ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
więcej ->

 
 

"Że im gdzieś w polu nafta sikła i obrodziła dolarami"

Stany Zjednoczone zamierzają chronić irackie pola naftowe podczas ewentualnego ataku na Irak. Amerykanie liczą na możliwość wydobywania ropy naftowej, poza ONZ-towskim programem "Ropa za żywność". W ten sposób USA sfinansowałyby straty poniesione przez Irak w wyniku amerykańskiej inwazji.

"Pola naftowe są własnością mieszkańców Iraku" - podkreślił amerykański sekretarz stanu Colin Powell. Wyjaśnił, że Stany Zjednoczone zamierzają ochronić zasoby ropy naftowej przed ewentualnym podpaleniem szybów. "Chcemy, by wydobycie ropy naftowej przynosiło korzyść narodowi irackiemu, by szyby nie zostały zniszczone przez upadający reżim" - zaznaczył Powell.

Stany Zjednoczone opowiadają się za utrzymaniem programu wymiany irackiej ropy na żywność, ale rozważają również możliwość zwiększenia wydobycia ropy w Iraku, by, zgodnie z międzynarodowym prawem, pieniądze z tego przeznaczyć na odbudowę zniszczeń powojennych.

Jednak - jak zauważają eksperci - zwiększenie wydobycia ropy w tym regionie może zachwiać cenami ropy na rynkach światowych i wpłynąć na gospodarkę wielu krajów. Z jednej strony może wpłynąć na zmniejszenie cen ropy na zachodnich rynkach, jednak z drugiej strony zaszkodzi przemysłowi naftowemu takich państw, jak Arabia Saudyjska i Rosja.

Według danych Instytutu Jamesa Bakera z amerykańskiego Uniwersytetu Rice, przywrócenie wydobycia irackiej ropy do poziomu sprzed lat 90. będzie kosztować 5 mld dolarów rocznie, w porównaniu z 3 mld obecnych kosztów.

Przedstawiciele amerykańskiego departamentu stanu spotkali się ostatnio z iracką opozycją, by przedyskutować przyszłość przemysłu naftowego i energetycznego Iraku po upadku rządów Saddama Husajna.
29 grudzień 2002

IAR 

  

Archiwum

Jak się zostaje członkiem Komisji Trójstronnej?
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
Papież wie, po co przyjeżdża do Polski
sierpień 18, 2002
PAP
Mit o Zyzypie
kwiecień 29, 2006
Andrzej Grabowski
Jan Paweł II chce współpracy Kościołów wschodnich i zachodnich
luty 6, 2003
PAP
Program "Polska 2005" (III)
marzec 9, 2005
jeswiat
Mniejszość niemiecka głosuje w wyborach do Bundestagu
wrzesień 21, 2002
PAP
Gdy rozum śpi budzi się Ziemkiewicz
wrzesień 24, 2003
Luksemburczycy i Norwegowie są najbogatsi w Europie, choć nie należą do UE
grudzień 19, 2002
PAP
Niemanie
listopad 8, 2008
Artur Łoboda
Uratowac Polski istnienie
lipiec 17, 2008
...
Saddam Husajn ofiarą mordu sądowego
listopad 5, 2006
marduk
Co robić?
październik 8, 2005
Stanisław Bulza
Morderstwo Kennedy'ego w świetle propagandy rzeczywistych zabójców-podwójne dno skandalu
luty 7, 2008
Dawid Jakubowski
Poziome drabinki bezpieczeństwa
styczeń 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
POLSKA - UNIA 20
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Hipokryzja w krzewieniu demokracji, jako zasłony dymnej w walce o paliwo
styczeń 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Jednoczenie Germanii"
styczeń 13, 2007
Bogdan Wilczewski Trzy Radła AK
Sytuacja Polski i Polaków po podpisaniu umowy międzynarodowej w sprawie tarczy antyrakietowej przez polskiego ministra spraw
sierpień 20, 2008
Paweł Ziemiński
Dozywotnia niewola w Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Rebelia w afgańskiej prowincji
czerwiec 18, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media