|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
więcej -> |
|
Czyje Orlęta.
|
|

„Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, że chodzi o pieniądze.”
Odsłonięcie lwowskiego cmentarza Obrońców Lwowa prawdopodobnie już w końcu nastąpi. Jednak ,być może i obym się mylił, może to nie być koniec tego bolesnego tematu jaki od wielu lat dotyka wzajemny stosunków pomiędzy dwoma narodami Europy.
Dążenie ,niezbyt mocne a więcej propagandowe, do jego otwarcia wykazywane przez polski rząd i organizacje tematycznie odpowiedzialne za to przedsięwzięcie kontrowane jest przez coraz nowsze pomysły przeciwników tego wydarzenia po stronie narodu ukraińskiego.
Tematów dających powody do sprzeciwu jest kilka i rodzą się coraz to nowe.
Przypomnijmy może najważniejsze z nich , które podano do publicznej wiadomości.
Przez wiele lat cmentarz odnawiano, a głównym problemem był brak wystarczającej ilości środków finansowych do całkowitego jego wykończenia i niemrawe działania administracji lokalnej wydającej decyzje administracyjne w sprawie. Pojawiały się też problemy :
A to brak zgody na odtworzenie oryginalnych napisów na pylonie głównym cmentarza , albo nie odtwarzanie jakichś symboli militarnych .Jednak głównie podtrzymywanym tematem sprzeciwu był od początku brak zgody na odtworzenie na terenie cmentarza miejsca pochówku lotników amerykańskich oraz piechurów francuskich. Ten temat sprzeciwu jest tak podejrzanie dziwny, że zarówno jemu jak i sposobowi jego załatwienia warto się przyglądnąć bliżej.
Amerykańscy lotnicy to oficerowie armii amerykańskiej:
- porucznik Edmund P. Graves z datą śmierci 22 listopada 1919 pod Lwowem.
-kapitan Artur H. Kelly 16 lipca 1920 pod Łuckiem.
-porucznik Mac Callum 31 sierpnia 1920r pod Lwowem.
A więc ci obywatele amerykańscy, członkowie amerykańskiej eskadry myśliwskiej im. T Kościuszki zginęli śmiercią lotników w walce z naje?d?cą ziemi ukraińskiej jakim były formacje bolszewików, a nie formacjami oddziałów ukraińskich walczących o Lwów.
Miejsce drugiego głównego sprzeciwu to rejon pochówku 17 obywateli francuskich , piechurów wspomagających nasz front również w walce z nawałą bolszewicką. Żeby było dziwniej to należy przypomnieć, że miejsce to jest w zasadzie puste gdyż rodziny poległych ekshumowały zwłoki przenosząc je do pięknej francuskiej ziemi ojczystej i zostawiając jedynie samotnego sierżanta Jean Larquela, którego rodziny nie odnaleziono.
A wiec rady miejskie i parlament Ukrainy w swoim sprzeciwie występują przeciw racji stanu rządu USA i rządu Francji. Racji stanu jaką jest dbałość o miejsca pochówku bohaterów narodu gdziekolwiek by się one nie znajdowały. Biorąc pod uwagę mobilność elektronicznych systemów informatycznych w zakresach podsłuchu tematycznego to co dzień na biurkach serwisu agend rządowych obu mocarstw wyłapywany jest temat, że ktoś bezcześci miejsca pochówku obywateli .Gdyby to byli inni żołnierze na innych światowych cmentarzach pani Condoliza Rice odbyłaby stosowną podróż dyplomatyczną w zależności od potrzeb grożąc palcem lub wysupłując trochę drobnych w ramach natychmiastowej pomocy byle by tylko pokazać własnym wyborcom dbałość o narodowy interes. Mimo tak drastycznych kolejnych wystąpień rządy obu wielkich krajów obecnie milczą mimo że w okresie międzywojennym oba groby były bezustannie odwiedzane z okazji wszystkich świąt przez ich korpusy dyplomatyczne .Polski MSZ nie próbuje nawet wysłać noty informacyjnej, proszącej w wyjaśnienie ich stanowiska w tej międzynarodowej sprawie. Mało udolny , piastujący stanowisko dzięki licznym lewicowym przyjaciółom sekretarz ROPWiM w Warszawie wydaje jedynie oświadczenia o terminach otwarcia i braku zagrożenia ,a po cichu odwoływane są kolejne huczne prezydenckie uroczystości .
Problem co najmniej zastanawiający. Może zatem ktoś spotkałby się przy kawie z kilkoma ukraińskimi oponentami i mimochodem zostawił kopertę z pomocą dora?ną jeżeli nie chce się w tej sprawie angażować wielkiej dyplomacji.
Inaczej można tylko będzie przypuszczać, że nie same te kwestie w ramach polskich potrzeb międzynarodowych ale i inne bardziej istotne są obecnie i w przyszłości będą ignorowane.
|
|
24 czerwiec 2005
|
|
Jan Lucjan Wyciślak
|
|
|
|
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
|
fff
sierpień 6, 2005
ff
|
Niepewne Zalozenia Strategii Bush’a w Iraku
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W obronie kopalń, ludzi, narodu.
wrzesień 6, 2003
Ojczyzna.pl
|
Uwaga ogólna
grudzień 7, 2006
o
|
sdfsaf
październik 4, 2005
adssa
|
Generał Michał Gutowski nie żyje
sierpień 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Utonął - nie było linki za parę złotych
sierpień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sobie życzymy
SOBCZAK i SZPAK
grudzień 10, 2002
http://www.angora.pl/
|
Ekonomia państwa narodowego
kwiecień 12, 2003
Roman Kafel
|
Cieszę się z każdej chwili...
sierpień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dla Izraelczyków Polska jest nie mniej winna niż Niemcy
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
|
CZY ISTNIEJE PAŃSTWO POLSKIE?
listopad 6, 2003
Józef Darski
|
PiS-owski pakt stabilizacji? - kolejny bajer? Co z tymi wcześniejszymi wyborami? - z cyklu oceniamy sytuację polityczną i rzą
styczeń 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Pax Americana
maj 25, 2003
Jacek Majchrowski – prezydent Krakowa
|
Marzenie scietej glowy
styczeń 10, 2008
...
|
Dlaczego tak trudno o porozumienie czyli : którędy wiedzie droga do niepodległości
marzec 5, 2009
Artur Łoboda
|
Mylące Mity o Unii Europejskiej
czerwiec 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dar Konstytucji 3Maja
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
|
www.ściema.pl
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
|
więcej -> |
|