|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
więcej -> |
|
Broń nuklearna do zmian rezymów
|
|
Kilka dni po wniosku deputowanych w kongresie, żeby wszcząć proces o usunięcie od władzy prezydenta Bill'a Clintona, z powodu złożenia przez niego krzywej przysięgi, że nie miał on afery z Moniką Lewinsky, jakoby agentką Mossadu, wywiad USA doniósł dokładnie gdzie i kiedy chowa się Saddam Hussein. Na podstawie rozpoznania przez CIA, kiedy Hussein będzie w bunkrze pod jednym z jego pałaców, Clinton wydał rozkaz, żeby w odpowiednim momencie lotnistwo USA zbombardowało bunkier Husseina.
Saddam Hussein współpracował z CIA i prowadził wcześniej wojnę przeciwko Iranowi z pomocą USA. Był on fotografowany ściskając dłoń Donalda Rumsveld'a, dzisiejszego ministra obrony USA, wówczas jego przyjaciela. Hussein, według Johna Perkins's, autora książki "Spowied? ekonomicznego prowokatora," bardzo się naraził korporacjom amerykańskim, ponieważ nie chciał podpisać dyktowanych przez nie kontraktów, na eksploatacje pól ropy naftowej Iraku, tak jak władcy Arabii Saudujskiej podpisal takie kontrakty pod dyktat amerykański. Agenci, nazywani przez Perkins'a "szakalami" ("CIA jackals") bezskutecznie usiłowali zabić "nieposłusznego" Hussein'a.
Kiedy Hussein zapytał ambasady USA, czy może przyłączyć Kuweit, oderwany od Mezopotamii (Iraku) przez Anglię po Pierwszej Wojnie Światowej, to wtedy otrzymał zwodną odpowied?, że USA nie wtrąca się do spraw między państwami arabskimi. Najazd Iraku na Kuwejt był powodem wojny "dezert storm," zorganizowanej przez prezydenta Bush'a seniora, na koszt państw arabskich. Państwa te dały pieniądze na wojnę pod wraunkiem, że w Palestynie granice Izraela będą ustanowione według granic z 1967 roku. Tak więc Arabowie zapłacili za koszty ówczesnej wojny, ale Bush'owi seniorowi nie udało się dotrzymać obietnicy, w sprawie granicy między Żydami i Arabami palestyńskimi.
Następca Bush'a seniora prezydent Bill Clinton też planował zmianę reżymu w Iraku i wydał rozkaz żeby strewaną rakietą strzelić w bunker Saddam'a Hussein'a wtedy, kiedy Saddam był w bunkrze. Okazało się że Saddam nie był wtedy zabity, ponieważ głowica rakiety nie przebiła się dosyć głęboko przez warstwy ziemi i betonu.
Następna próba zabicia Saddama Husseina, miała miejsce kiedy obecny prezydent Bush junior, dostał informację, że Hussein będzie nocował w bunkrze zbudowanym przez niemiecką firmę blisko Bagdadu. Wtedy Bush wydał rozkaz, żeby w przeddzień ataku na Irak, tak zwanego "Operacją Wolność Iraku," lotnictwo USA zrzuciło bomby głębokiej penetracji na bunker Husseina. Bomby eksplodowały po głebokiej penetracji ziemi i betonu, ale Husseinowi nic się nie stało, ponieważ on tej nocy nie spał w zbombardowanym bunkrze.
Niemcy używali "Penetratora Długiej Sztangi" do niszczenia bunkrów francuskich i belgijskich w 1940 roku. Natomiast, tego rodzaju broń jak słynne niemiecki "Panzer Faust'y" teraz są budowane ze "zużytego" radioaktywnego uranu. Obecnie produkowana w USA nuklearna broń do niszczenia bunkrów, ma około trzech i pół metra długości i 35 cm. Średnicy. Broń ta uderza z dosyć dużą szybkością, żeby przebić kilka metrów zbrojonego betonu, o czym pisał Benjamin Phelan w Harper Magazine, z grudnia, 2004.
Dr James Gordon Prather, fizyk, weteran wieloletniej pracy jako doradca rządu USA a zwłaszcza dowództwa wojska w sprawach broni nuklearnej, ogłosił artykuł "Nuklearne Niszczyciele Bunkrów" 22go kwietnia, 2006 w portalu antiwar.com. Autor cytuje słynne powiedzenie Bush'a, że nuklearne bomby przeciw-bunkrowe będą zastosowane przeciwko Iranowi "w razie potrzeby."
Prather zwraca uwagę na fakt, że wszystkie znane urządzenia nuklearne w Iranie, były zbudowane według wymogów bezpieczenstwa Agencji Energii Atomowej ONZ. Na przykład bunkier w miejscowości Natanz jest przygotowany do instalacji tysięcy centryfug aluminiowych w ramach programu, który nie wymagał inspekcji aż do momentu, na krótko przed rozpoczęciem wzbogacania uranu.
Natomiast teraz, według dodatkowych wymogów, ostatnio zainicjowanych przez USA, Iran ma powiadomić ONZ, z chwilą pobrania decyzji wzbogacania uranu. Wymogi te, stosowane retroaktywnie, obejmują bunker w Natanz. Bunker ten narazie stoi pusty, ale ma na ścianach zainstalowane aparaty fotograficznego nadzoru ONZtu.
Neokonserwatyści w rządzie Bush'a maja zamiar zniszczyć bunkier w Nantanz "w razie potrzeby." Trzeba pamiętać, że rząd USA, starał się wcześniej zmienić reżym w Bagdadzie, w 1998 roku i w 2003 roku, stosując bezskutecznie broń nie-nuklearną. Teraz sytuacja jest inna.
Dr. Prather uważa, że rząd Bush'a pod pretekstem, niby "uzasadnionego zbombardowania bunkra w Nantanz," ma faktycznie zamiar dokonać ciężkiego ataku na Iran i zbombardować bunkry dowództwa i ośrodków kontroli wojsk Iranu, wraz z silosami pocisków rakietowych, bazami łodzi podwodnych, jak też lotniska irańskie, oraz elekrownię nuklearną w miejscowości Bushehr.
Wszystkie te ataki są planowane, w ramach zmiany reżymu w Teheranie, na "demokrację fasadową" posłuszną sjonistom w USA i w Izraelu. Niektórzy obserwatorzy piszą, że Bush prawdopodobnie uruchomi atak na Iran jako "niespodziankę pa?dziernikową" 2006 roku, tuż przed wyborami. Według tej spekulacji chodzi o to, żeby poprawić, kiepskie obecnie, szanse republikanów i stworzyć atmosferę patriotycznej solidarności w USA, wobec partii republikańskiej, w czasie nadchodzących wyborów w listopadzie, 2006. Według sondaży, republikanom poważnie grozi strata kontroli obu izb kongresu, z powodu wytoczenia wojny przeciwko Irakowi, pod fałszywym pretekstem, używając mediów jako "broni masowego oszustwa."
www.pogonowski.com |
|
25 kwiecień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Globalne zniewolenie rozlozone na etapy
wrzesień 20, 2007
Wojciech Wła?linski
|
Polscy dziennikarze potraktowani jak przestępcy
listopad 18, 2003
www.onet.pl
|
Błędy lekarskie - kosztowne ubezpieczenia szpitali?
- koszta społeczne znacznie większe
styczeń 17, 2006
Adam Sandauer
|
Uczył Marcin Marcina ...
październik 31, 2005
|
Nosił ślepy kulawego -
czyli plan Balcerowicza wobec Polski
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
"Płaska Ziemia" wiedzących wszystko najlepiej
lipiec 19, 2003
|
Izrael: deportacja za zamach
sierpień 12, 2002
IAR
|
Polak potrafi
sierpień 15, 2003
Stanisław Krajski
|
WYBORY 2005
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
Kryzys irański można rozwiązać przy pomocy dyplomacji
lipiec 22, 2006
Noam Chomsky
|
Chiny i kwestia rozwoju rządu reprezentatywnego
czerwiec 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Trzeci obieg w Państwie Konfidentów
listopad 25, 2007
Wiesław Sokołowski
|
Delegacje

styczeń 25, 2005
redakcja zaprasza.net
|
Zostaną zawieszeni ci, którzy w "Odrze" nie interweniowali
sierpień 7, 2002
PAP
|
Dlaczego tylko w Polsce rządzeni są mądrzejsi od rządzących?
maj 3, 2005
Obserwator Pesymista
|
Wideo z zabójstwa Saddama
grudzień 31, 2006
Dorota
|
O Iraku za czasów Prezydenta Hussaina...Myślę że to prawda
luty 28, 2004
antycenzor
|
Wizy za smierć
luty 5, 2005
zaprasza.net
|
Agitacja na rzecz tarczy w Radiu Maryja i TV Trwam
styczeń 30, 2007
Gracjan Cimek, www.pnlp.org.pl
|
Niwinne pytanko ze stosowania prawa Prawa UE.
Kiedy PAP zapłaci 250 000 euro grzywny?
sierpień 21, 2007
tłumacz
|
więcej -> |
|