ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
więcej ->

 
 

Cel Uświęca Środki Podczas Rządów Bush’a w USA




Cel uświęca środki podczas rządów Bush’a w USA. Dowodzi tego fakt, że president Bush, i członkowie jego rządu, nakazali stosowanie tortur. Natomiast obecnie ma miejsce skandal niszczenia taśm video przez CIA, na których to taśmach zarejestrowano dokładnie stosowanie tortur na aresztowanych „wysokiej wartości” („high value detenees”), czyli schwytanych przywódców Alqaidy itp. Niestety w takich więzieniach jak Abu Gharib, koło Bagdadu, tortury były stosowane na ludziach z masowych łapanek.
Wojskowy specjalista od tortur, który uczy żołnierzy w USA jak znosić tortury w niewoli, jest zwolennikiem uznania wszystkich tortur za zbrodnie, zgodnie z konwencją genewską. Człowiek ten sam poddawał się takim torturom jak stopniowe topienie, za pomocą zalewania płuc związanego człowieka tak zwane „waterboarding.” Torturę tą niektórzy przeżywają, jednak wielu straciło życie w czasie tej tortury. Logiczną konkluzją zeznań specjalisty jest jego rekomendacja że należy zakwalifikować wszystkiego rodzaju tortury jako zbrodnie.
Senator John McCain, który był torturowany jako jeniec w Północnym Wietnamie, powiedział, że „waterboarding” jest torturą taką samą, jak przystawianie człowiekowi pistoletu do głowy i strzelanie pustakiem, co często zadaje nieodwracalne szkody psychiczne torturowanemu jeńcowi.
Według tej logiki, każdy oficer lub agent amerykański, który zdecydował się na stosowanie tortur, powinien być stawiany pod sąd w przewodzie karnym jako oskarżony o popełnienie zbrodni. Dopiero przewód sądowy powinien wykazać czy faktycznie w danym wypadku stan zagrożenia i brak czasu wobec grożącej katastrofy, są czynnikami łagodzącymi lub nawet uniewinniającymi, jak na przykład jest uniewinnienie za zabójstwo popełnione w obronie życia.
Postęp legalizacji tortur w USA jest opisany przez Jack’a Goldsmith’a w pod tytułem: „The Terror Presidency: Law and Judgment Inside the Bush Presidency” („Prezydentura Terroru: Prawo i Poglądy w Rządzie Bush’a”). Szarą eminencją popierającą stosowanie tortur przez służby specjalne USA jest prawnik, David Addington, obecny szef sztabu wiceprezydenta Dick’a Cheney’a.
Logika postępowania Addingtona jest bardzo podobna do logiki Mossadu, którą to logikę opisuje Victor Ostrovsky w swoich wspomnieniach, ze służby w wywiadzie Izraela („By Way Of Deception”). Mossad opiera się na zasadzie talmudycznej, gdzie głównym kryterium jest: „co jest dobre dla Żydów,” w przeciwieństwie do logiki Arystotelesa i Świętego Tomasza z Aquinu, która to logika wymaga obiektywnej prawdy (n.p. bez uznawania wyższości Żydów ponad nie-Żydami).
Addington jest człowiekiem nie przystępnym dla prasy i mediów. Jest on bardzo wpływowy za kulisami. Działa on jako strateg „wojny przeciwko terrorowi” i sposobów powiększania zasięgu władzy wykonawczej w USA. Ma on dwadzieścia lat doświadczenia w sprawach państwowego bezpieczeństwa jako doradca prawny CIA oraz ministerstwa obrony jak i komitetów kongresu dotyczących wywiadu oraz spraw zagranicznych.
Według Goldsmith’a Addington jest pracowity i wykazał się sprytem polityka wewnątrz organizacji, w których pracował i w których skutecznie narzucał swoje zdanie. Addington nigdy on nie występuje w mediach i jego głos jest zupełnie nieznany publiczności amerykańskiej. Postępowanie Addington’a, które polega na unikaniu wystąpień publicznych i na używaniu bezwzględnych i brutalnych metod zakulisowych, jest symboliczne dla polityki rządu Bush’a w sprawach bezpieczeństwa państwowego.
Tak na przykład po ogłoszeniu rozkazu Bush’a, żeby stosowano podsłuch rozmów telefonicznych w USA, bez zezwolenia sądu, w sposób zabroniony prawem karnym, rozkaz ten zakwalifikowano jako „tajemnicę państwową” oraz określano zażalenia sądowe w tej sprawie jako nie legalne, ponieważ jakoby naruszały one prerogatywy prezydenta w czasie „wojny przeciwko terrorowi.”
Na tej zasadzie, niedawno Sąd Najwyższy w Waszyngtonie, odmówił rozważenia sprawy Niemca poddanego torturom, po uprowadzeniu go z Macedonii do Afganistanu, gdzie został poddany torturom przez służby USA. Został on wypuszczony w górach w Albanii, kiedy okazało się, że popełniono pomyłkę. Związek Obrony Praw Obywatelskich w USA popierał jego proces o odszkodowanie od rządu Bush’a.
„Waterboarding” nie było uznane za zbrodnię przez talmudystę, ortodoksyjnego Żyda, sędziego Michael’a B. Mukasey’a i z tego powodu demokraci w komitecie senackim nie chcieli zgodzić się na nominację Mukasey’a na stanowisko ministra sprawiedliwości USA. Demokraci zostali jednak zdradzeni przez dwoje demokratów Żydów, senatorów z Kalifornii i z Nowego Yorku, którzy przeszli na stronę republikanów podporządkowanych Bush’owi.
W ten sposób ortodoksyjny Żyd jest obecnie ministrem sprawiedliwości w USA a jego „dekryminilizacja” tortur może być bardzo pomocna dla ludzi w CIA, którzy zniszczyli taśmy wideo tortur stosowanych przez agentów CIA na wię?niach. Niszczenie i ukrywanie dowodów przestępstwa, jest samo w sobie bardzo poważnym przestępstwem w USA.
Ruch obrony praw człowieka w USA oskarża Polskę, jako główny kraju, do którego, za pozwoleniem prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, CIA przywoziło najważniejszych aresztowanych ludzi w celu torturowania ich, po lądowaniu na lotnisku, w Szymanach, co znaczy że CIA uważało Polskę za kraj po ścisłą kontrolą USA.
Dobre imię Polski wymaga śledztwa w tej sprawie i postawienia Kwaśniewskiego pod sąd, za łamanie konwencji genewskich i tym samym prawa polskiego i międzynarodowego jak też zdradę interesów Polski dla dobra obcego państwa. Trzeba pamiętać, że CIA nie liczy na solidarność służb innych krajów. CIA zawsze szczodrze płaci za takie usługi i trzeba by teraz sprawdzić, kto z kliki Kwaśniewskiego wzbogacił się przy tej okazji.
Niestety Kwaśniewski ma wśród wielu Polaków opinię „popularnego” prezydenta, który zawsze dobrze wyglądał w telewizji, może z wyjątkiem momentu, kiedy występował w jarmułce w Jedwabnem i oczerniał Polaków o zbrodnię zorganizowaną i popełnioną przez „Sonderkommando Zichenau” (z Ciechanowa).
Kwaśniewski używał przez 10 lat weta prezydenckiego w obronie interesów elity komunistycznej i na korzyść żydowskiego ruchu roszczeniowego. Podobnie czyni prezydent Bush według zasady, że cel uświęca środki, czyli „the end justifies the means” posługując się metodami Machiavelli’ego, nawet za pomocą ohydnych tortur, które kompromitują Stany Zjednoczone.

WWW.pogonowski.com
11 grudzień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Do polskiej - lewicowej młodzieży
marzec 28, 2004
Artur Łoboda
Europejski Obszar Gospodarczy zamiast UE
maj 25, 2003
PAP
Czterdzieści i cztery
styczeń 11, 2007
Jarosław Tomasiewicz
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
styczeń 6, 2003
Jest MAN, będzie Volvo
sierpień 4, 2005
xxx
Kto wygrał, kto przegrał?
czerwiec 14, 2003
Andrzej Kumor
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
Globalizacja - inna wojna
marzec 7, 2006
Dariusz Kosiur
Upadek władców iluzji USA jest bliski!
październik 4, 2007
marduk
Niewidzialna Unijna pomoc
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
Nie ma nic za darmo
maj 1, 2003
Andrzej Kumor
Unia Europejska i jej Konstytucja
marzec 22, 2005
Gregory Akko
Huta Ostrowiec w ręce pani Główki?
grudzień 14, 2002
IAR
Apel Prezydenta Miasta Krakowa do mieszkańców
listopad 12, 2006
Amerykańskie bakructwa.
lipiec 10, 2002
PAP
70 lat w psychiatryku za kradzież 12,5 pensa
wrzesień 29, 2007
PAP
Do niedowiarków
wrzesień 8, 2006
Artur Łoboda
To nie jest nasza wojna!
APEL RADNYCH KROSNA

marzec 30, 2003
Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm" - online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
Powikłana logika epoki nuklearnej
marzec 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media