ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
więcej ->

 
 

Powstał Komitet Obrony Honoru Wojska Polskiego im. płk Ryszarda Chwastka

W dniu 22 sierpnia 2002 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Patriotycznego VIRITIM i internetowej grupy dyskusyjnej kadry, na serwerze czasopisma Polska Zbrojna, powołana została grupa założycielska Komitetu Obrony Honoru Wojska Polskiego im. płk Ryszarda Chwastka. Celem Komitetu jest obrona osób, organizacji i instytucji występujacych w interesie Wojska Polskiego, jako gwaranta suwerennosci naszej Ojczyzny, obrońcy ludu, ładu wewnetrznego i będacego atrybutem niezależnej polityki zagranicznej Polski.

Komitet zamierza skupic siły społeczne wojska i społeczenstwa, na zatrzymaniu procesu likwidacji jednostek i garnizonów wojskowych oraz osłabiania siły obronnej kraju. Komitet chce postulowac zdrowe i przemyślane przemiany w Armii, obrone zasad patriotycznego wychowania, poświecenia Ojczyznie a przede wszystkim obrone kadry przed bezzasadnymi redukcjami, szykanami za mowienie prawdy i protekcyjnymi roszadami kadrowymi.

W skład grupy zalozycielskiej weszli :

Ppłk Jan G. Grudniewski - byly Z-ca Dowodcy d/s techn. 1 D Z
Plk Ryszard Dorf - były Dowodca Komp. Reprezentacyjnej WP
Ppłk Eugeniusz M - oficer artylerii
i inni...

Komitet zaprasza odważnych i kreatywnych byłych żołnierzy zawodowych z rożnych miast i garnizonów do aktywnego właczenia się w działania Komitetu /KOH-WP/ tak, aby objąc swym działaniem całą Polskę. Rozważa sie tworzenie filii Komitetu Obrony w terenie, w miastach i garnizonach.

Dla zabezpieczenia profesjonalnej sądowej obrony represjonowanych żołnierzy zawodowych, za głoszenie słusznych poglądow, Komitet utworzył bankowe internetowe konto w mBanku do gromadzenia dobrowolnych datkow zołnierzy popierajacych te idee.

BRE S.A.-WBE/Lodz 23 1140 2004 0000 3202 3008 5112
pod haslem KOMITET OBRONY WP

Po zaistnieniu wpłat zostanie powołana społeczna Rada Nadzorcza Konta z 12 osob o najwiekszych wpłatach, dla własciwej i uczciwej dyspozycji zasobami. Blizsze informacje i stan zasobów będzie zamieszczany na stronie internetowej http://members.chello.pl/prug/www/, http://www.prug.prv.pl Korespondencje z uwagami i propozycjami należy kierowac na adres internetowy prug@chello.pl

Pierwszym żołnierzem, którego zamierzamy obronic jest plk Ryszard Chwastek, dowodca 12 Dywizji Zmechanizowanej w Szczecinie, któremu Prokuratura poznanska zamierza postawic zarzut rzekomego niewykonania rozkazu, zakazu przeprowadzenia konferencji prasowej w dn.06-08-2002 r.

Komitet na swym drugim posiedzeniu w dniu 25-08-2002 roku wystapił z apelem do honoru Ministra Obrony Narodowej Jerzego Szmajdzinskiego o dobrowolna rezygnacje z funkcji Ministra ON w zwiazku z nie wyjasnieniem zrodła bezprocentowej pozyczki 300 000 zł, co sugeruje, ze jest on obiektem zamiaru korupcji przez zorganizowaną przestępczość. Osoby na wysokich funkcjach w Wojsku Polskim musza być wzorcem uczciwości. Inaczej nie wypełniaja wymogów kompetencyjnych na tych stanowiskach.


Przewodniczacy Komitetu
Pplk mgr inz. Jan G. Grudniewski
/0-601 36 19 62/
8 wrzesień 2002

zaprasza.net 

  

Archiwum

Kabala i Wymuszanie Zeznan
luty 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Początek końca
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
PE w obronie konsumentów energii
czerwiec 20, 2008
Parlament Europejski
Parada błaznów dalej trwa
grudzień 1, 2006
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
Mafia w Kościele Mariackim
czerwiec 19, 2006
Stan Dawid Ligoń
Polscy żołdacy mogą stanąć przed sądem
czerwiec 23, 2006
PAP
Wojna przeciwko Irakowi "zbrodnią przeciwko pokojowi"
luty 24, 2003
PAP
Dzielni Polacy
styczeń 17, 2006
Ponad 130 ofiar głodu na północy Argentyny
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
Rze? kormoraniątek a rze? dzieciątek
czerwiec 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pod prąd
październik 19, 2007
Artur Łoboda
Jestem Polakiem
grudzień 10, 2002
Pisane nad ranem
styczeń 29, 2003
Magdalena
Kadry decydują o wszystkim
maj 26, 2006
Stanisław Michalkiewicz
http://www.krakow.pl/miasto/lokacja/
październik 4, 2004
KONWENT ORGANIZACJI NARODU POLSKIEGO
październik 14, 2004
Krojenie śledztwa
luty 4, 2003
PAP
Szczyt bezczelności
listopad 11, 2003
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
Odmitologizowanie II Wojny Swiatowej.
listopad 14, 2006
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media