ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
więcej ->

 
 

Do Polonii na Swiecie i Polakow w Ojczyznie



Bracia Polacy!


Ostatnio odeszlo od nas do Pana dwóch wielkich Synów naszego Narodu. Papiez Jan Pawel II i Prezes Edward Moskal. W tak krótkim czasie swiat i Polska utracily Duchowego Przywódce w osobie tego pierwszego, zas w osobie drugiego Polonia w USA swego przewodnika...I chociaz wydarzenia te sa dla nas bardzo bolesne, (kazde z nich oczywiscie w swych proporcjach), nie oznaczaja one jednak, iz popasc mamy w rozpacz i beznadzieje. Wszak Ci, którzy odeszli pozostawili nam wielka spuscizne duchowa, która my, a potem Ci co przyjda po nas, mamy obowiazek rozwijac i kontynuowac.

Pamietajcie Rodacy, aby polska droga wiodla zawsze szlakiem zbudowanym na opoce, jaka stanowi dla nas pamiec i dziedzictwo dziesiatek pokolen Polaków, przodków naszych, zawsze wiernych Bogu i Ojczyznie. Godna przyszlosc Polski tworzyc mozna jedynie czerpiac z tego dziedzictwa. Polska bez historii i tradycji nie przezyje, bo Naród, który nie uczy sie swej historii i nie pielegnuje swej tradycji i Wiary jest jak usychajace drzewo pozbawione korzeni... Taki naród traci z czasem szacunek do samego siebie, a wtedy przestaje byc mozliwa obrona wlasna przed atakami z zewnatrz. W Dekalogu dla Polaków istnieje bardzo piekne przykazanie, które mówi: "Nie dozwól, aby twoja rodzina, naród, byl przez kogokolwiek okradany, lzony, nieslusznie oczerniany !" Kochani Rodacy, wezcie sobie to przykazanie do serc i do umyslów i nie pozwólcie, aby ktokolwiek szargal nasza Ojczyzne!!!

Zbawienie dla Swiata przyszlo przez Krzyz, przez smierc Pana Naszego Jezusa Chrystusa...Oby przez smierc Papieza Jana Pawla II przyszlo dla naszego Narodu Przebudzenie!!! Patrze w tych dniach z daleka na mój Kraj i dostrzegam Cud, wielki prezent Papieza dla nas!!! Nie pierwszy to taki wielki Dar od Niego i na pewno nie ostatni... Widze bowiem, jak mój Kraj stal sie w tych dniach na powrót prawdziwa Polska, Ojczyzna Polaków. Patrze na godna podziwu spontaniczna jednosc, na te prawdziwa Solidarnosc naszego Narodu... Kochani Rodacy, to jest naprawde wspaniala lekcja dla nas...Ta, z glebi Ducha polskiego wyplywajaca, potrzeba jednosci w tych dniach tak smutnych, a zarazem tak podnioslych i waznych... Popatrzcie Kochani, ze gdy jestesmy jednoscia nikt nie wazy sie nam przeciwstawic. Kiedy dzialamy zjednoczeni jako Naród, wtedy nawet ci, którzy jeszcze kilka dni temu saczyli z polskojezycznych mediów jad nienawisci do wszystkiego co polskie i katolickie, dzis, wobec naszej jednosci w Duchu Polski i Wiary, pochowali sie, albo sami przybieraja falszywe, wlasciwe hipokrytom pozy, niby gleboko wierzacych. Wszystko to zas z intencja, aby znowu nas zwiesc sprawiajac wrazenie, ze sa jednymi z nas... Badzmy madrzy i nie pozwólmy oklamywac sie wilkom w owczych skórach!

Bracia Rodacy, wyciagnijmy wlasciwa nauke z tej pieknej lekcji jednosci i potraktujmy ja jako próbe generalna przed zblizajacymi sie wyborami parlamentarnymi i prezydenckimi. Okazalo sie bowiem, ze mozna stanac ramie w ramie, Polak przy Polaku, i ze w takiej chwili znikaja pozorne i celowo podsycane przez wrogów Polski podzialy... Zapytajmy sie wobec tego sami siebie, w naszych polskich duszach i sercach: jesli dzis jestesmy jednoscia, to dlaczego nie mielibysmy nia byc w dzien wyborów, po nich i zawsze w przyszlosci? Winni jestesmy wszakze te jednosc Janowi Pawlowi II, który o nia tak wolal i tak goraco sie modlil...

On to równiez przemawial do nas slowami polskiego poety Zbigniewa Herberta - "Idzcie wyprostowani wsród tych co na kolanach!!!". Wezwanie to nigdy nie traci na aktualnosci, a tym bardziej dzisiaj, gdy nasza Ojczyzna wije sie w bolesnym uscisku postkomunistyczno-globalistycznej mafii!

Powstan wiec z kolan Polsko!!! Powstan i pozostan juz na zawsze wyprostowana tak, jak powstalas w tych dniach, aby uczcic odejscie Twego Najlepszego Syna do Ojca Wiecznego w Niebie!!!

"Niech zstapi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi...Tej Ziemi."
To papieskie blaganie ma dzisiaj taki sam sens, jaki mialo podczas pierwszej wizyty Ojca Swietego w naszej Ojczyznie. Wszak obecnie, po szesnastu latach jakie mijaja od tzw. Magdalenki i Okraglego Stolu jestesmy swiadkami przemian, które doprowadzily do uwlaszczenia w Polsce pasozytniczej i obcej kasty kosztem zniewolenia Narodu polskiego, kosztem nedzy milionów Polaków... Docieraja do mnie przerazajace wiesci, ze tysiace polskich dzieci cierpi na niedozywienie.., ze przychodza glodne do szkoly i mdleja na lekcjach.., ze w ciagu tych szesnastu lat dorobilismy sie ponad trzech milionów bezrobotnych i tysiecy ludzi bez dachu nad glowa...!!! Jednoczesnie zas mamy w Kraju zyjaca kosztem naszego Narodu kilku procentowa grupe ekonomicznych i politycznych oligarchów, powiazanych miedzy soba mafijnymi strukturami w ukladzie rzad, media i swiat tzw. biznesu...

Rodacy, jak wiecie, jestem czlowiekiem bogatym i w zwiazku z tym wiem doskonale, jak ciezko i ile lat trzeba na bogactwo pracowac... Dlatego tez nigdy nie uwierze w "milionerów jednej nocy", gdyz nie sa to uczciwie zgromadzone fortuny, a wrecz przeciwnie - sa to majatki zrobione przy pomocy oszustw, kradziezy i korupcji, na co najlepszym przykladem i dowodem sa wyniki prac sejmowych komisji sledczych badajacych przestepstwa i mafijne powiazania zawlaszczajacych Polske pasozytniczych elit. Najwyzsza zas cene placa za to najslabsi... Wlasnie ci, o których zawsze upominal sie Ojciec Swiety Jan Pawel II - polskie dzieci, polscy emeryci i rencisci. To oni cierpia najbardziej!

Nie moze tez byc tak, ze mlodziez polska zmuszana jest do emigracji zarobkowej, bo w Polsce nie ma perspektyw na znalezienie nie tylko godziwej, ale jakiejkolwiek pracy...To wstyd dla rzadu z Warszawy, ze rozbijane sa rodziny, gdyz jedno z malzonków jedzie w swiat za chlebem... Wszystko to sa nieludzkie i antypolskie dzialania obliczone na wyniszczenie zywej tkanki narodowej tak, abysmy we wlasnym kraju stali sie warstwa pariasów...Do tego nie mozna dopuscic!!!

Niechze za wstawiennictwem Jana Pawla II zstapi na nas Moc i Swiatlo Ducha Swietego, abysmy potrafili godnie i solidarnie przeciwstawic sie zlu i uprzatajac nasz Dom Ojczysty - Polske, odbudowali ja raz jeszcze, jako chrzescijanska, wolna i sprawiedliwa! Polske - Matke, w której nigdy nie zabraknie chleba i miejsca dla Jej dzieci! Polske rzadzona przez Naród za posrednictwem przedstawicieli przez tenze Naród wybranych! Przedstawicieli, którzy jako dobrzy synowie tej samej Matki, beda dla naszego Narodu godnymi przewodnikami i slugami wypelniajacymi Jego wole, sluzac Narodowi i Polsce tak, jak nasz Ojciec Swiety sluzyl Bogu, Kosciolowi i ludzkosci.

Tak nam dopomóz Bóg!

Jan Kobylanski, 10 kwietnia 2005 r., Montevideo
Prezes USOPAL
23 kwiecień 2005

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Mózgowcy z Samoobrony
czerwiec 8, 2004
Rycerze i Obrońcy Grobu.... Chrystusowego
wrzesień 29, 2005
Mietek
Izraelskie czołgi w palestyńskim obozie
grudzień 22, 2004
aaa
Dynamicznie o Krakowie
listopad 16, 2004
Szowiniści globalni
listopad 23, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Ksieza Polacy!
styczeń 11, 2007
nie kleryk ale z wiara
Niemcy o faux pas minister Fotygi
lipiec 7, 2006
PAP
Świat uciszonej pieśni
sierpień 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Wyrok w Starachowicach - Sądy ostatnimi instytucjami zaufania publicznego....
styczeń 25, 2005
Adam Sandauer
USA wypałowują durną Europę bez wysiłku
kwiecień 10, 2008
marduk
Uratowac Polski istnienie
lipiec 17, 2008
...
Prawo nie mówi, jakie mają być pochodnie - Wywiad ze Stanisławem Michalkiewiczem
grudzień 8, 2006
rozmawiała Magdalena Kula
Tania dziwka
luty 1, 2004
Artur Łoboda
Należy pracować od podstaw
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
Czy Libanowi Grozi Nowa Krucjata?
marzec 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Prawdą jest" ... to co nie jest prawdą
marzec 18, 2004
OGŁOSZONO ROZSZERZENIE UNII EUROPEJSKIEJ
grudzień 14, 2002
Czy Opala opala?
lipiec 16, 2006
MirNal, Gdynia
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pomnikowy przykład podłości
listopad 14, 2006
Remigiusz Okraska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media