ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
więcej ->

 
 

Demokraci wygrali wybory w USA




Po szesnastu latach demokraci znowu mają przewagę w kongresie w Waszyngtonie. Ten wynik wyborów jest spowodowny w dużej mierze katastrofą i kompromitacją w Iraku, gdzie 150,000 żołnierzy amerykańskich nie może sobie dać rady z kilku tysiącami powstańców. USA spowodowało piekło walk sekt religijnych, tak że według ocen John Hopkins University, w czasie okupacji amerykańskiej zostało zabitych ponad 600,000 Irakijczyków i blisko trzy tysiące Amerykanów, nie mówiąc o jeszcze większej ilości strat w postaci kalek i uszkodzonych mentalnie ludzi.

Straty Irakijczyków są mniej znane w USA, ale mimo ograniczania informacji o pogrzebach poległych Amerykanów przez pro-żydowskie media, wyborcy w coraz większym stopniu zdają sobie sprawę, jakie szkody ponosi Ameryka, która kiedyś była nadzieją narodów ujarzmianych przez Sowiety, a dziś ma kłopoty z własnymi sprzymierzeńcami. Zerwanie przez USA traktatu rozbrojeniowego Start II doprowadziło do wyścigu zbrojeń nuklearnych i do zawarcia polityczno-wojskowego przymierza między Chinami i Rosją.

Skutkiem przegranej w wyborach został dymisjonowany minister obrony Donald Rumsfeld, przeciwko któremu zeznaje były generał brygady Janis Karpinski, autorka książki „Wojna Jednej Kobiety: Generał Dowodzący Więzieniem Abu Gharib Zeznaje,” („One Woman’s War: The Commanding General of Abu Gharib Tells Her Story” Miramax Books, New York, 2005). W książce tej generał Karpiński opisuje jak wymuszanie informacji z wię?niów odbywało się bez honorowania konwencji genewskich, co spowodowało stosowanie tortur, przy używaniu jako tłumaczy na język arabski doradców z Izraela. To samo wiezienie było miejscem tortur za czasów rządów Saddam’a Hussein’a.

Generał Karpinski opisuje swoją karierę w wojsku USA, która to kariera skończyła się skandlem w Abu Gharib, dokonanym w części więzienia, której kontrolę odebrano pani generał Karpinskiej, na czas tortur. Mimo tego zdegradowno ją do rangi pułkownika, jako, według niej, „kozła ofiarnego” tego skandalu. Stało się to podstawie decyzji, obecnie dymisjonowanego, ministra obrony Donalda Rumsvelta. Rumsvelt, według tej autorki, osobiście polecił stosowanie tortur w Abu Gharib i z tego powodu, wraz z jego rolą w zniszczeniu Iraku, jest on zbrodniarzem wojennym.

Zwycięstwo Demokratów nie kończy kontroli radykalnych Żydów nad polityką USA na Bliskim Wschodzie, ponieważ szefem komitetu spraw zagranicznych izby deputowanych jest Żyd węgierski Tom Lantos, który zainicjował stworzenie sekcji departamentu stanu poświęconej zwalczaniu ansysemityzmu na skalę globalną. Marszałkiem izby deputowanych jest pani Nancy Pelosi, katoliczka, Włoszka z pochodzenia, która chwali się, że jej córka wyszła za mąż za Żyda i że jej wnuki niedawno zrobiły jej ogromną przyjemność, śpiewając na jej urodziny, amerykańską wersję „sto lat,” w języku hebrajskim.

Bojowym demokratą jest deputowany Rahm Emanuel, obywatel i USA i Izraela, który wygrał wybory w Chicago, dzięki żydowskiemu aparatowi szantażu, oskarżając prezesa Polsko-Amerykańskiego Kongresu, pana Moskala, o antysemityzm w kampanii wyborczej, w której Moskal popierał kandydatkę polskiego pochdznia. Według pisma Rollin Stone w artykule pod the tytułem „The Enforcer” („Wymuszacz?”), Emanuel był latami politycznym mózgiem prezydenta Bill’a Clinton’a. Z jednej bronił on Clintona przed atakami republikanów a z drugiej, według pisma Culture Wars, uważany był za współpraconika Mossadu. Emanuel jakoby kontrolował Clintona, manipulując skandalem afery między Clintonem i Moniką Lewinsky, w którym to skandalu, Clinton kłamał składając zeznanie pod przysięgą, co jest poważnym i kompromitującym przestępstwem, które omal że nie pozbawiło Clinton’a prezydentury USA.

Dla Moskwy zmiana układu sił w Waszyngtonie nie koniecznie jest więc zmianą na lepsze, biorąc pod uwagę zainteresowanie Izraela w przdłużniu chaosu w Iraku i pożądany przez Izrael atak na Iran, przeciwko czemu występuje oś Rosja-Chiny. Były ambasador Indji w Turcji, M. K. Bhadrakumar, zakwestionował upadek użyteczności polityczej Busha w oczach Moskwy, z powodu nominacji Roberta Gates’a, na ministra obrony USA, jako specjalisty od wywiadu, który preparuje sprawozdania wywiadu, według zamówień politycznych, które to zamówienia w Ameryce, są często tym „co jest dobre dla Żydów.”

Autor ten przepowiada osłabienie globalnej hegemonii USA i zaistnienie „wielo- biegunowego” układu sił na świecie, albo nawet „wielobiegunowego chosu,” który to chaos już panuje i przeciąga się w Iraku „dla dobra Izraela,” mimo protestów izraelskich działaczy pokojowych takich jak Uri Avneri.

Dla Rosji obecna słabość Bush’a może być okazją do uzyskania permanentnego udziału w World Trade Organization, na czym bardzo Moskwie zależy, jako na jednym więcej atuie w strtegii walki asymetrycznej przeciwko kolosowi amerykańskiemu. Natomiast,
jeśli chodzi o korzyści, które Izrael ciągnie z USA, to zwycięstwo demokratów w ostanich wyborach, nie wiele zmienia istniejący stan rzeczy.

www.pogonowski.com
18 listopad 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Jak na klawikordzie
czerwiec 1, 2003
Andrzj Kumor
Putin dla Time Magazin
grudzień 20, 2007
.
Traktat akcesyjny. Miller nie ma obaw ale ja mam
kwiecień 10, 2003
Piotr Mączyński
Czy można dać dziecku na imię Opieniek?
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pod ochroną Wymiaru Bezprawia
grudzień 4, 2003
http://www.gazetapoznanska.pl
Gdzie jest raport o stanie państwa
lipiec 27, 2003
Karolina Go?dziewska
Na usługach klasy rządzącej
listopad 10, 2003
APEL głosujmy na Lecha Kaczyńskiego
październik 7, 2005
prof. Zbigniew Dmochowski
Nieodrodny syn stalinowskiej agentury
sierpień 15, 2004
"Tarcza" uczyni polskę zakładnikiem!
maj 12, 2007
Tadeusz Samitowski
Jak Polak z zagranicy może pomóc Polsce?
lipiec 13, 2005
Artur Łoboda
Aksjomaty
marzec 15, 2003
Artur Łoboda
Niemieccy intelektualiści potępiają zbrodnie amerykańskie
kwiecień 4, 2003
Zmiany w RPP
styczeń 12, 2003
PAP
Przywrócić Polakom nadzieję. DO POLAKÓW I ŻYDÓW W POLSCE I NA ŚWIECIE
marzec 15, 2003
Nie stać nas
październik 20, 2003
Angora
Obywatelski brak zgody na strach
czerwiec 1, 2008
Marek Jastrząb
Nowa Strategia Izraela
styczeń 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak zostaje się sędzią w Polsce ?
grudzień 4, 2006
Zdzisław Raczkowski
Prawda w mikrofilmach
grudzień 1, 2007
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media