|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
więcej -> |
|
"Bardziej swobodnie"
|
|
Prezydent Aleksander Kwaśniewski opowiedział się w wywiadzie dla niemieckiego tygodnika "Der Spiegel" za powrotem inspektorów rozbrojeniowych ONZ do Iraku oraz wyraził przekonanie, że pojawią się dowody na istnienie irackiej broni masowego rażenia.
"Inspektorzy powinni wrócić - teraz będą się mogli poruszać bardziej otwarcie i bardziej swobodnie" - cytuje Kwaśniewskiego Associated Press, omawiając wywiad. "Narody Zjednoczone powinny też zapewnić pomoc humanitarną. To światowe gremium nadal jest potrzebne i musi zostać umocnione - nie mamy niczego lepszego" - powiedział prezydent.
Zdaniem prezydenta RP, szanse znalezienia irackiej broni masowego rażenia są obecnie większe od tych, które kiedykolwiek mieli inspektorzy ONZ.
"Bez takiej broni Saddam Husajn nie byłby w stanie tak długo utrzymać się przy władzy" - powiedział Kwaśniewski i wyraził przekonanie, że znajdą się dowody na posiadanie przez Irak broni masowego rażenia. Dowody te "mogą jednak być wystarczające dla jednych, a dość rozczarowujące dla innych".
Mówiąc o wysłaniu polskich żołnierzy do Iraku, Kwaśniewski oświadczył, że była to "bardzo trudna decyzja" dla niego samego, dla rządu i dla polskiej opinii publicznej. "Byliśmy przekonani o prawdziwym zagrożeniu terroryzmem i bronią masowego rażenia. Usunięcie Saddama Husajna dało nam większe bezpieczeństwo" - powiedział polski prezydent.
Wyrażamy przekonanie, że bez broni masowego rażenia Kwaśniewski nie byłby w stanie tak długo utrzymać się przy władzy"
Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że ta "broń masowego rażenia" to : TVP, michnikownia, TVN, Polsat i wszystkie organa wybranego narodu.
|
|
27 kwiecień 2003
|
|
zaprasza.net
|
|
|
|
Elity leczą się lepiej
październik 15, 2003
Janusz Rolicki
|
Czy ryży ma prawo do wypowiedzi?
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Monitoring materiałów wyborczych w TVP
listopad 5, 2006
PAP
|
Nagła przemiana vortalu w wortal
listopad 6, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kto chce wojny?
marzec 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pierwszych 15 niemieckich czołgów Leopard 2A4 przejęła w poniedziałek 10. Brygada Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa w woj. d
wrzesień 16, 2002
AFP
|
Zbyt kosztowna,
czerwiec 4, 2007
. (bez podpisu)
|
Młode idzie, stare jedzie
styczeń 3, 2003
Adam Zieliński
|
UE jako całość nie uzna Kosowa. Polska - tak
luty 18, 2008
Artur Łoboda
|
"Żółte Niebezpieczenstwo?"
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Irak jako grzęzawisko i trzęsawisko dla USA
czerwiec 17, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Palestyńczycy w „Żelaznej Klatce”
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niektóre wiadomości
czerwiec 6, 2008
.
|
Urząd Miasta Krakowa
wrzesień 1, 2008
|
Petycja namaszczona talmudem
sierpień 25, 2006
bibula.com/xah
|
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
|
Za mordę niepokornych
styczeń 14, 2008
interia.pl
|
Kiedy plastykowe wydanie Rzecz(y)pospolitej?
styczeń 18, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Lekcja, która niczego nie uczy
sierpień 27, 2004
|
Miasto kupiło Kino „Światowid”
sierpień 28, 2006
www.krakow.pl
|
więcej -> |
|