ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
więcej ->

 
 

...und morgen die ganze Welt


...und morgen die ganze Welt
śpiewali brunatni chłopcy malowani, w takt buciorów stukających po bruku europejskich miast.

Dwie wielkie zarazy XX wieku, komunizm i faszyzm, oparte były na idei bezbożnego posłannictwa - gwałtownej przebudowy świata na lepsze, wyzwolenia człowieka i narodów - stworzenia raju na ziemi. Pierwsi przekonywali, że dokona się to przez likwidację starego porządku klasowego, drudzy uważali, że - niczym w dobrym stadzie zarodowym - idzie o czystą krew i trzeba wybić skundlonych mieszańców. Jedni i drudzy tłumaczyli, że do osiągnięcia przyszłego szczęścia, dziś konieczne są ofiary, a tortury, mordy i zgrzytanie zębów przybliżają przyszłe szczęście. Idee te zapłodniły miliony umysłów. Większość hitlerowców i bolszewików to byli zwykli ludzie przekonani o słuszności swej sprawy, o konieczności wyrzeczeń. To byli wyznawcy religii bez Boga, skłonni w imię lepszej przyszłości zamordować dziś sąsiada.

***

Kilka dni temu dostałem zaproszenie na organizowaną 30 pa?dziernika konferencję amerykańskich neokonserwatystów - intelektualnego zaplecza obecnej ekipy prezydenta Busha. Spotkanie na 12. piętrze Wohlstetter Conference Center odbywać się będzie pod hasłem: "Łamanie osi zła - jak dokończyć robotę". Organizatorzy piszą: "Saddam Husajn został obalony, ale inni dyktatorzy wciąż terroryzują swe społeczeństwa i zagrażają światowym demokracjom. Ci tyrani odpowiedzialni są za nędzę, głód i rozpacz swych narodów, powodują fale uchod?ców, to z ich rozkazu zabija się niewinnych ludzi. Dyktatury są podstawową przyczyną terroryzmu i niepokojów, ale nasi dyplomaci rzadko mówią otwarcie o ich obaleniu. Ambasador Mark Palmer opracował plan obalenia wszystkich dyktatorów do roku 2025. Komentować będą: senator Sam Brownback (republikanin z Kansas), ambasador Rumunii (sic!) Sorin Decaru i Michael A. Ledeen z AEI". Koniec cytatu.

Znaczna część mojego życia upłynęła w imperium, które niosło innym "demokrację" na czołgach. Jednym z takich czołgowo "wyzwolonych i zdemokratyzowanych" (czytaj skolonizowanych) krajów była PRL.
Jak przebiegało wyzwolenie, a obecnie demokratyzowanie Iraku, każdy może sobie zobaczyć na załączonym obrazku.
Nie, nie zrównuję amerykańskiego imperium z sowieckim więzieniem narodów, porównuję jedynie bardzo czytelną w obecnych działaniach Amerykanów chęć dojścia na skróty do stanu powszechnego szczęścia - świata bez nędzy, terroryzmu i wyzysku. Myśmy to wszystko przerabiali i dlatego, gdy ktoś przedstawia program obalenia wszystkich dyktatur (ciekawe, wedle jakiego klucza będzie się oceniać, czy coś jest dyktaturą) do roku 2025, to mnie przechodzą ciarki po plecach, a w głowie rozlega się tętent je?d?ców Apokalipsy. Obawiam się również, że ta definicja będzie odzwierciedleniem bieżących interesów wpływowego amerykańskiego lobby.

A Lew Trocki, autor koncepcji permanentnej rewolucji światowej, którego w Meksyku zarąbała siekierą przedłużona ręka Stalina, chichocze dziś sobie zza grobu..

pazdziernik 2003
9 grudzień 2003

Andrzej Kumor 

  

Archiwum

2+2=
luty 13, 2003
Artur Łoboda
Pakistan traktowany jak republika bananowa w celu pacyfikacji Afganistanu
wrzesień 15, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ośla łąka
luty 15, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
Polityczna gra w karty
maj 11, 2005
Duranowski Jan
Popieramy czy nie popieramy postutaty lekarzy?
maj 21, 2007
dr Adam Sandauer
Bardzo niepolskie myślenie o prawie....
wrzesień 7, 2008
Artur Łoboda
18 listopada w Warszawie, protest pielęgniarek; poparcie i udział SPPNN
listopad 11, 2003
Adam Sandauer
Obejrzyj film "Terror Storm" w sieci
grudzień 26, 2006
Kormak za Prison Planet
Trzy stany PR. SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 1, 2003
http://angora.pl/
Izraelsko-palestyński głos przeciwko przemocy
wrzesień 20, 2002
PAP
Szumu medialnego ciąg dalszy
marzec 17, 2005
Mirosław Naleziński
Listonosz odchodzi na emeryturę
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
Czy już czas ....?
październik 13, 2004
Aldona Minorczyk-Cichy
Droga do WOLNOSCI?? WOLNOSCI ???WOLNOSCI ?????????????
listopad 17, 2006
emigriusz.z
Bronislaw Geremek nie zyje
lipiec 13, 2008
...
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
Edelman!Otakim antysemityzmie Ty glmosisz!
maj 3, 2006
przysłaŁ mik4
„Judeochrześcijanie” z sejmowej prawicy
czerwiec 27, 2006
Jacek Bartyzel
Bo nie ginę
sierpień 5, 2003
Ewelina Igańska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media