ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
więcej ->

 
 

Nie dla baz USA! - podpisz petycję



Protestujemy przeciwko planom budowy w Polsce amerykańskich baz rakietowych. Wbrew rządowej propagandzie, nie zapewnią one naszemu krajowi większego bezpieczeństwa, a podwyższą tylko zagrożenie atakami ze strony terrorystów i wrogów USA.

Amerykańskie bazy na terytorium Polski stawiają pod znakiem zapytania suwerenność naszego kraju. Amerykańscy żołnierze nie będą mogli być sądzeni przez polskie sądy, jeśli dopuszczą się przestępstw. Polskie władze nie będą miały wstępu na teren bazy. Stworzenie eksterytorialnych baz oznacza de facto przyzwolenie na ulokowanie w Polsce dowolnego amerykańskiego uzbrojenia, z pociskami nuklearnymi włącznie – nikt bowiem nie będzie miał prawa sprawdzić, jaką broń przetrzymują na naszym terytorium Amerykanie. Ulokowanie baz rakietowych USA w Polsce utrwali nasz wizerunek amerykańskiego “konia” czy też, jak mówią inni, “osła trojańskiego” USA w Europie.

Czy po to pozbyliśmy się z polski wojsk radzieckich, żeby znów stawiać pod znakiem zapytania suwerenność naszego kraju i narażać na pogorszenie i tak nienajlepsze relacje z krajami Unii Europejskiej?

Budowa eksterytorialnych baz amerykańskich oznacza także poważne zagrożenie dla ludzi mieszkających w okolicy, w której miałyby one powstać. Lokalizacja amerykańskich jednostek wojskowych zwykle wiąże się ze wzrostem poziomu przestępczości - a przypomnijmy, że Amerykanie nie będa odpowiadać za popełnione czyny przed polskimi sądami. Na społeczność lokalną spadną koszty ekologiczne funkcjonowania bazy. Iluzoryczne są korzyści, które miałby odnieść nasz kraj z budowy takich obiektów. Praktyka pokazuje, że w większości krajów bazy USA są bezpośrednio lub pośrednio współfinansowane z budżetu państwa, na terenie którego stacjonują amerykańskie wojska. Doświadczenie offsetu za samoloty F-16 pokazuje, jakie “korzyści ekonomiczne” może odnieść Polska z zacieśniania współpracy wojskowej z USA…

Budowa tzw. “tarczy” stanowi jednak przede wszystkim zagrożenie dla naszego kraju. Jeśli państwa, które dysponują dostępem do broni masowego rażenia, bąd? terroryści, będa chcieli przeprowadzić atak rakietowy na Stany Zjednoczone, to ich pierwszym celem w pierwszej kolejności staną się właśnie bazy antyrakietowe, mające chronić terytorium USA. Mając na swoim terytorium wyrzutnie pocisków antyrakietowych Polska zwiększa szanse, by stać się celem potencjalnego ataku. Instalacja w Polsce “tarczy antyrakietowej” oznacza drastyczny wzrost zagrożenia bezpieczeństwa naszego kraju w imię “braterskich stosunków” z USA.

Po raz kolejny – po awanturze irackiej - rząd usiłuje wepchnąć Polskę w międzynarodowe kłopoty, nie pytając o zdanie społeczeństwa. Sondaże wskazują, że większość Polaków opowiada się przeciwko budowie amerykańskich baz rakietowych w Polsce. Młodzi Socjaliści apelują do wszystkich sił politycznych w Polsce, aby kwestię obecności amerykańskich baz rakietowych w Polsce – kwestię, która na dziesięciolecia zaważy na bezpieczeństwie i polityce międzynarodowej naszego kraju – rozstrzygnąć w sposób demokratyczny, przeprowadzając w tej sprawie referendum.

adres strony na której można podpisać petycję:

http://www.stop-bazom-usa.pl/

Proponuję wysłać do wszystkich znajomych.
24 wrzesień 2006

nadesłała Dorota 

  

Archiwum

numerus clausus i numerus nullus
lipiec 10, 2008
Piotr Hßbner
Nie lubimy odmienności
grudzień 15, 2003
Boże chroń nas przed ekonomistami
styczeń 28, 2003
Artur Łoboda
SLD przy ołtarzu
maj 23, 2003
Andrzej Kumor
Przepychanki wokół mediów
luty 13, 2003
Artur Łoboda
Prof Staniszkis o "zmarnowanej szansie" Millera
kwiecień 30, 2004
PAP
Bykołówstwo
luty 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Umysłowy uwiąd
październik 28, 2008
Karol Jasiński
Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm" - online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
RECENZJA KSIAZKI W.BOJARSKIEGO pt „ O PRZYSZLOSC POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku
kwiecień 3, 2006
Zbigniew Dmochowski
Sto lat za murzynami
marzec 13, 2007
Artur Łoboda
Rozmowy izraelsko-palestyńskie bez rezultatu
sierpień 8, 2002
PAP
PKP usmażyła mi jaja!
grudzień 3, 2004
Mirosław Naleziński
Sztuczna inteligencja już w Polsce!
lipiec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czego nie wiemy ?
lipiec 16, 2003
przesłala Elżbieta
Odpowiedzialność za słowo
czerwiec 3, 2005
przesłała Elżbieta
Jak wymawiać polskie słowo *Śahd?ahanpur*?
maj 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Być czy mieć?
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Oś Teheran-Bagdad-Damaszek?
listopad 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolejna przewałka. "Młodzież przyszłością narodu”
grudzień 30, 2002
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media