ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Bankructwo Ukrainy 
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
więcej ->

 
 

Judasz z Warszawy


Gdyby popatrzeć na obecny stan Państwa Polskiego, uznać należałoby że Polacy to tępy, głupi naród, który nie dojrzał do wolności, więc należy "trzymać go za mordę" .
Za takie należy uznać postępowanie Unii Europejskiej wobec Polski, traktującej nas i nasz Kraj jako podbitą kolonię.
Jak pokazuje historia, przed podbojami kolonialnymi, Kraje Europy Zachodniej stosowały w przeszłości taktykę "dziel i rząd?".
Na przykładzie polskim doskonale to widać.

Rok temu, w jednym z krakowskich muzeów, zaczepiła mnie Niemka - zafascynowana naszym bogactwem kulturowym, o którym nie miała wcześniej pojęcia.
W pewnym momencie zeszliśmy na temat mentalności społecznej Polaków i Niemców, oraz różnic miedzy naszymi narodami.
Owa Niemka stwierdziła, że Niemcy czują respekt do wszelkiej władzy i mają we krwi podporządkowanie się rozkazom zwierzchników.
W odpowiedzi stwierdziłem, że Polacy nie mają żadnego szacunku do władzy, natomiast mają szacunek do autorytetów moralnych. Co widać na przykładzie Jana Pawła II.

Jak to się wiec stało, że Naród mający takiego przewodnika popadł w nihilizm moralny, upadek ekonomiczny i społeczny?

W wielu wypowiedziach, dotyczących ostatnich 14 lat bardzo często pada stwierdzenie, że tak zwany "sejm kontraktowy" był najlepszym i najlepiej służącym Polsce.
Sejm ten składał się z członków PZPR, Stronnictwa Ludowego, Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego i Solidarności.
Wtedy - w 1990 roku - na krótką chwilę politycy uznali, że "wszyscy jesteśmy Polakami" i powinniśmy działać dla wspólnego dobra.

W wyniku zakulisowych działań, oraz żądzy władzy - przejawianej przez znaczną część działaczy Solidarności, Sejm został rozwiązany i doszło do nowych wyborów.

Nieświadome, nie mające doświadczenia - społeczeństwo zdało się na autorytet Polskiego Kościoła, który wskazał "ludzi godnych zaufania".
Znale?li się wśród nich tacy jak :
Hanna Suchocka (która wcześniej - jako członek SD głosowała w Sejmie za legalizacją Stanu Wojennego)
Leszek Balcerowicz
Jan Krzysztof Bielecki
Hanna Gronkiewicz Walc
Jerzy Buzek
Jan Krzaklewski
i cała masa innych.

Jakie kompetencje miał Polski Kościół Katolicki aby wskazywać Narodowi ludzi, którzy w jego imieniu mieli rządzić Polską?
Moim zdaniem - żadne.
Jednak, mając świadomość ogromnej liczby afer - a mówiąc wprost - przestępstw gospodarczych dokonanych w ostatnich latach przez osoby duchowne, przyjąć należy, że wyżej wskazani dawali gwarancje bezkarności dokonywanych przestępstw.

Inną kwestią jest sprawa Polaków, którzy w wyniku Sowieckiej agresji z 17 września 1939 roku zostali wywiezieni w głąb Rosji.
W ich sprawie postawa Kościoła Katolickiego jest nad wyraz cyniczna.
Zamiast - wszelkimi siłami umożliwić tym ludziom (oraz im potomkom) powrót w obecne granice Polski, zrobiono z nich zakładników dla ekspansji terytorialnej Kościoła.
Polacy wegetujący - w nędzy - na wschodnich terenach ZSRR są potrzebni tylko po to, aby zakładać nowe katolickie diecezje.

Podobnie ma się sprawa samej Polski, która została sprzedana za cenę "odwołania do Boga" w przyszłej Konstytucji Unii Europejskiej.
Dla obłąkanych planów tak zwanej "re-chrystianizacji" Europy wartość Polski nie jest wygórowaną ceną.

Myliłby się jednak ten, kto by myślał, że wszystko dzieje się w kategoriach idei i wiary.
Biskupami powodują całkiem przyziemne cele.
Jakieś osiem lat temu zawarta była z kliką rządzącą naszym Krajem tajna umowa, w myśl której Kościół Katolicki otrzyma środki na dostatnie utrzymanie.
Najpierw miało to być w formie opodatkowania obywateli.
Ostatecznie zdecydowano się jednak na banalne rozwiązanie.
Każda Kościelna jednostka administracyjna "otrzymała" od Państwa Polskiego ziemię.
Według ostatnich obliczeń zebrało się tego 180 tysięcy hektarów. Większość tej ziemi znajduje się na Mazurach.
To bardzo szczwane rozwiązanie, ponieważ ze względów ekologicznych ziemię tą należy pozostawić w stanie naturalnym i nie trzeba jej uprawiać.
Jednak, zgodnie z tzw. "Traktatem Akcesyjnym" właściciel tej ziemi będzie otrzymywał "dotacje do działalności rolniczej".
Mniej więcej 90 milionów złotych rocznie.
To cena za sprzedanie Polski.

Bliskie mi osoby, które w najtrudniejszych chwilach Polskiego Kościoła wspierały Kościół, systematycznie uczestniczyły w obrządkach kościelnych, dziś mówią, że : "najchętniej modliłyby się w kościele bez księży".
Szczególnie, kiedy wśród powszechnej biedy, pazerność proboszczów nie uległa zmianie.
W pierwszym roku pontyfikatu Jana Pawła II słyszałem przepowiednie, że "polski papież będzie ostatnim".
Widząc stopień umafijnienia struktur kościelnych, nie wydaje się to dziś nierealne.

19 kwiecień 2004

Artur Łoboda 

  

Archiwum

"Niemiecko-polski spór jest bezprzedmiotowy"
czerwiec 26, 2002
PAP
Teozofia Filona z Aleksandrii jako podstawa poznawcza nauki i cywilizacji Zachodu
listopad 10, 2004
Marek Głogoczowski
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część trzecia: Zbrodnie sjonistów
czerwiec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Komentarz
listopad 13, 2007
10
TV Puls chce zmienić koncesję
listopad 22, 2006
PAP
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
Światła do jazdy w dzień?
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Żegnam kretynów i prowokatorów
maj 2, 2008
Artur Łoboda
Prokreatorzy i ich prokreatory
wrzesień 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Od Niewolnictwa Do Polityki W Ameryce
listopad 17, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Michalkiewicz na żywo – nagranie ze spotkania! Historia ustrojowa Rzeczypospolitej (plik mp3)
sierpień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Włoch cienki jak jego włoski włosek
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Trzech śmieci
czerwiec 28, 2008
(ls)
Skończyć z oszukiwaniem Narodu! Żądamy referendum w sprawie traktatu reformującego Unię Europejską
październik 15, 2007
Jerzy Rachowski
Tarcza antyrakietowa
czerwiec 9, 2007
przesłała Elzbieta
Nied?wiedzia przysługa "przyjaciół"
luty 13, 2003
PAP
Czy Polska jest normalnym państwem?
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński
Antypolonizm żydowski to nic nowego...
czerwiec 30, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Azerbejdżan wobec rywalizacji USA i Rosji
wrzesień 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy mają dobre serce....: odbudują Irak za własne pieniądze i...sfinansują UE
kwiecień 16, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media