ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
więcej ->

 
 

NIE dla baz USA w Polsce!


Anarchokomuniści z Czerwonego Kolektywy wyslali oto taką ulotkę

Apel o wsparcie kampanii przeciwko bazom wojskowym USA w Polsce

Drodzy przyjaciele.

8 grudnia do Polski przybył podsekretarz obrony USA Douglas Feith. Wizyta ta rozpoczęła nieoficjalną turę negocjacji dotyczących otwarcia w Polsce pierwszej amerykańskiej bazy wojskowej. Najbardziej prawdopodobną jej lokalizacją są poznańskie Krzesiny (zachodnia Polska) przy granicy Wielkopolskiego Parku Narodowego.
Rozlokowane tam mają zostać jednostki lotnicze obsługujące samoloty F-16.
Oto fragment relacji prasowej z lokalnego dziennika:

"Wizyta Feitha wiąże się z zakończonymi przez Amerykanów pracami nad nową lokalizacją ich baz na świecie. Sekretarz obrony Stanów Zjednoczonych, Donald Rumsfeld, przekazując te wiadomości na niedawnych obradach NATO, poinformował, iż wkrótce do krajów, w których USA chciałyby stworzyć takie obiekty, udadzą się przedstawiciele administracji prezydenta, po czym rozpocznie się żmudny proces negocjacji.
Jak jednak zaznacza Feith, nie należy się spodziewać, iż zmiany w rozmieszczeniu baz nastąpią w najbliższej przyszłości. Sam proces negocjacji warunków, na jakich obiekty takie mogą powstać na terytorium Polski, trwać może nawet kilka lat (?)

Według generała Sławomira Petelickiego, twórcy GROM-u (elitarnej jednostki komandosów), Amerykanie podjęli już decyzję stworzenia w Polsce swoich placówek wojskowych."

Nasz ruch sprzeciwia się powstaniu takiej bazy. W związku z tym, że kwestia ta dotyczy spraw militarnych najprawdopodobniej większa część negocjacji będzie utajniona, a próba wpływu na te decyzję wielce utrudniona. Polski rząd zapowiedział wcześniejsze "konsultację społeczne". Uznaliśmy, że najlepszym sposobem na powstrzymanie tego projektu jest próba zmobilizowania lokalnej społeczności w Krzesinach. Pomimo, że oficjalne negocjację dopiero się rozpoczynają, w prorządowych mediach już opisywane są korzyści jakie Polska odniesie jeśli baza powstanie. Aby "przebić" tą propagandową akcję, która zostanie zapewne zintensyfikowana, potrzebujemy silnych kontrargumentów. Postanowiliśmy skupić się na następujących aspektach:

- ekonomiczny - jeden z ważniejszych dla lokalnej społeczności. W celach propagandowych podnoszona będzie zapewne kwestia korzyści jakie uzyska region wokół bazy - powstaną nowe miejsca pracy (cywilna obsługa bazy), zamówienia dla polskich firm przy budowie i modernizacji bazy, zakupy żywności itp. O ile część jest zapewne prawdą słyszeliśmy, że niektóre sprawy wyglądają trochę inaczej (np. w Niemczech) - redukowany jest personel cywilny, amerykanie wolą zatrudniać firmy amerykańskie, a stosowane oszczędności uderzają w uzależnioną już od istnienia baz społeczność lokalną. Potrzebujemy zatem konkretnych informacji, najlepiej popartych przykładami z funkcjonowania baz w innych krajach.

- ekologiczny - potrzebne są techniczne przykłady wpływu istniejącej bazy na środowisko, zarówno np. startów samolotów jak i funkcjonowania baz na co dzień. Tym bardziej, że baza istnieć będzie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego

- społeczny - dotyczący przykładów relacji pomiędzy żołnierzami z bazy, a lokalną społecznością. Chodzi o poruszenie np. kwestii prawnych - jaki jest status żołnierzy amerykańskich popełniających przestępstwa, tuszowanie takich spraw itp. Wypadki związane z funkcjonowaniem bazy np. głośna sprawa strącenia kolejki linowej we Włoszech (mamy o niej jedynie wyrywkowe informacje) czy innych mniej głośnych incydentach.

- bezpieczeństwo - ważnym chwytem propagandowym będzie poruszanie kwestii związanych ze wzrostem bezpieczeństwa Polski w momencie powstania bazy. My chcielibyśmy poruszyć ten aspekt z drugiej strony: amerykańskie wojska ze względu na swoją zbrodniczą działalność na całym świecie, narażone są na ataki ze strony najróżniejszych ugrupowań zbrojnych. Dla społeczności lokalnej oznaczać to będzie możliwość stania się przypadkową ofiarą takiego ataku. Potrzebujemy wszelkich informacji dotyczących ataków zbrojnych na jednostki USA poza terenem działań wojennych.

Dla nas oczywiście najważniejsze są argumenty polityczne ale poparcie ich sprawdzonymi informacjami dot. funkcjonowania baz amerykańskich w innych krajach sprawi, że przekaz będzie czytelniejszy i skuteczniejszy. Prosimy o przysyłanie każdej informacji na powyższe tematy, a także inne nie poruszane tutaj - nawet najbardziej błaha wiadomość może okazać się dla nas niezwykle przydatna. Ze względu na międzynarodowy charakter zależy nam na wszelkich notach i krótkich opisach prowadzonych na całym świecie kampanii przeciwko amerykańskim bazom. Szczególnie ważne są dla nas informacje o efektach i sukcesach tych kampanii.

Wszelką korespondencję prosimy kierować na adres e-mail: (paspartoo@o2.pl) lub pocztowy: P.O. Box 5, 60-966 Poznań. Najlepiej w języku angielskim (lub oczywiście polskim).
29 grudzień 2003

Adrian Dudkiewicz 

  

Archiwum

Gwałt dopustem bożym
marzec 6, 2009
BBC/PAP
LESZEK BALCEROWICZ
grudzień 18, 2002
anToni, "GAZETA", Toronto
Królowie
styczeń 13, 2007
Radio Kraków
Dwa nagie miecze, czyli szabla przodków
czerwiec 10, 2007
jw
Chcą zakazać prezerwatyw
listopad 8, 2006
PAP
Drodzy Rodacy
wrzesień 29, 2006
mik4
Czym byla WSI i dla kogo pracowala.
marzec 4, 2006
Przedruk
Wywiad przeprowadzony przez Wolf'a Blitzer'a z David'em Duke dla CNN. 13 grudzień 2006
grudzień 19, 2006
Tezlav von Roya
Prognoza
styczeń 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Eksport demokracji po amerykańsku
maj 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
POLAND AGAINST STAMPEDE TO EU
styczeń 25, 2003
Polska
sierpień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Okupowane ziemie Arabów krainą nędzy i rozpaczy
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ojciec Kopernik z Torunia objawił się na Jasnej Górze w Częstochowie dla PIS-ców.
wrzesień 16, 2007
Gregory Akko
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
„Fiasko w Iraku”
lipiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Public Relations – kształcenie ogłupiałego motłochu
luty 26, 2006
zbigniew jankowski
Tak się kolonizuje podbite gospodarczo narody
sierpień 16, 2004
Marcin Gesing
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS
luty 21, 2009
Wojciech Papis
Globalne zniewolenie rozlozone na etapy
wrzesień 20, 2007
Wojciech Wła?linski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media