ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
więcej ->

 
 

To nie jest dom wariatów - to rynsztok



Usługi odpłatnego wypożyczania wydawnictw przez biblioteki internetowe będą opodatkowane 22 proc. VAT - wynika z projektu ustawy o podatku od towarów i usług, nad ktorympracuje sejmowa Komisja Finansów Publicznych.

"W przypadku usług internetowych tego typu będzie miała zastosowanie stawka podstawowa (czyli 22 proc.)" - powiedziała w trakcie środowej debaty w komisji nad projektem Hanna Majszczyk, dyrektor departamentu podatków pośrednich Ministerstwa Finansów.

Opodatkowanie usług bibliotek internetowych wejdzie w życie z dniem przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, czyli 1 maja tego roku.

Tymczasem odpłatne wypożyczanie książek, gazeta, magazynów lub czasopism przez biblioteki "zwykłe" będzie opodatkowane według preferencyjnej 7 proc. stawki.

Część posłów z komisji zwracała uwagę, że wprowadzenie 22-proc. stawki na usługi bibliotek internetowych jest niespójne z rządowymi programami popularyzowania internetu, m.in. z projektem Polska Biblioteka Internetowa.

"Czy rząd nie widzi potrzeby - zważywszy na to, że jest to program rządowy - takiego uregulowania tej sprawy, żeby tego typu usługi traktować ulgowo?" - pytał w trakcie posiedzenie komisji poseł Marek Zagórski (SKL).

"Zapisy, które są w VI Dyrektywie Unii Europejskiej (regulującej VAT), uniemożliwiają tworzenie innych propozycji" - odpowiadała Majszczyk.

Komisja Finansów Publicznych kończy prace nad projektem ustawy o VAT. W czwartek posłowie przegłosują kilka kontrowersyjnych zapisów.

Zdecydują o tym, które gazety, magazyny i czasopisma będą mogły korzystać z 7-proc. stawki VAT. Według projektu w wersji rządowej nie mogłyby być to te tytuły, w których "znaczna część" powierzchni jest przeznaczona na reklamy i ogłoszenia.

Jedna z propozycji, nad którą będą w czwartek głosować posłowie, zakłada wprowadzenie limitu 33 proc.

8 styczeń 2004

PAP 

  

Archiwum

Najwięcej polskich dzieci głoduje w wakacje
sierpień 6, 2004
Skrzypkowi na dachu ku rozwadze
grudzień 17, 2002
Sebastian Karczewski http://www.naszdziennik.pl/
11 listopada 2004
listopad 12, 2004
Artur Łoboda
Löpper ... ?
luty 10, 2004
przysłał Adrian Dudkiewicz
Mienie żydowskie ?
sierpień 13, 2003
przesłała Elżbieta
WP jak TPSA
październik 17, 2003
Tomasz Sęk
Czy Kanał Panamski Będzie Powiększony?
kwiecień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Lepper się nie nadaje
styczeń 15, 2006
PAP
2009.03.11. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 11, 2009
tłumacz
Chciejstwo
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
Odezwa do kołka w płocie
luty 10, 2006
Wiesław Sokołowski
Skopana ustawa, czyli koniec IV RP
maj 12, 2007
Marek Olżyński
Spisek w NFZ
październik 9, 2006
IT
Sędziów na mydło
lipiec 31, 2008
Izrael Szamir
S.P.Q.R.
maj 11, 2008
Artur Łoboda
Podwójne święto, podwójna radość
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
Podcinanie gałęzi na której się siedzi
marzec 31, 2004
www.krakow.pl
Zapomniany Stachniuk
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
Jokes?? O komentarzach do karzelka,Blerka i o M.D. ciut.
maj 18, 2007
Pacyfista.R.C.O.
Upadek Polski przez Michnikowczyzne
luty 18, 2008
ziemkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media