ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
więcej ->

 
 

Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...

Żydzi doskonale wiedzą jak sprzedawać cudze konie chowając pieniądze do własnej kieszeni na oczach właścicieli.
Może posłużę się przykładem żydowskiej "przedsiębiorczością w budownictwie wielomieszkaniowym przynoszącym sukcesywnie dość okazałe zyski.
A więc tzw., "inwestor" wykupujący 1 ha ziemi zatrudnia znajomą firmę budowlaną, która ma wybudować dwa 10 piętrowe budynki mieszkalne o powierzchni 90 m/kw każdego mieszkania po 100 mieszkań w każdym budynku z przeznaczeniem na wykup przez klientów na tzw., własnością , bo któż nie chciałby posiadać wreszcie własnego lokum zwłaszcza przy obecnym śgłodzieą mieszkaniowym, gdzie ponad półtora miliona rodzin czeka na swoje M-...
Gdzie jest więc "ynteres", ups, "geszeft", który przyniesie konkretne zyski do "inwestora" kieszeni...
Ano właśnie.... Wiadomo jest że wszyscy płacą roczne podatki od swojej "własności", czyli de facto nie są faktycznymi właścicielami i takowymi nigdy nie będą, bowiem żydowski geszeft lichwiarski totalnie paraliżuje jakiekolwiek narodowe działania inwestycyjne, a więc w dalszym ciągu jesteśmy skazani (oczywiście) nieświadomie na żydowską "dobroczynność" inwestycyjną.
Wracając do tematu, a więc podatek od 1 ha ziemi kształtuje się w granicach 1000 złotych rocznie z tytułu posiadanej "własności" od właściciela, a de facto od wiecznego dzierżawcy, który bardzo szybko zamienia te 1 ha ziemi na dochodowy "ynteres" budując rękami przedsiębiorcy budowlanego 2 budynki z 200 mieszkaniami o powierzchni 90m/kw. Warto by zapytać na ile "skazani" będą przyszli właściciele każdego z tych mieszkań "własnościowych" płacić rocznego podatku od "własnego" mieszkania pomijając spłaty kredytu i serwisu administracyjnego.

Oczywiście że bardzo łatwo to wyliczyć, jak i stwierdzić po całym procesie zasiedlenia "właścicieli" mieszkań "własnościowych" spadnie na każdego z nich osobny podatek od posiadanej "podłogi" na dokładnie tej samej powierzchni ziemi na której zostały zbudowane budynki często z pieniędzy pochodzących z tzw., "przedpłat" na swoje M (...), czego rezultatem stanie się to, że właściciele swoich "podłóg" w 10 piętrowym budynku w sumie zapłacą na koniec roku 100 krotnie więcej pieniędzy, aniżeli dzierżawa 1 ha ziemi, a i nie będą w żadnym przypadku właścicielami korytarzy, wind i wszystkiego co te
budynki na tej powierzchni otacza z parkingami włącznie.

Proszę więc policzyć i chwilę się zastanowić jak jest:
Powstaje "spółdzielnia krzak" z dyrektorami, inwestorami, kontraktorami budowlanymi, finansistami, sekretarkami, inspektorami i sam Bóg wie z kim jeszcze i "zawiązują" wspólnie złoty "ynteres"...oczywiście na rachunek przyszłych "właścicieli" jedynie "podłóg" o powierzchni 90m/kw i...niczego więcej... bowiem ta "reszta" jak: garaże wewnątrz (z dodatkowa opłatą), parkingi na zewnątrz, windy, korytarze, bojlery, rury, itd., itd., itd., stanie się własnością "spółdzielni" o czym każdy właściciel 90 m/kw "podłogi" nie musi wiedzieć stając się swego rodzaju "zakładnikiem" tejże "spółdzielni" od
której każdy właściciel nabędzie swoje M-(...) z tytułu zakupu
(Koszty transakcji dla mieszkania o wartości 150 tys. zł: podatek od czynności cywilnoprawnych - 3000 zł
taksa notarialna - 1500 zł VAT od taksy notarialnej i innych opłat - 341 zł ew. prowizja agencji pośrednictwa - 3 proc., 4500 zł
VAT od prowizji pośrednika 22 proc. - 990 zł
opłata sądowa: 1820 zł
W sumie: 12 201 zł
Do tych kosztów należy jeszcze doliczyć:
opłatę za wypisy aktu - 6 zł za stronę (średnio 183 zł z VAT) przy zakupie nieruchomości hipotecznej do taksy notarialnej -150 zł + VAT - za wniosek o wpis nowego właściciela w księdze wieczystej.
przy zakupie nieruchomości z udziałem kredytu bankowego do kosztów należy doliczyć 150 zł + VAT - za wniosek o ustanowienie hipoteki na rzecz banku.
(http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/nieruchomosci_041018/nieruchomosci_a_1.html

i do której wpływać będą podatki roczne od "wzbogacenia" ą czyli od wartości "podłogi" od każdego "właściciela" ą a więc podatek od 200.000 złotych wynosić będzie 1%, tak więc "spółdzielnia" jako "wieczysty" pośrednik z całą "obsługą" stanie się swego rodzaju pasożytem na "ciele" dwustu "właścicieli" podłóg o pow. 90m/kw. To jest "złoty ynteres"..., lecz nie dla "właścicieli" 90 metrowych "podłóg"...

A jak powinno być?:
Ano dam jeden konkretny przykład, lub drogę pozbycia się wszelkiego rodzaju "pośredników" i "geszefciarzy" ukrytych pod "aksamitnymi" garniturami.
Są na terenie Polski kasy pt: "SKOK" i ludzie tam wpłacają i wypłacają pieniądze, ale również wielu klientów zna się osobiście, którzy nie mają mieszkania. Dzięki m.in., "SKOK"-om lub innej społecznej inicjatywie może i powinien zawiązać się społeczny komitet budowy własnych M-(...) o pow. 90m/kw., z ludzi którzy chcą posiadać własne M (...). Jakiż więc jest problem?
Zebrać się i postanowić zbudować własne M (...) przy udziale własnych kas "SKOK"-ów i udziale własnych środków finansowych (oczywiście że jedni mają więcej pieniędzy a drudzy mniej, lecz nie stanie się to wielkim problemem przy tego
typu konkretnej inwestycji budowlanej) i różnorodności zawodowej ą możliwości bezpośredniego udziału w procesie budowania 2 budynków 10-cio piętrowych 200 mieszkań o pow. 90m/kw każde wraz z całą infrastrukturą kosztować będzie ok. 40 milionów złotych (włącznie z ziemią, planami, ale bez biurokratycznej "maszynerii"), czyli każde mieszkanie wraz z cała infrastruktura użytkową kosztować powinno każdego przyszłego właściciela 200.000 złotych plus 40 złotych rocznego "podatku" od ziemi i wynajęta "obsługa" (2 osoby) do sprzątania przez powołany lub wybrany komitet (3 osoby) spośród 200
właścicieli tychże 2 budynków.

Jakiż jest więc problem przystąpienia do działania we własnym interesie? Czy każdemu trzeba wskazywać drogę do dbania o własne sprawy?
Najwyższy czas zacząć myśleć i czuć po polsku o polskich sprawach w kategoriach społecznego zysku jak również pozbywania się uciążliwego i długodystansowego problemu mieszkaniowego...

Jak więc zacząć:
1) Zawiązać Komitet lub Stowarzyszenie przyszłych właścicieli M-(...)
2) Nawiązać kontakt z firmami budowlanymi (lub jedną jako Główny Wykonawca usługi budowlanej) i zażądać kosztorysu (z planami włącznie)
3) Jaki czas oddania do użytku przewiduje firma budowlana.
4) Podzielić sumę na czas wykonania usługi wybudowania ą czyli jesli główny wykonawca wykona swoje zobowiązanie w ciągu 24 miesięcy, to 40 milionów podzielić na 24 części, a więc firma otrzymywać będzie 1.700.000 zapłaty w skali miesiąca ą czyli nastąpi płynność płatności poprzez SKOK ą za fizycznie wykonana pracę w skali miesiąca przez głównego przedsiębiorcę.
(dla przypomnienia: Kosztorys, to cena projektu wraz z miejscem, czas wykonania usługi, koszty potrzebnego materiału, zużycie energii elektr., paliw, eksploatacja maszyn i urządzeń, wynagrodzenie dla pracowników i zysk głównego wykonawcy z współpracującymi z nim innymi przedsiębiorstwami budowlano-usługowymi)


Do tej pory nie wiem dlaczego my Polacy mamy płacić podatek od własnej ziemi???  Czyżbyśmy byli dzierżawcami własnej Ojczyzny, której na imię POLSKA???

http://www.ojczyzna.pl
(Forum - Kredyt Społeczny)

zapodał
jasiek z toronto
20 grudzień 2006

Jan Ogonowski 

  

Archiwum

Katastrofa na wschodzie
sierpień 6, 2006
Adam Wielomski
Społeczeństwo Izraela dało przyzwolenie. Szaron rozkazał zabić
styczeń 30, 2003
PAP
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
Trąd wolnej mowy
sierpień 8, 2003
Andrzej Kumor
Gospodarczy Krakówek z Carrefourem w tle.
lipiec 17, 2002
PAP
Kraków: Próba samobójcza po przesłuchaniu
czerwiec 6, 2007
aaa¬ródło informacji: INTERIA.PL
Dwa cmentarze
lipiec 27, 2004
Wiesław Jacek Jastalski
Czyżby innych w przedbiegach usuwano?
Słowo o książce "Obława" Joanny Siedleckiej (wyd. Prószyński i S-ka S.A.)

listopad 6, 2005
Wiesław Sokołowski
"¬ródło naszej chwały"
kwiecień 21, 2005
Kanadyjskie dyskusje 2006
styczeń 8, 2006
Wojciech Gryc
Pomroczność pomarańczowa
styczeń 16, 2005
Tak się sprawuje władzę
luty 18, 2005
Balcerowicz za szybkim wprowadzeniem w Polsce euro
czerwiec 9, 2004
PAP
List od przyjaciół
wrzesień 18, 2004
Mieli zbudować Japonię, a powstał Bangladesz
wrzesień 9, 2002
PAP
Rocznica 11 września Nie nasz cyrk, nie nasze małpy
wrzesień 11, 2007
Michał Miłosz
Wigilia Bożego Narodzenia
grudzień 24, 2007
Marek Olżyński
High Risk Credit
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
czerwiec 12, 2003
Czy warto było?
kwiecień 3, 2007
Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media