraz zadałem sobie jeszcze jedno pytanie, skąd wzięło się to słowo "myth". M.A. nie użył tego słowa, to słowo wyszło podczas tłumaczenia. "Myth" – mit, legenda, bajka, historyczne wydarzenia.... wyszukaj sobie człowieku jakieś tłumaczenie, wszystkie jakoś razem pasują.
Co M.A. właściwie i faktycznie powiedział ?
Dlaczego nie został z mety opublikowany oryginalny tekst irański, po to, by każdy sam mógł do niego zajrzeć ? Ja to zrobię.
A więc M.A. zaprzecza, że holocau$t miał miejsce ?
Albo tylko błąd tłumacza ?
Czy też umyślna mylna interpretacja ?
Co jeszcze powiedział? Zajrzyjmy, tym razem, do NTV : "Wyście (do redaktorów "Der Spiegel") w imieniu holocaustu stworzyli mit i stawiacie go wyżej jak Boga, religię i proroków." Tak, w ten sposób można to też przetłumaczyć. Ale czy jest to to samo co: "Ten holocaust jest bajką." ??? JAKOŚ NIE,- do cholery !
Ale chwileczkę, będzie jeszcze lepiej, znowu CNN : "If you have burned the Jews, why don't you give a piece of Europe, the United States, Canada or Alaska to Israel," Ahmadinejad said. "Our question is, if you have committed this huge crime, why should the innocent nation of Palestine pay for this crime?"
Przetłumaczę : "Jeśli tych Żydów spaliliście, dlaczego nie dacie Izraelowi kawałek (ziemi) w Europie, w USA, Kanadzie czy na Alasce ? My się pytamy/zastanawiamy, jeśli wy popełniliście to okropne przestępstwo, to dlaczego ten niewinny palestyński naród ma za to przestępstwo zapłacić ?
Czy .... M.A. zaprzecza holocaustowi...... NIE...... jakoś nie zaprzecza niczemu, stawia tylko kilka pytań w ramach w których można je stawiać
Skąd więc ten tytuł "Iran zaprzecza holocaustowi" ?
Co robi w ogóle ten tytuł : "Irański prezydent nazywa holocaust bajką." ?
Gdzie i kiedy wziął, M.A. w usta to pojęcie,- "bajka" ?
Muszę powiedzieć tak: umyślne fałszywe tłumaczenie. Każdy może zajrzeć do NTV i CNN. Nikt tego jednak nie robi – patrzą w to zafajdane pudło i wierzą w każde słowo wypowiedziane w "dzienniku". Straszny błąd robią.
Krótko jeszcze o przyczynach dlaczego ten medialny szrot bezustannie w nas pakują.: Ach.... chwileczkę, w CNN pojawił się nowy nagłówek :"Rzeczywiste zagrożenie – Bush ma na celowniku Iran."..... no, to teraz wszystko jasne. "Zatankuj ten lotniskowiec jeszcze raz do pełna, Mary – Jane, mamy do spełnienia nową misję." "Ależ Bob, nie mamy już kropli paliwa !" "No to najwyższy czas się uzbroić, Mary – Jane, jedziemy zatankować pod Discount – Tank na Bliskim Wschodzie...."
Po to, byśmy my, robotnicy tego świata, też brawurowo w tym uczestniczyli, wciska się nam naturalnie tak często jak tylko idzie, jaki to pospolity łobuz jest z tego M.A. Taki irański nazista, paskudny antysemita i w ogóle.... zafajdany brodacz !
I tak jesteśmy znowu przy "informacjach" jak się odżywiać,- z mięsem czy bez. To jest przecież bez znaczenia wobec faktu, iż te złe drgania które w ciebie wnikają i zatruwają pochodzą z zupełnie innego ?ródła. Tysiące befsztyków z krów zarażonych BSE, są bardziej nieszkodliwe niż 15 minutowy "dziennik" albo codzienna lektura "gazetów"... i to safandułowate radio.
Wczoraj byłem konsekwentny : Kupiłem sobie u rze?nika kawał kiełbachy, flachę piwska i zrezygnowałem z "dziennika". Robię to teraz częściej. To z tymi wiadomościami i "informacjami,- oczywiście – nie z tą kiełbasą i piwem,- które też nie są już najlepsze.
Zdrówka życzę.
|
|
29 styczeń 2007
|
|
Tom tłum. t.v.r.
|
|
|
|
Czas gasić światła nad Polską ?
maj 7, 2003
przeslala Elzbieta
|
Dysproporcja nuklearna między Izraelem i Iranem
luty 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
JAK UNIKAĆ MYŚLOZBRODNII I POZOSTAĆ BOHATEREM
listopad 6, 2003
Józef Darski
|
Poprawki dla pasażerów
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Waniek grozi TVP prokuratorem
czerwiec 11, 2005
http://rzeczpospolita.pl
|
Ekonomia bogiem
sierpień 13, 2003
Sebastian Karczewski
|
Dajmy się zaskoczyć miłości
luty 14, 2005
Agnieszka Osiecka
|
14 KŁAMSTW A. KWAŚNIEWSKIEGO O UNII
maj 10, 2004
prof. Jerzy Robert Nowak
|
Hitler chciał namówić Polaków do wspólnego ataku na Sowiety
sierpień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nieprzewidziane skutki w USA zmiany reżymu w Iraku
listopad 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zbiórka na *Varius Manx*
lipiec 19, 2006
MirNal
|
USA -Dollar
kwiecień 23, 2006
Diabel
|
Sprawa Oddziałów Egzekucyjnych, Likwidacji Ludzi i Stosowania Tortur Przez Służby USA
grudzień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Exit From Iraq Should Be Through Iran
maj 31, 2007
William E. Odom
|
Mieszkam prawie 27 lat w Australii prowdze wlasny biznes
grudzień 13, 2006
les
|
Edukacja
luty 21, 2008
Marek Jastrząb
|
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Cele Kwaśniewskiego spełnione
lipiec 4, 2003
Artur Łoboda
|
Jakie przesłanki takie wnioski
listopad 1, 2007
Artur Łoboda
|
Sondaże w USA dotyczące Izraela. Kiedy podobne sondaże w Polsce?
maj 19, 2005
lektorka angielskiego
|
więcej -> |
|