ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
więcej ->

 
 

Brytyjczycy, UE a Hitler

Oto co mysla Brytyjczycy o UE.

Mam nadzieje, ze ich kraj jako pierwszy opusci uzurpacyjno-dyktatorska UE.

Czy Polacy okaza sie na tyle madrzy by nie wstepowac do tej organizacji realizujacej interes narodowy Niemiec? Czas pokaze.


p.s. Tekst z www.glos.com.pl
/* ------------------ */


Brytyjczycy przeciw projektowi konstytucji Konwentu Europejskiego

Grozna klauzula niewoli

Twarde warunki ustanowione w projekcie nowej Konstytucji Europejskiej moga sprawic, ze opuszczenie Unii bez zezwolenia byloby bezprawne.

W utajnionym tekscie artykulu 46. projektu konstytucji UE (do ktorego udalo sie dotrzec najpowazniejszej gazecie brytyjskiej prawicy "Daily Telegraph") mowi sie, ze wyjscie dowolnego kraju z Unii winno zostac zaaprobowane przez dwie trzecie panstw czlonkowskich.

W ostatnich miesiacach skladajacy sie ze 105 poslow Konwent Europejski, ktorego pracom przewodniczy byly prezydent Francji Valery Giscard d`Estaing, opracowywal projekt pierwszej konstytucji europejskiej. Zgodnie z jej tekstem, do ktorego obecnie wnosi sie ostatnie poprawki, mniejszosciowy blok panstw moze dyktowac swoje warunki. Tresc konstytucji nie daje zadnej gwarancji, ze kraj pragnacy opuscic UE ochroni swoje interesy ekonomiczne, czy tez z powrotem otrzyma swoje rezerwy walutowe przekazane do Europejskiego Banku Centralnego.

Wielu brytyjskich politykow, na czele z byla premier Margaret Thatcher, juz od dawna postuluje wyjscie Wielkiej Brytanii ze struktur Unii Europejskiej. Deputowany partii konserwatywnej David Hitcoat-Emori nie kryje swojego oburzenia. Uwaza tekst konstytucji za skandaliczny.

- Mamy do czynienia nie z klauzula wyjscia, ale z klauzula niewoli.

Jako skrajny srodek bedziemy musieli anulowac Akt o Europejskich Stowarzyszeniach z 1972 roku. W tym przypadku nie da sie wiecej mowic o dobrowolnej unii, z ktorej mozna wyjsc w dowolnym momencie. To bedzie oznaczac koniec najwyzszej wladzy parlamentu - ostrzegl brytyjski deputowany.

Hitcoat-Emori stwierdzil, ze tekst sprzyjajacy maksymalnej integracji przeforsowalo dwoch czlonkow Komisji Europejskiej: Francuz Michel Barne i Portugalczyk Antonio Vitorino. To oni werbuja do pracy nad tekstem konstytucji prawnikow Komisji Europejskiej. (...)

Unia - wedlug projektu konstytucji - mialaby dominowac w takich sferach, jak ochrona zdrowia, polityka socjalna, transport, sadownictwo, rolnictwo, rybolowstwo, energetyka, polityka spoleczno-ekonomiczna, ochrona srodowiska naturalnego, handel wewnetrzny i zagraniczny oraz ochrona praw konsumentow.

Rzad brytyjski zareagowal na projekt ze zgroza - komentowal Ambrose Evans i obwinil 13-osobowa grupe czlonkow prezydium Konwentu o zorganizowanie puczu federacyjnego.

Peter Hain, minister ds. Walii i posel Wielkiej Brytanii do Konwentu, powiedzial mu, ze autorzy projektu zignorowali wole 105-osobowego gremium zlozonego z czlonkow Parlamentu Europejskiego i parlamentow panstw czlonkowskich UE oraz z przedstawicieli rzadow. Zgodnie z projektem UE bedzie kierowac polityka zagraniczna i prowadzic ekonomike, mimo ze wielu czlonkow Konwentu ostro wystepowalo przeciw takim propozycjom - oburzal sie Hain. Stwierdzil, ze panstwa czlonkowskie UE sa kluczowymi elementami strukturalnymi Unii Europejskiej. Tymczasem nie ma watpliwosci, ze w Brukseli toczy sie proces tworzenia federacyjnego superpanstwa.

Czlonek europarlamentu z ramienia brytyjskiej partii konserwatywnej, Tim Kirkhope, nazwal to jeszcze dosadniej: prezydium Konwentu flirtuje z dyktatura.

- Powstalo powazne zagrozenie dla naszej demokracji parlamentarnej - ostrzega Kirkhope. - UE stanela na glowie. Oni mowia, ze wszystkim bedzie sie zajmowac Bruksela. Jest to zupelnie nie do przyjecia dla narodu brytyjskiego.

Tekst projektu konstytucji jest podawany do publicznej wiadomosci we fragmentach, a na poczatku lata ma byc zaprezentowany wariant koncowy. Wypowiadajacy sie w "Daily Telegraph" dyplomaci panstw UE stwierdzili, ze grupa tzw. insiderow Unii (od angielskiego inside - wewnatrz) ustanowila pelna kontrole nad pracami prezydium Konwentu. Delegaci Konwentu moga skladac projekty zmian, ale nie posiadaja prawa glosu.

Ambrose Evans zaznacza, ze wielu uprzedzalo, iz prezydium rzuci ochlap Wielkiej Brytanii i usunie z projektu sformulowanie podstawa federacyjna, jednak nie wplynie to na przebieg przekazywania wladzy Brukseli.

Teoretycznie po zakonczeniu debaty kazde panstwo czlonkowskie ma prawo zawetowac dokument projektu konstytucji. Wielka Brytania moze wowczas uzyskac druga szanse pokrzyzowania dzialan Konwentu. Jego przewodniczacy, Valery Giscard d`Estaing, zagrozil jednak, ze zadne z panstw UE nie bedzie mialo prawa blokowania decyzji wiekszosci.

- Niezgadzajacy sie beda musieli opuscic UE - powiedzial byly prezydent Francji.

Lecz jak wyjsc z unijnej niewoli? I co stanie sie z panstwami, ktorym - powiedzmy - nie wystarczy pieniedzy na zaplacenie kontrybucji, a dwie trzecie panstw czlonkowskich UE i tak powie ?nie"?

Skandal ujawniony przez brytyjska gazete tym bardziej dotyczy wpychanej do UE Polski - kraju o wplywach polityczno-gospodarczych daleko mniejszych niz Zjednoczone Krolestwo.


Brunatny katalizator Unii -

Hitler glównym jednoczycielem wspólnot europejskich?

Prezydent Kwasniewski napisal slowo wstepne, Pelnomocnik Rzadu ds. Informacji Europejskiej udzielil wsparcia, a tygodnik "Polityka" poleca uwadze czytelników juz drugie wydanie ksiazki Dicka Leonarda "Przewodnik po Unii Europejskiej".


A ksiazka zaczyna sie w taki oto sposób:

Adolf Hitler byl glównym katalizatorem Wspólnoty Gospodarczej, chociaz zaden z jej liderów nie przyznalby sie do tego latwo ani zgodzil sie na przyznanie mu miana fundatora. Podobnie jak wczesniej Karol Wielki i Napoleon, Hitler przy uzyciu sily zjednoczyl wlasciwie caly ladowy obszar pózniejszej Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, niszczac stopniowo pewnosc siebie poszczególnych panstw, które mialy ja tworzyc.

Milej lektury ...

Keensky
9 czerwiec 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Haniebna rola syjonizmu w Polsce (z perspektywy polskiego maoisty)
grudzień 25, 2006
Kazimierz Mijal
Według PAP złodziej to biznesmen
październik 30, 2005
PAP
Problem uregulowania kwestii wizowych między Polską a USA -rozwiązania stosowane wobec obywateli USA przez inne kraje
marzec 26, 2008
tłumacz
Zmierzch Blaira początkiem końca globalizmu?
maj 13, 2007
G. Cimek
Żydowskie media - cd
czerwiec 15, 2004
Artur Łoboda
Brytyjski "Obman"
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pewna rozmowa,na pewnym forum.
luty 4, 2007
Darek "Funky"
Ilość reklam leków bez recept przebiła proszki do prania i piwo...
listopad 28, 2005
Adam Sandauer
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
Polscy dziennikarze potraktowani jak przestępcy
listopad 18, 2003
www.onet.pl
Skończyć z oszukiwaniem Narodu! Żądamy referendum w sprawie traktatu reformującego Unię Europejską
październik 15, 2007
Jerzy Rachowski
Punkt zaczepienia
maj 18, 2003
przeslala Elzbieta
"Polska prosi USA o obronę przed Rosją"
luty 16, 2008
PAP
Wszystko na niby tak
wrzesień 22, 2007
Marek Olżyński
Saddam Husajn ofiarą mordu sądowego
listopad 5, 2006
marduk
Goldman Sachs odpuszcza: nie będziemy już spekulować złotym
luty 20, 2009
Rzeczpospolita
Zachrapał się na śmierć
sierpień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
ANTYSEMITYZM (fragment bajki politycznej)
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
Kłamstwo o bezrobociu - kolejny raz powtarzane
maj 8, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media