ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
więcej ->

 
 

Oblicze frustracji czyli - "Konieczność pacyfikacji polskich służb specjalnych i prokuratury"

Czyżewski, były polski prokurator, który ma niemieckie obywatelstwo, jest przesłuchiwany w Hamburgu przez dwóch posłów z sejmowej komisji śledczej ds. PKN Orlen - Macierewicza i wiceprzewodniczącego komisji Zbigniewa Wassermanna (PiS) oraz dwóch prokuratorów - szefa zespołu śledczego ds. mafii paliwowej Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie Marka Wełnę i prok. Marcina Kowalskiego z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.
Czyżewski był już przesłuchiwany w śledztwie paliwowym w charakterze świadka w marcu za pośrednictwem transmisji internetowej przez prokuratorów i członków komisji. Nie może przyjechać do Polski, bo zostałby aresztowany na podstawie wydanego przez prokuraturę w Zielonej Górze listu gończego.
http://info.onet.pl/1096378,11,item.html

Kraje UE, z wyjątkiem Polski, to demokracje w których władzę sprawuje parlament. W niektórych krajach urząd kontrolujący służby specjalne nosi nawet nazwę Urzędu Ochrony Konstytucji.

Wszędzie w Europie naród ma prawo wybierać na posłów zboczeńców i kryminalistów, jego wola. Przypominam sobie że przed laty w nienawykłej do reguł demokracji Polsce
sensację budził wybór do Parlamentu Włoskiego pewnej urodziwej prostytutki, o pseudonimie Ciciolina (cycatka?). Podobną sensację w cywilizowanej Europie budzą wypowiedzi i działania polskiego prostaka, profesora (!) prawa Kaczyńskiego dotyczące pozbawienia A. Leppera immunitetu za treść wypowiedzi z trybuny Sejmu czy projekt ograniczenia biernego prawa wyborczego dla skazanych.

W czasie działania Komisji ds. Afery Rywina służby specjalne ingerowały w prace Sejmu. Obecnie, w czasie obrad Komisji ds. Orlenu, zielonogórska prokuratura utrudnia prace komisji nakładając istotne ograniczenia na świadków, aby nie dopuścić do wyjaśnienia powiązań mafii paliwowej z władzą.

Te działania utrudniające pracę Sejmu są skuteczne i bezkarne bo wszystkie ekipy Okrągłostołowe dbały o zachowanie dotychczasowych uprawnień służb specjalnych i prokuratury. Podobnie z policją i z sądami. Pozorne reformy, jak powołanie Centralnego Biura Śledczego, czy zmiana nazw kierowanych przez policję Kolegiów Orzekających na Sądy Grodzkie miały na celu jedynie obsadzenie nowopowstałych struktur swoimi lud?mi i usunięcie oczywistego piętna państwa policyjnego. Pod pozorem naśladowania Ameryki zadbano aby nowopowstałe struktury nie były kompatybilne z podobnymi strukturami w krajach UE.

W Polsce społeczna kontrola specsłużb i prokuratury jest dodatkowo utrudniona rozbudowanymi przepisami o tajemnicy służbowej i wojskowej i niezwykłymi w innych krajach przywilejami np. immunitety prokuratorskie. Zarówno owe rygory tajemnicy jak i te przywileje nie mają sobie równych w innych krajach UE. Zachodzi potrzeba ich pilnej ustawowej zmiany.

Sprawa jest dużo poważniejsza i ogólniejsza niż się to wydaje 95% polskich Czytelników niniejszego postu.

Fakt że wyższe instancje prokuratury i polski Sejm nie są w stanie unieważnić owego listu gończego prokuratury zielonogórskiej i zmuszone są je?dzić do świadka za granicę na przesłuchania stanowi niezbity dowód istnienia zorganizowanych grup przestępczych w prokuraturze i w służbach specjalnych, a także ich władzy.

Pojawianie się w Sejmie w towarzystwie ochrony uzbrojonego gen. Marka Dukaczewskiego, pyskowanie Barbary Piwnik w Sejmie czy bezkarne sprzeczności w zeznaniach prokuratorów Kapusty i Stefańskiego mogły się przydarzyć tylko w Polsce. Nieprzestrzeganie zasad demokratycznego państwa prawa stanowi zagrożenie dla innych państw tego regionu, przede wszystkim dla młodych demokracji postkomunistycznych jak Czechy czy Słowacja. Wbrew propagandzie USA usiłującej wyznaczyć Polsce rolę amerykańskiego osła trojańskiego w Europie, wszystkie nadbałtyckie republiki postradzieckie (Litwa, Łotwa, Estotnia), a nawet Ukraina mają systemy władzy dużo bardziej kompatybilne z systemami w krajach starej Europy niż Polska.

Zorganizowane niepodporządkowanie się konstytucyjnej, demokratycznej władzy i niemożność stłumienia oporu własnymi siłami stanowi powód do zwrócenia się o zbrojną pomoc do innych krajów UE, zwłaszcza krajów ościennych.

W czasie pacyfikacji prokuratury zielonogórskiej należy zwrócić uwagę na następujące względy praktyczne:
1. Zadbać o pełne udokumentowanie akcji pacyfikacyjnej przez stacje telewizyjne innych krajów UE. Zadbać o liczne megafony dla porozumiewania się z buntownikami. Negocjacje z buntownikami powinny być transmitowane przez radio i telewizję..
2. Chronić budynki przed zniszczeniem. Wymusić opróżnienie budynków użyciem gazów. W tym przypadku skorzystać z doświadczeń amerykańskich i sowieckich.
3. Buntowników brać żywych, ich zeznania mogą być bardzo pomocne. Oczywiście użycie broni palnej wobec zarzutu zamachu stanu jest jak najbardziej uzasadnione, ale postrzelenia nie powinny utrudniać pó?niejszych zeznań.
4. Z bezpośredniej akcji wobec buntowników wykluczyć polskie służby mundurowe, a schwytanym buntownikom zapewnić natychmiastową ochronę, najlepiej przez przewiezienie do aresztów w państwach ościennych. Wykluczyć kontakt konwojów z polskimi służbami. Inaczej mogłoby dojść do „przypadkowych” śmiertelnych postrzeleń albo samobójstw...

Pacyfikacje służb specjalnych powinny przebiegać na podobnych zasadach, ale dopuszczalne jest użycie bardziej drastycznych metod że względu na militarny charakter owych służb. Przykładowo, publiczne bicie po twarzy oficerów i generałów sprzyja popularyzacji świadomości klasowego rodowodu stanu osobowego tych formacji. Jeśli jest to dokonywane bezemocjonalnie przez czeskich czy niemieckich funkcjonariuszy mamy dodatkową korzyść w postaci kształtowania internacjonalistycznych, proeuropejskich postaw wśród młodzieży. Profesjonalizm i brak emocji potęgują efekt wychowawczy. Natomiast należy unikać trwałych uszkodzeń kończyn górnych i dolnych, gdyż może to utrudniać pó?niejsze wykonywanie prostych prac w warunkach wieloletniego odosobnienia.


(Powyższy tekst publikujemy jedynie jako ironiczny dowcip. Choć nie jest pozbawiony sensownych uwag nie zgadzamy się z takim patrzeniem na poruszone problemy a przede wszystkim z zawartymi wnioskami.

Zaprasza.net)

12 maj 2005

konstytucjonalista 

  

Archiwum

Pax Americana po Zydowsku
kwiecień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Who's afraid of the Israel Lobby?
październik 7, 2007
Ray McGovern
Koniec wolnej prasy
sierpień 22, 2003
ABCnet
Nowe mocarstwo nad Wisla
listopad 23, 2008
RP
Pakistan nie jest satelitą USA
listopad 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Inne oblicze nazizmu
kwiecień 6, 2004
Wszystko musi przejść przez centralę
marzec 14, 2004
Antizoological* “Logos” of Noam Chomsky
sierpień 6, 2008
Wyzysk Psychologiczny
maj 15, 2007
Goska
Nowy Sekretarz ONZ- figurant amerykańskiej machiny terroru
styczeń 5, 2007
PNLP
Czyja Sprawa?
listopad 10, 2004
Kazimierz Murasiewicz
SYSTEM PODATKOWY Polska potrzebuje naprawy cz.4.
październik 16, 2007
Dariusz Kosiur
Zgodnie z prawem Żydom amerykańskim nie należy się od Polski nic
luty 28, 2007
nop
Niemcy w Epoce Neo-kolonializmu
wrzesień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Hamiltonowski bank narodowy podstawą rozwoju świata i Polski
sierpień 9, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
Syjonistyczna pyskówka nad grobami ofiar
maj 5, 2005
PAP
Film o nas
luty 14, 2008
Marek Jastrząb
Zdradzeni
wrzesień 10, 2007
..
Program Wyborczy Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
marzec 13, 2005
Trokisci w obecnej rosji ..maja sie wysmienicie
grudzień 2, 2007
krandal
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media