ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
więcej ->

 
 

Afganistan i kara śmierci za odejście od Islamu




Afganistan jest pułapką, która niszczy imperia, według opinii lorda Curzona (1856-1925), wicekróla Indii (1899-1905) i twórca podziału Bengalu a w 1919-1924 jak i twórca protektoratu brytyjskigo nad Iranem (Persją). Propozycja linii Curzona jako granicy Polski a 1920 roku, przyczyniła się walnie do straty Lwowa przez Polskę na rzecz Ukrainy w 1945 roku. Pułapkę w Afganistanie na Sowiety skonstruował Zbigniew Brzeziński, architekt polityki USA, przy prezydencie Carter’ze. Dr. Brzeziński słusznie uważał, że obalenie, przez takich ludzi jak Osama bin Laden przy pomocy USA, marionetkowego rządu osadzonego w Kabulu przez Sowiety, spowoduje w przeciągu sześciu miesięcy najazd sowiecki i pacyfikację Afganistanistan.

Dr. Brzeziński przewidział upadek Związku Sowieckiego po nieudanej pacyfikaci Afganistanu. Sowieci byli wyczerpani wyścigiem zbrojeń przeciwko USA. Również coraz bardziej szkodziło Sowietom, ich masowe i zbrodnicze gwałcenie praw człowieka, którą to sprawę dr. Brzeziński podnosił przeciwko Związkowi Sowieckiemu na forum międzynarodowym. Afganistan nadal jest pułapka dla naje?d?ców, jak to pokazuje sprawa Abdul’a Rahman’a, w wieku lat 41, który nawrócił się z islamu na chrześcijaństwo i za to według praw islamu, powinien być skazany na śmieć przez sąd w Kabulu. Sąd ten pod presją USA sprawę tę odroczył. Nadal jest ona na forum opinii publicznej w świecie islamu.

Rząd Bush’a powołuje się na „uniwersalną zasadę wolności” w obronie Rahman’a. Tymczasem duchowni muzułmańscy w Afganistanie, używają sprawy Rahmana, żeby stworzyć koalicję przeciwko okupacji Afganistanu. Kwestionują oni obecność wojsk USA i NATO, w Afganistanie, tak długo po obaleniu rządu Talibanów.

Bush powiedział, że USA nie uwolniło Afganistanu od Talibanów, po to żeby konserwatywni sędziowie islamscy, skazywali na śmierć ludzi, z powodu ich przekonań religijnych. Bush jest „głęboko przejęty” tą sprawą, a sekretarz stanu USA, Condoleezza Rice, zatelefonowała do popieranego przez USA, prezydenta Hamid’a Karzai’a żeby „postarał się on jaknajszybciej o korzystne rozwiązanie tej sprawy.” Kwestią jest jakie to ma być rozwiązanie i dla kogo korzystne. W tym stanie rzeczy można uratować życie Rahman’owi, za pomocą przewiezienia go do USA.

W Afganistanie jest 18,000 okupacyjnych wojsk USA i tylyż żołnierzy w ramach Międzynarodowych Pomocniczych Sil Bezpieczeństwa ONZetu. Włosi i Niemcy już wyrażją wątpliwości, co do ich służby w Afganistanie, który to kraj łatwo może „stracić poparcie w odbudowie i pomoc techniczną” z powodu sprawy Rahman’a, według Wolfgang’a Schaeuble’a, niemieckiego ministra spraw wewnetrznych. Niewiele te wypowiedzi obchodzą ogół Afganów. Narazie sąd w Kabule sprawę przeciwko Rahman’owi przesłał z powrotem do prokuratora, ale na tym nie koniec, Tłumy Afganów protestują przeciwko zwolnieniu Rahman’a z więzienia.

Teolodzy islamscy jednogłośnie uważają, że Abdul Rahman powinien być stracony, według Ahmad’a Shah’a, byłego premiera Afganistanu, przed dojściem do władzy Talibanów. Sąsiedzi Rahman’a z doliny Panjshir, idą masowo do Kabulu, żeby pokazać jak dalece go potępiają i żądają jego egzekucji.

Rahman był sanitariuszem i obecnie stoi wobec kary śmierci, według prawa islamskiego, za nawrócenie się na inną religię, w jego wypadku, chrześcijaństwo. Jego rozprawa toczy się w sądzie od kilku dni. Teraz rząd popierany przez USA, szybko stara się o uznanie Rahmana za wariata, na popdstawie orzeczeń psychiatów. Nie jest rzeczą wykluczoną, że sprawa Rahmana zosała uruchomiona przez prowokację, za pomoca donosu jego żony, która oskarżyła go o porzucenie islamu.

Przywódcy duchowni jednogłośnie się wypowiedzieli, że Rahman musi ponieść karę śmierci, ponieważ nie mogą oni pozwolić na znieważanie Boga. Abdul Raoulf, główny przewodniczący Rady Ulama, centralnej organizacji duchownych w Afganistanie, powiedział Associted Press: „Wydamy rozkaz, żeby wierni porozrywali go na kawałki, tak żeby wogóle z niego nic nie zostało.” Rząd popierany przez USA, boi się zabierać głos w sprawie Rahman’a, bo popieranie go, może przyczynić sie do ciężkich rozruchów.

Wydaje się rzeczą pewną że umorzenie sprawy Rahman’a wywola protesty przez zgrupowania islamskie jako powód do powstania, przeciwko rządowi popieranemu przez USA, jak i przeciwko siłom okupacyjnym, z powodu ich wtracanie się do prawo islamu, które to prawo jest uznane przez konstytucję Afganistaniu, jako prawo najwyższe.

Tajne porozumienie partii islamskich jest już organizowane na południu i na północy. Porozumienie to obejmuje przywództwa plemienne, gotowe walczyć przeciwko wojskom okupacyjnym. Tymczasem powstanie Talibanów przybiera na sile. Duchowni przypominają amerykańskie tortury i znieważanie Koranu w Guantanamo na Kubie, jak i w Abu Gahrib pod Bagdadem, oraz blu?niercze karykatury znieważjące proroka Mahometa, w duńskich i inny gazetach. Na dodatek, tygodnik Newsweek donosi, że sędzia sądu najwyższego w USA, Antonin Scalia, uważa że wię?niowie w Guantanamo nie są chronieni ani konstytucją USA, ani konwencjami genewskimi, ponieważ: „Wojna jest wojną...” Jest to woda na młyn partii islamskich.

Być może Rahman’a mógłby żyć nadal w Afganistanie po publicznym powrocie na łono Islamu, i rozgrzeszeniu. Dla duchownych islamskich nie jest to sprawa wolności obywatelskich, ale sprawa „potwierdzenia prawdy, której nikomu nie wolno zaprzeczać.” Nikt nie może, według islamu, upoważniać nikogo do przekręcania lub zaprzeczania prawdy.

Duchowni islamscy pytają: „Dlaczego zachodnie państwa kolonialne okupywały inne kraje, niszczyły ich systemy polityczne i społeczne, masowo mordowały tubylców, tak żeby oni poddali się zachodniej cywilizacji i równocześnie nie troszczyli sie i nadal nie troszczą, żeby honorować na ziemiach podbitych i skolonizowanych, zasady powszechnej wolności?” cytuje intelektualnego przywódce, Shahnawaz’a Farooqui, dziennikarz Syed Saleem Shafzad, w Asia Times, z 25go marca, w artykule pod tytułem „Zatracanie wiary w Afganistanie,” („Losing faith in Afganistan”).

Sprawa kary śmierci za odejście od Islamu, staje się jednym więcej hasłem w trudnej walce o kontrolę polityczną Afganistanu, zwłaszcza że tacy ludzie jak Osama bin Laden, którzy dawniej walczyli przeciwko Sowietom w obronie islamu, obecnie walczą przeciwko polityce USA i Izraela. Szersze tło tego konfliktu omawia były kongresman, Paul Findley, 26go marca, 2006, CommonDreams.org, pod tytułem „Stany Zjednoczone Muszą Oprzeć się Kontroli Polityki na Bliskim Wschodzie przez Lobby Izraela.” Paul Findley jest autorem książki: „Ośmielili się Zabierać Głos: Ludzie i Instytucje Przeciwko Lobby Izraela.”

www.pogonowski.com
28 marzec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Polecenie wydane poddanemu
styczeń 13, 2009
PAP
Poslowie platformy Tuska
październik 3, 2007
.
Agentura tego dopilnuje
marzec 19, 2008
PAP
Niemcy o faux pas minister Fotygi
lipiec 7, 2006
PAP
Robotnicy amerykańscy najwydajniejsi na świecie
wrzesień 2, 2003
2009.02.13. Serwis wiadomości bez cenzury
luty 13, 2009
tłumacz
Nowe socjalistyczne wiatry?
czerwiec 11, 2008
Komentator
Gówno znów wypływa na wierzch
styczeń 19, 2008
Artur Łoboda
Wyzysk proletariatu w Szwajcarii i w Polsce
wrzesień 6, 2005
Mirnal
Na zlecenie
czerwiec 27, 2003
Andrzej Kumor
Pomroczność pomarańczowa
styczeń 16, 2005
Polacy nie umieją i nie chcą rządzić się w własnym kraju
styczeń 16, 2003
PAP
Czy potrzebujemy repliki obozu w Dębicy?
marzec 15, 2007
bibula- pismo niezależne
Do Polskich Partii, organizacji i środowisk patriotycznych
czerwiec 19, 2004
Arsenał Pakistanu "Solą w Oku" Izraela
listopad 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ta sama sekta
luty 28, 2007
PAP
Giertych gdzie ty masz oczy ...ministrze.
lipiec 28, 2007
( . ) bez podpisu
Niech George Bush zdecyduje się posłać na wojnę jedną ze swoich bli?niaczek.
luty 13, 2003
PAP
S.P.Q.R.
maj 11, 2008
Artur Łoboda
To boli
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media