|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
więcej -> |
|
Iran zaprzecza holocaustowi :)))
|
|
......mówi do mnie "Tagesschau" z pierwszego programu TV. Tak, to był znowu jeden z tych dziwnych wieczorów, kiedy po tygodniu około 20-tej włączyłem telewizor by zobaczyć co tam na świecie się dzieje. Stali widzowie wiedzą. Popełniają ciągle ten sam błąd.
Tak było też tym razem, ale zacznę od początku. Oczywiście, że oglądam tylko te "prawdziwe" wiadomości w pierwszym: ten stary dobry "Tagesschau". Akurat.... dobry.....
Po lewej widzę tego chłopa, Mahmud'a Ahmadinedżad'a, jak coś mówi do zgromadzonego tłumu. Mówi po irańsku, nie rozumiem żadnego słowa, ale w tle leci "prawdziwy" komentarz "Tagesschau"". Mówi mi się, że ten gałgan, M.A., opowiada właśnie, iż ten holocaust ( masowy mord na milionach Zydów dokonany przez Nazistów w II W.S.) jest tylko bajką. Tak, użyto to słowo "bajka" ("Märchen").
Europejscy politycy są oczywiście oburzeni, niektórzy akurat wchodzą na wizję i mówią: tak dalej nie może iść, trzeba temu położyć kres, i ten, M.A., to zły człowiek, wariat, a w ogóle ma pewnie bomby atomowe, no, i trzeba coś z tym zrobić, należy z nim pertraktować, to szaleniec i kretyn, ojejku, ojejku....
Pomyślałem sobie: "Ach, wy wszyscy jesteście kretynami", a to, co ktoś opowiada w Iranie tak czy siak mnie nie interesuje, więc odpuściłem sobie ten temat.
Do wczoraj.
Podczas jazdy autobusem do roboty, pewien żarliwy oglądacz mediów zwrócił się do mnie co ja tak o tym wariacie z Iranu myślę, i o tym co on opowiada, i jak niebezpieczny on może być.
"Uważaj chłopie", mówię do niego, "widziałem to krótko w dzienniku.Widziałem parę starych filmików, one mogły pochodzić z lat 80-tych albo z wczoraj, tego nie wiem. Ten człowiek powiedział coś po irańsku, ja tego nie rozumiałem.... nie wiem więc co ten facet powiedział. Wiem tylko to, że ci ludzie z TV , którzy mi to przetłumaczyli okłamali mnie już dziesiątki tysięcy razy.
To są ci sami, którzy tą wojnę w Iraku uznali za potrzebną, bo ten zły Saddam miał mieć pod ręką i pod łóżkami swoich obywateli pełno BMR, co okazało się kłamstwem. To są ci sami, którzy mi opowiadali, że z tym World Trade Center to było dzieło terrorystów, a to było też bujdą na resorach, i to są ci sami którzy mnie nieustannie okłamują. Ptasia grypa,- kłamstwo. Demokratyczne wybory w USA,- kłamstwo. Bezrobocie spada,- kłamstwo. Globalizacja,- kłamstwo, znowu zwolnili tysiąc chłopa z zakładu. Może dzisiaj powiedzą prawdę, mam co do tego poważne wątpliwości,- chyba że jakiś nowy bubek w TV się pomyli.
Faktem jest jedno: Widziałem jakieś zdjęcia, i człowieka który kiedyś coś powiedział,- reszta jest INFORMACJˇ, i to dostarczoną z drugiej czy trzeciej ręki. I ja mam w tej kwestii zająć stanowisko ? Można skonać ze śmiechu.... hahahaha !"
Dzisiaj pozwolę sobie na trochę zabawy, i w tym temacie co nie co poszperam.
W CNN czytam następujące cytaty prezydenta Iranu:
"The West has given more significance to the myth of the genocide of the Jews, even more significant than God..." To jest kiepski angielski. M.A., mówił w swoim ojczystym języku i to przetłumaczono. Ja też to przetłumaczę :"Zachód poświęca więcej uwagi temu ludobójstwu na Żydach,- niż Bogu."
Racja – w polityce częściej się o tym mówi niż o Bogu. Ten człowiek ma rację !
Teraz zadałem sobie jeszcze jedno pytanie, skąd wzięło się to słowo "myth". M.A. nie użył tego słowa, to słowo wyszło podczas tłumaczenia. "Myth" – mit, legenda, bajka, historyczne wydarzenia.... wyszukaj sobie człowieku jakieś tłumaczenie, wszystkie jakoś razem pasują.
Co M.A. właściwie i faktycznie powiedział ?
Dlaczego nie został z mety opublikowany oryginalny tekst irański, po to, by każdy sam mógł do niego zajrzeć ? Ja to zrobię.
A więc M.A. zaprzecza, że holocau$t miał miejsce ?
Albo tylko błąd tłumacza ?
Czy też umyślna mylna interpretacja ?
Co jeszcze powiedział? Zajrzyjmy, tym razem, do NTV : "Wyście (do redaktorów "Der Spiegel") w imieniu holocaustu stworzyli mit i stawiacie go wyżej jak Boga, religię i proroków." Tak, w ten sposób można to też przetłumaczyć. Ale czy jest to to samo co: "Ten holocaust jest bajką." ??? JAKOŚ NIE,- do cholery !
Ale chwileczkę, będzie jeszcze lepiej, znowu CNN : "If you have burned the Jews, why don't you give a piece of Europe, the United States, Canada or Alaska to Israel," Ahmadinejad said. "Our question is, if you have committed this huge crime, why should the innocent nation of Palestine pay for this crime?"
Przetłumaczę : "Jeśli tych Żydów spaliliście, dlaczego nie dacie Izraelowi kawałek (ziemi) w Europie, w USA, Kanadzie czy na Alasce ? My się pytamy/zastanawiamy, jeśli wy popełniliście to okropne przestępstwo, to dlaczego ten niewinny palestyński naród ma za to przestępstwo zapłacić ?
Czy .... M.A. zaprzecza holocaustowi...... NIE...... jakoś nie zaprzecza niczemu, stawia tylko kilka pytań w ramach w których można je stawiać
Skąd więc ten tytuł "Iran zaprzecza holocaustowi" ?
Co robi w ogóle ten tytuł : "Irański prezydent nazywa holocaust bajką." ?
Gdzie i kiedy wziął, M.A. w usta to pojęcie,- "bajka" ?
Muszę powiedzieć tak: umyślne fałszywe tłumaczenie. Każdy może zajrzeć do NTV i CNN. Nikt tego jednak nie robi – patrzą w to zafajdane pudło i wierzą w każde słowo wypowiedziane w "dzienniku". Straszny błąd robią.
Krótko jeszcze o przyczynach dlaczego ten medialny szrot bezustannie w nas pakują.: Ach.... chwileczkę, w CNN pojawił się nowy nagłówek :"Rzeczywiste zagrożenie – Bush ma na celowniku Iran."..... no, to teraz wszystko jasne. "Zatankuj ten lotniskowiec jeszcze raz do pełna, Mary – Jane, mamy do spełnienia nową misję." "Ależ Bob, nie mamy już kropli paliwa !" "No to najwyższy czas się uzbroić, Mary – Jane, jedziemy zatankować pod Discount – Tank na Bliskim Wschodzie...."
Po to, byśmy my, robotnicy tego świata, też brawurowo w tym uczestniczyli, wciska się nam naturalnie tak często jak tylko idzie, jaki to pospolity łobuz jest z tego M.A. Taki irański nazista, paskudny antysemita i w ogóle.... zafajdany brodacz !
I tak jesteśmy znowu przy "informacjach" jak się odżywiać,- z mięsem czy bez. To jest przecież bez znaczenia wobec faktu, iż te złe drgania które w ciebie wnikają i zatruwają pochodzą z zupełnie innego ?ródła. Tysiące befsztyków z krów zarażonych BSE, są bardziej nieszkodliwe niż 15 minutowy "dziennik" albo codzienna lektura "gazetów"... i to safandułowate radio.
Wczoraj byłem konsekwentny : Kupiłem sobie u rze?nika kawał kiełbachy, flachę piwska i zrezygnowałem z "dziennika". Robię to teraz częściej. To z tymi wiadomościami i "informacjami,- oczywiście – nie z tą kiełbasą i piwem,- które też nie są już najlepsze.
Zdrówka życzę.
|
|
29 styczeń 2007
|
|
Tom tłum. t.v.r.
|
|
|
|
Pod presją
sierpień 12, 2003
Robert Popielewicz
|
Hołota i żydohołota (II)
luty 20, 2006
Artur Łoboda
|
Słowiański bazar
sierpień 28, 2007
nadesłał Marduk
|
Jeszcze tylko jedna przegrana...
czerwiec 18, 2006
Marek Olżyński
|
Odpowiadamy za tych, których oswoiliśmy
październik 12, 2003
Artur Łoboda
|
Na Święto 11 Listopada
listopad 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
Po co lustracja?
sierpień 9, 2008
jobstalker
|
"Wasze ulice, nasze kamienice"
październik 27, 2004
|
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
|
Nowe wiatry ze wschodu, czy stare natchnienia?
grudzień 31, 2008
komentator
|
Na usługach klasy rządzącej
listopad 10, 2003
|
Kolejny raz dać się oszwabić
marzec 29, 2004
PAP
|
Do błędów, nagromadzonych przez
przodków, dodali to, czego nie
znali ich przodkowie - wahanie
się i boja?ń........
wrzesień 9, 2002
Zygmunt Krasiński Nie-boska komedia
|
Rebelianci Marka Jurka
maj 1, 2007
Bogusław
|
PIEŚŃ SŁOWIAŃSKA DO „ŁUPASZKI”
luty 9, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
|
Pogarda dla Polaków w podręcznikach historii w USA
luty 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Stalexport chce przenieść na spółkę zależną koncesję na A4
sierpień 20, 2002
PAP
|
Argumenty przeciw Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
|
Pół wieku od obalenia demokracji w Iranie przez USA
marzec 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przepraszam
październik 1, 2006
mik4
|
więcej -> |
|