|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
więcej -> |
|
Wielka iluzja
|
|

Megalomania amerykańska stworzyła bajkę, że USA jest ponad prawami historii i że ma misję krzewienia wolność i demokracji na świecie. Misja ta zawodzi, w republikach bananowych i w historii gwarancji amerykańskich, które nie są i nie były warte papieru, na którym je napisano. Mimo tego propaganda USA, przedstawia Amerykę jako ostatnią „wielką nadzieję ludzkości.”
Obecnie jest oczywiste, że zawarte w Warszawie „permanentne” porozumienie o budowie wyrzutni obronnych pocisków z głowicami nuklearnymi skierowanymi przeciwko Iranowi, jest kłamstwem z kilku powodów. Po pierwsze następny prezydent ma prawo skreślić te umowy, po drugie jedyna różnica między pociskiem obronnym, czyli „ziemia-powietrze” i pociskiem zaczepnym, czyli „ziemia-ziemia” polega na sterującym programie komputerowym.
Tak więc pocisk obronny różni się od pocisk zaczepnego lub atakującego jedynie programem komputerowym. Przestawienie kontroli pocisku z jednego programu na drugi, zmienia dowolnie charakter pocisku albo na obronny albo na atakujący.
Pani Rice poucza Rosję, że nie należy posługiwać się siłą wojskową w 21szym wieku. Umiarkowany Żyd, Glenn Greenwald, krytykuje 19go sierpnia, 2008 hipokryzję Condolissy Rice, sekretarza stanu i opisuje jak USA napada, bombarduje, okupuje i brutalnie pacyfikuje inne państwa i stara się zmieniać ich reżymy, na marionetki osi USA-Izrael. USA od lat popełnia te bezprawia w znacznie większym stopniu niż inne państwa.
W czasie urzędowania pani Rice, rząd Bush’a bombardował, napadł i okupował Afganistan i Irak, wielokrotnie bombardował Somalię, uśmiercał cywilną ludność; dostarczał w tym celu bomb do Izraela, w czasie napaści na Liban, a czołowi senatorowie John McCain i Joe Lieberman wciąż grożą i nawołują do ataku na Iran, Syrię i inne państwa.
Dzieje się to w tradycji licznych bezprawnych interwencji na Bałkanach, Panamie, Somalii, Iraku, Libii, Sudanie etc. w imię amerykańskich interesów państwowych, przy aprobacie mediów USA. Media te popierają agresywne używanie siły. Obecnie żadne inne państwo na świecie, nie używa tak często siły wojskowej, jak to czyni USA.
Według pani Rice Rosja, wie, że NATO obiecało bronić Polski, według artykułu 5go, traktatu NATO, tymczasem Moskwa głosi, że na budowę „Tarczy” nie będzie reagować tylko drogą dyplomatyczną, co potwierdził szef sztabu armii rosyjskiej. Pani Rice twierdzi, że USA nie szuka konfrontacji z Rosją, po tym, jak kilka dni wcześniej, generał rosyjski powiedział, że Polska naraża się na rosyjski atak nuklearny, pozwalając na budowę wyrzutni tarczy w Polsce.
Niewiele pomoże Polsce twierdzenie, że wyrzutnie pocisków amerykańskich w Polsce wzmacnia globalną pozycję USA, największej potęgi na świecie. Jest to następny krok szachowania Rosji, kosztem Polski, która jest pionkiem w grze USA przeciwko Rosji. Rola Polski łatwo może się okazać rolą pionka oddanego na poświęcenie i stratę w grze, na którą polski pionek nie ma żadnego wpływu. Trzeba pamiętać, że głównym celem gry USA-Rosja, jest uniknięcie jednoczesnej wymiany bombardowania nuklearnego, które w mniej niż godzinę zniszczyłoby tak USA jak i Rosję.
Rosyjscy stratedzy twierdzą, że budowa wyrzutni pocisków amerykańskich systemy „Tarczy” jest pierwszym krokiem w konstrukcji kolosalnego systemu mającego na celu sparaliżowanie wielkich sił pocisków międzykontynentalnych Rosji i dla tego Polsce grozi atak nuklearny Rosji.
Pani Rice udaje, że uważa reakcję rosyjską za dziwną („bizarre”) i czyni to najwyra?niej w celu dalszego szerzenia wielkiej iluzji o amerykańskich skrzydłach opiekuńczych nad Polską.
Anty rosyjska prowokacja w Gruzji, przygotowywana od kilku tygodni, przy udziale doradców z USA i z Izraela, okazała się skuteczna do wzbudzenia strachu w Europie. W Polsce ułatwiła zdobycie przez USA pozwolenie na budowę na polskim terenie wyrzutni amerykańskich, ale w Europie zachodniej spowodowała większą ostrożność i niechęć do szybkiego przyjmowania Gruzji do NATO.
Wkrótce po wkroczeniu czołgów rosyjskich do Gruzji, prezydent Syrii, Bashar Al-Assad pojechał do Moskwy i stara się o pomoc, w odzyskani terenów zabranych Syrii przez Izrael. Natomiast 22 sierpnia, 2008, Ambasador USA w Moskwie, John Beyrle, rozgłaszał, że USA jakoby nalegało na Gruzję, żeby nie napadała na Południową Osetię.
Ambasador USA powiedział, że Rosja zareagowała słusznie i odpowiedzialnie na terenie Osetii Południowej, ale że dalsze walki na terenie Gruzji były niewłaściwe, według Associated Press. Naturalnie Beyrle nic nie powiedział o obecności w Gruzji licznych doradców z Izraela i z USA, w obecności, których Gruzini ładowali pociągi ciężką artylerią i czołgami etc. w celu napaści na Osetię, według planów gruzińskiego ministra obrony, posiadającego obywatelstwo izraelskie i gruzińskie.
Krótka wojna rozpoczęta 7go sierpnia, 2008 skutecznie zaogniła stosunki USA i NATO z Moskwą i została użyta, w celu wywarcia presji na Polskę, żeby szybko zgodziła się budowę amerykańskich wyrzutni, na polskim terenie, w imię kultywowanej w Polsce iluzji, że USA faktycznie ochronią Polskę, na wypadek rosyjskiego bombardowani nuklearnego.
Na takie bombardowanie Polska ostatnio w ogóle nie była narażona, jak długo nie ma na swoim terenie wyrzutni amerykańskich pocisków. Trzeba pamiętać, że tylko program komputerowy odróżnia pocisk obronny przeciw-rakietowy, od pocisku gotowego niszczyć rosyjskie ośrodki kontroli i dowodzenia, podczas gdy decydującym elementem jest fakt oddalenia wyrzutni „Tarczy” w Polsce tylko o kilka minut lotu od Moskwy.
WWW.pogonowski.com |
|
22 sierpień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Stary dowcip ale postaramy się go odświeżyć
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
|
Kasa dla dyrektorów kasy
marzec 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Nieruchawi Bryci
maj 19, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dwa teksty
październik 14, 2004
|
Ludzie Kwaśniewskiego bronią się, ale pryncypała nie wydadzą
luty 9, 2003
zaprasza.net
|
Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wpóść "polskiego" ekonomistę na Sacharę to piasku zabraknie
kwiecień 16, 2003
PAP
|
Półmagister będzie kształcił amerykańskich dyplomatów
marzec 7, 2006
PAP
|
Nadzór w USA , Terror i Kłamstwa
czerwiec 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rozmawiałem z Małgorzatą Majewską
wrzesień 19, 2006
Artur Łoboda
|
Szef rady programowej PO
styczeń 25, 2004
|
Antypodatkowe
grudzień 24, 2003
Gazeta Prawna
|
Teraz wszyscy posłowie chcą zaostrzenia kar
wrzesień 12, 2002
zaprasza.net
|
Agentura wygrała 28 lat
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Powell nie przekonał Watykanu
luty 7, 2003
PAP
|
Przywróć nam chleb z polskiego pola..
marzec 25, 2005
Julian Tuwim
|
Ośmiornica Wyzysku Przeciwko Ludzkiej Solidarności
styczeń 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Doradcy, nie Filozofowi
lipiec 23, 2006
Jacek Bartyzel
|
Interpretacja zniesławienia przez pryzmat kodeksu karnego
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
|
"Jednoczenie Germanii"
styczeń 13, 2007
Bogdan Wilczewski Trzy Radła AK
|
więcej -> |
|