|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
więcej -> |
|
Zagrożenie Ludzkości w Epoce Nuklearnej
|
|

Wszyscy admirałowie i generałowie sił USA, byli przeciwni bombardowaniu Hiroszimy i Nagasaki, bombami nuklearnymi w 1945 roku, ale przeważyły wpływy masonów i radykalnych Żydów, na decyzji prezydenta H. Trumana. Eksplozie te wprowadziły ludzkość w epokę nuklearną. Wywiad sowiecki, wspomagany głównie przez Żydów, dokonał w 1949 wybuchu, bardzo podobnej do amerykańskiej, eksplozji nuklearnej, poczem professor Oppenheimer, szef budowy bomby amerykańskiej, stracił „security clearence.”
Następnie w 1964 roku, dzięki naumyślnym „przeciekom” z USA, Chiny dokonały eksplozji nuklearnej, w „ramch równoważenia potęgi Sowietów.” Równocześnie Francja, W. Brytania i Izrael stały się potęgami nuklearnymi. W 1974 roku Indie, przy pomocy Izraela dokonały „pokojowej eksplozji nuklearnej,” wkrótce również dokonanej przez Pakistan, który stał się pierwszą muzułmańską potęgą nuklearną, podczas gdy na Bliskim Wschodzie, Izrael zaciekle broni swego monopolu nuklearnego.
Obecny stan epoki nuklearnej opisuje Joseph Crincione, dyrektor Fundacji Carnegie na Rzecz Pokoju Międzynarodowego, w książce pod tytułem „Strach Przed Bombą: Historia i Przyszłość Broni Nuklearnych” („Bomb Scare: The History and Future of Nuclear Weapons”). Obecnie wielkie arsenały nuklearne USA i NATO są „szaleństwen pozbawionym moralności, militarnie nie potrzebne i niszczące możliwość ograniczania zbrojeń nuklearnych.”
Potęgi nuklearne z USA na czele, gwałcą i niszczą traktat o nierozprzestrzenianiu broni nuklearnych, podpisany w 1968 roku, upierając się, że potrzebują arsenałów nuklearnych dla własnego bezpieczeństwa. Od upadku Związku Sowieckiego, USA finansowało likwidację części sowieckiego arsenału nuklearnego, ale proces ten jest przerwany, z powody wznowienia wyścigu zbrojeń nuklearnych i jednostronnego wypowiedzenia przez neokonserwatywny rząd Bush’a, traktatu Start II. Fakt ten z koleji przyczynił się do stworzenia silnego anty-amerykańskiego przymierza Rosji z Chinami mimo ich sprzeczności geopolitycznych.
Traktat z 1968 roku wszedł w życie w 1970 roku i został na stałe zatwierdzony przez 188 państw w 1995 roku, przyczem Izrael, Indie, Pakistan i Korea Północna odmówiły zgody na podpisanie traktatu rozbrojenia nuklearnego. Obecnie jest dosyć materjałów nuklearnych na świecie w około 50 państwach do wyprodukowania 300,000 bomb nuklearnych, według Ciricione.
USA i Rosja mają razem około 27,000 bomb nuklearnych, każda wystarczająca do zniszczenia dużego miasta, przy jednoczesnym dużym skażeniu nuklearnym. Brak poparcia dla procesu rozbrojenia nuklearnego ze strony USA utrzymuje świat na „krawędzi unicestwienia.” Obietnice rozbrojenia nuklearnego, według traktatu z 1968 roku są niedotrzymywane przez państwa posiadające broń nuklearną i ten fakt przekonuje państawa nie posiadające takiej broni, do usiłownia zdobycia własnego arsenału nuklearnego.
Saddam Hussein zaprzestał planów zbrojenia się bomby nuklearne, ale mimo tego, Irak został zdewastowany przez USA, z powodu planów rządu neokonserwatystów, budowy „wielkiego” Izraela i rabunku ropy naftowej Iraku. Tak więc trudno przekonać Iran i Koreę Północną, że mogą zachować niepodległość bez posiadania broni nuklearnych.
Herman Goering powiedział dziennikarzowi amerykańskiemu w 1945 roku: „Naturalnie zwykli ludzie nie chcą wojny...Niestety w tej sprawie decydują przywódcy i zawsze jest prostą sprawą uzyskać poparcie dla działań wojennych przez każdy rząd, czy to demokratyczny, czy dyktaturę faszystowską, czy parlament, czy też dyktaturę komunistyczną...Jedyne czego potrzeba, to powiedzieć ludności, że jest zaatakowana i oskarżyć pacyfistów o brak patriotyzmu i o narażnie ojczyzny na niebezpieczeństwo. Metada ta działa w każdym państwie.”
Natomiast radykalny sjonista i neokonserwatysta Richard Perle napisł w liście do Newsweek’u, w 1983 roku, że: „demokracje niczego nie poświęcą dla swojej obrony bez poczucia wielkiego zagrożenia,” czyli Perle powtórzył innymi słowami pogląd Goeringa i przygtowywał strategię wojen zapobiegawczych i przeprowadzania zmian rezymów w krajach niewygodnych dla ekstremistów rządzących Izraelem a jednocześnie posiadających zasoby ropy naftowej i gazu ziemnego.
Poważnym ciosem przeciwko planom rozbrojenia nuklearnego jest niedawna wypowied? prezydenta Bush’a że: „Należy przygotować nową broń nuklearną według nowej doktryny wojennej polegającej na używaniu takiej broni przeciwko państwo nie uzbrojonym w broń nuklearną. Należy zachęcić takie państwa jak Rosja i Francja do podobnego zbrojenia się i stworzenia w ten sposób nowej broni nuklearnej, jako część programu bezpieczeństwa wielkich mocarstw.”
Dokytryna Bush’a jest otwartym pogwałceniem traktatu rozbrojeniowgo z 1968 roku.
Cirincione nazywa broń nuklearną bronią „masowego samobójstwa.” Uważa on, że rozbrojenie nuklearne jest jedynym ratunkiem ludzkości. Ratunek ten nie jest możliwy do osiągnięcia jak długo neokonserwatywny rząd Bush jest przy władzy. Jason Epstein ogłosił artykuł na ten temat w The New York Review of Books pod datą 15go marca 2007, pod tytułem „Jest Najwyższy Czas, Należy Śpieszyć się” w którym to artykule autor powołuje się na apele byłych ministrów obrony USA oraz Gorbachowa i przypomina wizję likwidacji arsenałów nuklearnych Regana i Gorbaczowa w Reykjavik.
W obliczu planów ataku USA i Izraela na Iran grozi uruchomienie proces „masowego samobójstwa” przez neokonserwatywny rząd Bush’a zgodnie z wyżej wymienionymi ostrzeżeniami a zwłaszcza w książce Jesepha Cirincione „Strach Przed Bombą: Historia i Przyszłość Broni Nuklearnych” („Bomb Scare: The History and Future of Nuclear Weapons”).
www.pogonowski.com |
|
2 marzec 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Tajemnica misteriów (nordycka interpretacja Vikernesa)
marzec 22, 2007
marduk
|
Staż dyskutanta
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Walesa powiedzial:
wrzesień 14, 2007
..
|
Najazd na Halembę
grudzień 4, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
Emigracja lekarzy czy propaganda?
lipiec 25, 2005
Adam Sandauer
|
Twardziele - SOBCZAK i SZPAK
listopad 26, 2002
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
|
Przywrócić Polakom nadzieję-
marzec 68
marzec 10, 2003
Leszek Skonka
|
"Pochwała głupoty" według profesora Friedricha Augusta Hayeka
sierpień 31, 2004
Marak Głogoczowski
|
„Koniec afery paliwowej na Śląsku”.
Początek afery pod nazwą polski Wymiar Prawa
styczeń 2, 2003
PAP
|
Lewe monety
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Znaleziono plany obozu Auschwitz. Teraz trzeba dopasować do historii
listopad 9, 2008
PAP
|
Wypowied? Kołodki w sejmie
grudzień 20, 2002
Artur Łoboda / PAP
|
Dlaczego nacjonalizm?
lipiec 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
Indeks ksiąg zakazanych
maj 5, 2008
Artur Łoboda
|
Czy lichwiarze przeszli na wegetarianizm?
listopad 5, 2005
Stanisław Michalkiewicz
|
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
|
Rząd nie ograniczy niezależności NBP
czerwiec 20, 2002
PAP
|
Wspólnicy gwałcicieli
czerwiec 7, 2008
PAP
|
Jesteśmy na pastwie Niemców ...
październik 21, 2004
Ośrodek Studiów Wschodnich
|
Nie dla PiS, PO, LiD w wyborach da Sejmu RP - 2007 r.
Nie przegrywajmy POLSKI!
wrzesień 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
więcej -> |
|