|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
więcej -> |
|
Przygotowac sie do referendum
|
|
Przygotować się do głosowania
Zamieszczamy informacje związane z głosowaniem w referendum na temat ewentualnego członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
Szczególnie istotne są regulacje dotyczące osób przebywających poza stałym miejscem zamieszkania albo za granicą.
Prawo głosowania w referendum unijnym przysługuje obywatelom polskim, którzy najpó?niej w dniu głosowania skończyli 18 lat. Dla osób, które w drugim dniu głosowania, czyli 8 czerwca, osiągną wiek dojrzałości, urzędy gmin sporządzą dodatkowy spis.
Osoby uprawnione będą mogły głosować tak jak podczas każdych wyborów - w miejscu ich zameldowania na pobyt stały.
Osoby przebywające w dniach referendum w szpitalach i zakładach pomocy społecznej lub zakładach karnych i aresztach śledczych będą mogły oddać swój głos w istniejących tam obwodach. To samo dotyczy domów studenckich, ale nie wszystkich. Osoby, które przybyły do tych jednostek w dniu głosowania lub opuściły je na dwa dni przed głosowaniem, muszą zaopatrzyć się w stosowne zaświadczenie o prawie do głosowania.
Jeżeli ktoś mieszka poza miejscem stałego zameldowania i zamierza zagłosować w referendum, będzie musiał do 29 maja br. zgłosić w urzędzie gminy (w organie ewidencji ludności) aktualnego miejsca pobytu wniosek o dopisanie go do spisu wyborców, podając jednocześnie adres miejsca pobytu oraz adres miejsca stałego zameldowania. Z takim wnioskiem muszą też wystąpić osoby zameldowane czasowo w danej gminie oraz osoby nigdzie niezameldowane. Dopisanie do spisu powoduje skreślenie z listy wyborców w miejscu stałego zameldowania.
W okresie od 18 do 25 maja br. mogą się dopisać do spisu w miejscu pobytu żołnierze zasadniczej lub okresowej służby wojskowej, a także kandydaci na żołnierzy zawodowych i ratownicy obrony cywilnej odbywający służbę. Dotyczy to również policjantów z jednostek skoszarowanych, funkcjonariuszy BOR, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej pełniących służbę w systemie skoszarowanym.
Osoby, które w dniach referendum wyjeżdżają, muszą się zaopatrzyć w swoim urzędzie gminy w zaświadczenie stwierdzające prawo do głosowania. Należy je odebrać osobiście. Po jego okazaniu będzie można głosować w dowolnie wybranym lokalu referendalnym, nawet za granicą. Zaświadczenie takie można uzyskać najpó?niej do 5 czerwca br.
Polscy obywatele mieszkający na stałe poza granicami kraju będą mogli głosować w Polsce, jeżeli w dniu głosowania przedłożą przed komisją referendalną ważny polski paszport oraz udokumentują, że stale mieszkają za granicą, np. przedstawiając kartę stałego pobytu. Można również przedstawić zaświadczenie o prawie do głosowania od właściwego konsula.
Głosowanie za granicą przez osoby mieszkające na stałe w kraju jest możliwe po okazaniu zaświadczenia uzyskanego we właściwej gminie i ważnego paszportu. Osoby mieszkające za granicą oraz przybyłe z Polski bez zaświadczenia powinny się zgłosić najpó?niej do 3 czerwca br. do właściwego terytorialnie konsulatu, gdzie utworzono obwód głosowania. Wniosek można zgłosić telefonicznie lub przesłać elektronicznie. Chcący głosować na statkach morskich powinni do 3 czerwca br. złożyć właściwy wniosek do kapitana statku lub posiadać zaświadczenie z gminy. Urząd gminy może udostępnić na pisemny wniosek spis wyborców do wglądu. Spis ten powinien być sporządzony najpó?niej w 14. dniu przed referendum.
W sprawach nadal wzbudzających wątpliwości należy się zgłosić do siedziby gminy, gdzie urzędnicy powinni wyjaśnić każdy problem.
|
|
27 maj 2003
|
|
Zenon Baranowski
|
|
|
|
Nowy przywódca izraelskiej lewicy chce dialogu
sierpień 23, 2002
PAP
|
Więzień polityczny Germar Rudolf trafi do więzienia o zaostrzonym rygorze
czerwiec 21, 2007
BIBULA
|
Problem uregulowania kwestii wizowych między Polską a USA -rozwiązania stosowane wobec obywateli USA przez inne kraje
marzec 26, 2008
tłumacz
|
The Progress (the Creep) of Cancer named USA
listopad 14, 2008
Marek Głogoczowski
|
Notatka z 3 maja 2005
maj 23, 2005
Eugeniusz Sendecki
|
Zagadka dla "gieniuszy yntelektu"
maj 14, 2007
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
|
PIEŚŃ SŁOWIAŃSKA DO „ŁUPASZKI”
luty 9, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
|
Mafia w Kościele Mariackim
czerwiec 19, 2006
Stan Dawid Ligoń
|
Bo nie ginę
sierpień 5, 2003
Ewelina Igańska
|
News lepszy od porannej kawy
listopad 30, 2007
Marek Olżyński
|
Nastepny Iran, Syria i Korea
kwiecień 20, 2003
przesłała Elżbieta
|
Władysław Bartoszewski Jeszcze jeden „autorytet”
lipiec 12, 2006
Michał Miłosz
|
Lekcja wychowania obywatelskiego...
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Trzy stany PR. SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 1, 2003
http://angora.pl/
|
Wspomnienie z dzieciństwa
listopad 26, 2007
Artur Łoboda
|
Paranoja przed Szczytem
kwiecień 13, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
|
Morskie Igrzyska
sierpień 5, 2003
Zbigniew Sulatycki
|
St. Paul as “Godfather” of Capitalist Super State
listopad 10, 2007
Marek Głogoczowski
|
11 Listopada – spotkanie patriotyczne przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu
listopad 10, 2004
|
Jerzy "I: na celowniku prokuratury na
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
więcej -> |
|