ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
więcej ->

 
 

Balcerowicz: Dość robienia ludziom wody z mózgu

NBP: Balcerowicz: Dość robienia ludziom wody z mózgu
27.12.2006 07:13



Za dużo jest w naszym kraju prób robienia ludziom wody z mózgu; nie mogę na to spokojnie patrzeć, mówi "Dziennikowi" odchodzący prezes NBP Leszek Balcerowicz. I zapowiada, że choć ma wiele propozycji pracy poza krajem, to jednak większość czasu będzie spędzał w Polsce i starał się dotrzeć do opinii publicznej.

W zatytułowanym "Tak trzymać" obszernym wywiadzie, udzielonym "Dziennikowi", Balcerowicz mówi o pracy, planach na przyszłość i o tym jak jego reformy zmieniły Polskę. Swojemu następcy na stanowisku prezesa banku centralnego radzi dbać o niską inflację, rozwijać edukację ekonomiczną i utrzymywać sprawny system płatniczy. Zdaniem rozmówcy gazety, nowy prezes NBP powinien mieć dorobek i autorytet, również za granicą. A także płynnie mówić po angielsku.



Oto kilka opinii Balcerowicza wyjętych z tego wywiadu:

- "Polacy muszą zrozumieć, że rosnące wydatki państwa oznaczają w istocie wyższe podatki, albo większy dług publiczny";

- "Na takich stanowiskach jak prezes banku centralnego nie powinno się robić eksperymentów";

- "Gdy w Polsce blokowano reformę Hausnera, Litwini czy Słowacy dokonywali radykalnych reform i obniżali podatki";

- "W tym roku wpływy z prywatyzacji miały wynieść 7 mld zł. Zebrano niecały miliard. Ten, kto hamuje prywatyzację, krzywdzi ludzi";

- "W Polsce powinna być opublikowana lista beneficjentów pomocy unijnej, by było wiadomo kto na tym zarabia".

27 grudzień 2006

PAP 

  

Archiwum

Jednością silni, rozumni szałem...
lipiec 21, 2006
Artur Łoboda
Powrót szwadronów śmierci
lipiec 13, 2006
John Pilger
Supertajemnica : policjanci współpracowali z gangsterami ?
wrzesień 20, 2002
Robert Zieliński ZIR http://www.se.com.pl
List otwarty do Premiera Rzeczpospolitej
luty 8, 2007
USOPAL
Dorota Doda Rabczewska - famous Polish singer
listopad 1, 2007
ALEKS
Prokurator oskarża siedem osób, którzy publiczne spalili książkę "Dzienniki Anny Frank"
listopad 27, 2006
bibula.com/
Żydom i Izraelowi wszystko wolno!
październik 24, 2006
tatar
Prawda o nobliście
listopad 8, 2006
Aleksander Szumański
Albo, albo
luty 21, 2006
Groza Wojny w Zatoce Perskiej i Załamanie się Giełdy na Świecie
sierpień 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Cokolwiek by nie zrobiło ABW to ?le!
kwiecień 28, 2007
A.Sandauer
Niebo błękitne nade mną ...
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
Europejski Obszar Gospodarczy zamiast UE
maj 25, 2003
PAP
Tusk obiecał restytucję mienia żydowskiego
marzec 11, 2008
PAP
Irak
czerwiec 8, 2003
przesłala Elżbieta
Zawód - szpieg
grudzień 4, 2006
bez podpisu
Nadzieje i rozczarowania
marzec 22, 2008
Marek Jastrząb
List z Windsor
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Proszę, przebaczcie nam!
kwiecień 25, 2003
PAP
Irena Sendlerowa nie żyje
maj 12, 2008
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media