ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
więcej ->

 
 

cdsadca

Krzysztof Zanussi powiedział w wywiadzie dla dziennika "La Repubblica", że apartament Jana Pawła II w Pałacu Apostolskim był ciemny, smutny i ?le urządzony. Reżyser wyraził nadzieję, że następny papież odnowi swoje mieszkanie.

Ciężki wystrój w stylu końca XIX wieku, z ciemnymi, przemysłowymi, przesadnie zdobionymi meblami. Sufity, umeblowanie, lampy, jadalnia i prywatne pokoje, wszystko było w półcieniu, poważne, pozbawione inspiracji. Krzesła były takie jak u mojej ciotki na przedmieściach Warszawy. Banalna siedziba biskupa z prowincji - tak papieskie mieszkanie opisał reżyser, który bywał tam wielokrotnie. Jak podkreślił, w takim apartamencie mógł mieszkać "przedsiębiorca, wysoki funkcjonariusz z Wiednia czy Mediolanu przed pierwszą wojną światową".

Umeblowanie u Papieża było nie w naszym guście, a ponadto było tam za mało światła - dodał reżyser. Zanussi przyznał, że nie można uznać tego mieszkania za miejsce, jak to ujął, terapeutyczne, zapewniające dobre samopoczucie. Papieskiemu apartamentowi przeciwstawił mieszkanie prezydenta Włoch na Kwirynale, urządzone w pięknym klasycznym i barokowym stylu, który zapewnia relaks.

Reżyser powiedział dziennikowi "La Repubblica", że wystrój pokojów Jana Pawła II zaskoczył go tym bardziej, że reszta Watykanu urządzona jest bardzo wykwintnie i wszędzie tam widać rękę Pawła VI. A w samym mieszkaniu nic, zupełnie nic. Jakby czas się zatrzymał - podkreślił, wyznając, że nie wie, dlaczego Jan Paweł II nie wprowadził żadnych zmian.

Zanussi wyraził nadzieję, że następny lokator trzeciego piętra Pałacu Apostolskiego odnowi apartament.

Przeprowadzający z nim wywiad Paolo Rumiz zadał retoryczne pytanie: Jak to możliwe, że przywódca zachodniego chrześcijaństwa, człowiek pełen życia i radości mógł mieszkać w tak przygnębiającym, zacienionym, anonimowym miejscu, zamknięty jak więzień?.

Sylwia Wysocka
17 kwiecień 2005

caac 

  

Archiwum

PO ma dwa już razy więcej zwolenników, niż PiS
styczeń 11, 2008
PAP
Słowo o "księciu dziennikarstwa"
styczeń 15, 2008
Dariusz Kosiur
plj WIEDZˇ CO CZYNIˇ.. CZY NIE WIEDZˇ..
listopad 2, 2007
H.ATEISTA
Bp. Głód?: Kotański miał iskrę Bożą
sierpień 20, 2002
PAP
List otwarty do Pana Brattmana, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
Pobieżne myśli w gumiakach i z widłami
luty 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Czy Jarmakowski Andrzej był agentem komunistycznym? - Na marginesie dyskusji nt IPN, lustracji i posła Czumy
grudzień 18, 2007
Marek Ciesielczyk
To boli
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
plastyki, plastycy
listopad 12, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Brytyjczycy, UE a Hitler
czerwiec 9, 2003
przesłała Elżbieta
To tylko biznes
lipiec 17, 2002
PAP
Goło, niewesoło
sierpień 14, 2002
"Polityka"
Kolosy na glinianych nogach
październik 29, 2006
Marek Olżyński .
Putin dla Time Magazin
grudzień 20, 2007
.
Czyja wojna?
kwiecień 5, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
Walka z korupcją: ani programów, ani pieniędzy (gdzie się podziały ?)
sierpień 15, 2002
"Polityka"
Publiczna odmowa objęcia stanowiska Ministra Sprawiedliwości
wrzesień 2, 2004
Adam Sandauer
EBOR dalej inwestuje w Polsce
sierpień 12, 2004
IAR
Sprzeczność interesów USA i Izraela w Iranie i na Bliskim Wschodzie
luty 24, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Polakom trzeba cudu zjednoczenia
sierpień 16, 2003
Karolina Go?dziewska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media