|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
więcej -> |
|
Iran zaprzecza holocaustowi :)))
|
|
......mówi do mnie "Tagesschau" z pierwszego programu TV. Tak, to był znowu jeden z tych dziwnych wieczorów, kiedy po tygodniu około 20-tej włączyłem telewizor by zobaczyć co tam na świecie się dzieje. Stali widzowie wiedzą. Popełniają ciągle ten sam błąd.
Tak było też tym razem, ale zacznę od początku. Oczywiście, że oglądam tylko te "prawdziwe" wiadomości w pierwszym: ten stary dobry "Tagesschau". Akurat.... dobry.....
Po lewej widzę tego chłopa, Mahmud'a Ahmadinedżad'a, jak coś mówi do zgromadzonego tłumu. Mówi po irańsku, nie rozumiem żadnego słowa, ale w tle leci "prawdziwy" komentarz "Tagesschau"". Mówi mi się, że ten gałgan, M.A., opowiada właśnie, iż ten holocaust ( masowy mord na milionach Zydów dokonany przez Nazistów w II W.S.) jest tylko bajką. Tak, użyto to słowo "bajka" ("Märchen").
Europejscy politycy są oczywiście oburzeni, niektórzy akurat wchodzą na wizję i mówią: tak dalej nie może iść, trzeba temu położyć kres, i ten, M.A., to zły człowiek, wariat, a w ogóle ma pewnie bomby atomowe, no, i trzeba coś z tym zrobić, należy z nim pertraktować, to szaleniec i kretyn, ojejku, ojejku....
Pomyślałem sobie: "Ach, wy wszyscy jesteście kretynami", a to, co ktoś opowiada w Iranie tak czy siak mnie nie interesuje, więc odpuściłem sobie ten temat.
Do wczoraj.
Podczas jazdy autobusem do roboty, pewien żarliwy oglądacz mediów zwrócił się do mnie co ja tak o tym wariacie z Iranu myślę, i o tym co on opowiada, i jak niebezpieczny on może być.
"Uważaj chłopie", mówię do niego, "widziałem to krótko w dzienniku.Widziałem parę starych filmików, one mogły pochodzić z lat 80-tych albo z wczoraj, tego nie wiem. Ten człowiek powiedział coś po irańsku, ja tego nie rozumiałem.... nie wiem więc co ten facet powiedział. Wiem tylko to, że ci ludzie z TV , którzy mi to przetłumaczyli okłamali mnie już dziesiątki tysięcy razy.
To są ci sami, którzy tą wojnę w Iraku uznali za potrzebną, bo ten zły Saddam miał mieć pod ręką i pod łóżkami swoich obywateli pełno BMR, co okazało się kłamstwem. To są ci sami, którzy mi opowiadali, że z tym World Trade Center to było dzieło terrorystów, a to było też bujdą na resorach, i to są ci sami którzy mnie nieustannie okłamują. Ptasia grypa,- kłamstwo. Demokratyczne wybory w USA,- kłamstwo. Bezrobocie spada,- kłamstwo. Globalizacja,- kłamstwo, znowu zwolnili tysiąc chłopa z zakładu. Może dzisiaj powiedzą prawdę, mam co do tego poważne wątpliwości,- chyba że jakiś nowy bubek w TV się pomyli.
Faktem jest jedno: Widziałem jakieś zdjęcia, i człowieka który kiedyś coś powiedział,- reszta jest INFORMACJˇ, i to dostarczoną z drugiej czy trzeciej ręki. I ja mam w tej kwestii zająć stanowisko ? Można skonać ze śmiechu.... hahahaha !"
Dzisiaj pozwolę sobie na trochę zabawy, i w tym temacie co nie co poszperam.
W CNN czytam następujące cytaty prezydenta Iranu:
"The West has given more significance to the myth of the genocide of the Jews, even more significant than God..." To jest kiepski angielski. M.A., mówił w swoim ojczystym języku i to przetłumaczono. Ja też to przetłumaczę :"Zachód poświęca więcej uwagi temu ludobójstwu na Żydach,- niż Bogu."
Racja – w polityce częściej się o tym mówi niż o Bogu. Ten człowiek ma rację !
Teraz zadałem sobie jeszcze jedno pytanie, skąd wzięło się to słowo "myth". M.A. nie użył tego słowa, to słowo wyszło podczas tłumaczenia. "Myth" – mit, legenda, bajka, historyczne wydarzenia.... wyszukaj sobie człowieku jakieś tłumaczenie, wszystkie jakoś razem pasują.
Co M.A. właściwie i faktycznie powiedział ?
Dlaczego nie został z mety opublikowany oryginalny tekst irański, po to, by każdy sam mógł do niego zajrzeć ? Ja to zrobię.
A więc M.A. zaprzecza, że holocau$t miał miejsce ?
Albo tylko błąd tłumacza ?
Czy też umyślna mylna interpretacja ?
Co jeszcze powiedział? Zajrzyjmy, tym razem, do NTV : "Wyście (do redaktorów "Der Spiegel") w imieniu holocaustu stworzyli mit i stawiacie go wyżej jak Boga, religię i proroków." Tak, w ten sposób można to też przetłumaczyć. Ale czy jest to to samo co: "Ten holocaust jest bajką." ??? JAKOŚ NIE,- do cholery !
Ale chwileczkę, będzie jeszcze lepiej, znowu CNN : "If you have burned the Jews, why don't you give a piece of Europe, the United States, Canada or Alaska to Israel," Ahmadinejad said. "Our question is, if you have committed this huge crime, why should the innocent nation of Palestine pay for this crime?"
Przetłumaczę : "Jeśli tych Żydów spaliliście, dlaczego nie dacie Izraelowi kawałek (ziemi) w Europie, w USA, Kanadzie czy na Alasce ? My się pytamy/zastanawiamy, jeśli wy popełniliście to okropne przestępstwo, to dlaczego ten niewinny palestyński naród ma za to przestępstwo zapłacić ?
Czy .... M.A. zaprzecza holocaustowi...... NIE...... jakoś nie zaprzecza niczemu, stawia tylko kilka pytań w ramach w których można je stawiać
Skąd więc ten tytuł "Iran zaprzecza holocaustowi" ?
Co robi w ogóle ten tytuł : "Irański prezydent nazywa holocaust bajką." ?
Gdzie i kiedy wziął, M.A. w usta to pojęcie,- "bajka" ?
Muszę powiedzieć tak: umyślne fałszywe tłumaczenie. Każdy może zajrzeć do NTV i CNN. Nikt tego jednak nie robi – patrzą w to zafajdane pudło i wierzą w każde słowo wypowiedziane w "dzienniku". Straszny błąd robią.
Krótko jeszcze o przyczynach dlaczego ten medialny szrot bezustannie w nas pakują.: Ach.... chwileczkę, w CNN pojawił się nowy nagłówek :"Rzeczywiste zagrożenie – Bush ma na celowniku Iran."..... no, to teraz wszystko jasne. "Zatankuj ten lotniskowiec jeszcze raz do pełna, Mary – Jane, mamy do spełnienia nową misję." "Ależ Bob, nie mamy już kropli paliwa !" "No to najwyższy czas się uzbroić, Mary – Jane, jedziemy zatankować pod Discount – Tank na Bliskim Wschodzie...."
Po to, byśmy my, robotnicy tego świata, też brawurowo w tym uczestniczyli, wciska się nam naturalnie tak często jak tylko idzie, jaki to pospolity łobuz jest z tego M.A. Taki irański nazista, paskudny antysemita i w ogóle.... zafajdany brodacz !
I tak jesteśmy znowu przy "informacjach" jak się odżywiać,- z mięsem czy bez. To jest przecież bez znaczenia wobec faktu, iż te złe drgania które w ciebie wnikają i zatruwają pochodzą z zupełnie innego ?ródła. Tysiące befsztyków z krów zarażonych BSE, są bardziej nieszkodliwe niż 15 minutowy "dziennik" albo codzienna lektura "gazetów"... i to safandułowate radio.
Wczoraj byłem konsekwentny : Kupiłem sobie u rze?nika kawał kiełbachy, flachę piwska i zrezygnowałem z "dziennika". Robię to teraz częściej. To z tymi wiadomościami i "informacjami,- oczywiście – nie z tą kiełbasą i piwem,- które też nie są już najlepsze.
Zdrówka życzę.
|
|
29 styczeń 2007
|
|
Tom tłum. t.v.r.
|
|
|
|
Czy Opala opala?
lipiec 16, 2006
MirNal, Gdynia
|
Jak szkodliwa jest marihuana? Roczne zestawienie liczby zgonów powodowanych przez narkotyki w Ameryce
styczeń 4, 2007
Dorota
|
Monarchia czy "demokracja" ?
styczeń 22, 2008
Tezlav von Roya
|
List z Windsor
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Fundament naszej nedzy i degredacja systemu ekologicznego
grudzień 10, 2007
markus
|
Dorzynki w Bagdadzie
listopad 17, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Antypolonizm żydowski to nic nowego...
czerwiec 30, 2003
Mirosław J. Wiechowski
|
Na kogo nie głosować podczas zbliżających się wyborów
wrzesień 24, 2005
Artur Łoboda
|
Bankierzy i Złodzieje! - druga odsłona
lipiec 1, 2004
|
NIK w zachodniopomorskiej ANR
maj 25, 2004
Wojciech Jurczak
|
List otwarty do nauczycieli i wychowawców polskich.
styczeń 7, 2006
Lusia Ogińska
|
TAM GDZIE KIEDYŚ BYŁA POLSKA
styczeń 5, 2005
Edward Maciejczyk
|
Agenci wokół Jana Pawła II
kwiecień 21, 2005
|
Odłożona prywatyzacja
lipiec 4, 2002
PAP
|
Emigrujcie mlodzi, zrobcie miejsce
maj 6, 2004
Elzbieta
|
Echa Zimnej Wojny
grudzień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
umiaru i rzeczowości...
październik 11, 2005
Tadzio
|
Tsunami korupcji sejsmologow w... USA i Tajlandii
styczeń 7, 2005
|
Eine grose geszeft
kwiecień 9, 2003
IAR
|
USA: bezrobocie nie rośnie, ale nie jest dobrze
sierpień 3, 2002
IAR
|
więcej -> |
|