|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
więcej -> |
|
Kwaśniewski nie chce zmieniać konstytucji...
wie jak ominąć konstytucję
|
|
Prezydent Aleksander Kwaśniewski jest przeciwny pomysłowi wprowadzenia zmiany do konstytucji w związku z referendum o przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej. Platforma Obywatelska zaproponowała, by w konstytucji w drodze nowelizacji zmienić przepis mówiący, że wyniki referendum są wiążące tylko wtedy, gdy w plebiscycie wzięło udział co najmniej 50% uprawnionych do głosowania.
Politycy Platformy argumentowali, że dużo większą wagę ma wyrażona w referendum opinia narodu, nawet przy frekwencji niższej od 50%, niż decyzja parlamentu. Prezydencki projekt ustawy o referendum unijnym zakłada, że jeśli we?mie w nim udział mniej niż 50% uprawnionych, ostateczna decyzja o akcesji Polski do Unii należeć będzie do posłów i senatorów.
Aleksander Kwaśniewski jest przekonany, że ustawy zasadniczej nie należy zmieniać. "Konstytucja jest najbardziej stabilnym aktem prawnym, jako udało nam się w ostatnim 5-leciu w Polsce stworzyć" - mówił prezydent. Podkreślił też, że biorąc pod uwagę, iż referendum ma być 8 czerwca, jest zbyt mało czasu na skomplikowaną procedurę zmiany konstytucji.
W piątkowych "Sygnałach Dnia" w Programie I Polskiego Radia prezydent powiedział, że ewentualne podjęcie ostatecznej decyzji w kwestii akcesji do Unii przez Sejm i Senat jest rozwiązaniem bardzo uczciwym, gdyż obie izby mają demokratyczny, niepodważalny mandat. "Posłowie i senatorowie to są wybrańcy narodu" - podkreślił prezydent.
Aleksander Kwaśniewski wyraził przekonanie, że teraz dużo ważniejsze od dyskusji nad ewentualnymi zmianami w konstytucji jest przygotowanie do referendum i przekonanie Polaków, dlaczego warto i trzeba do Unii Europejskiej wstąpić. Prezydent potwierdził, że sam aktywnie włączy się do kampanii informacyjnej.
Marszałek Senatu Longin Pastusiak podziela opinię prezydenta, że nie należy zmieniać konstytucji, by zmienić przepis o koniecznej 50-proc. frekwencji podczas referendum akcesyjnego. Longin Pastusiak w "Sygnałach Dnia" przyznał, że ten przepis ustawia poprzeczkę wyżej, niż w innych krajach kandydujących do Unii Europejskiej, ale - w jego przekonaniu - nie powinno się w ustawie zasadniczej dokonywać zmian okazjonalnych.
|
|
17 styczeń 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
Przewodniczący gminy żydowskiej popełnił samobójstwo
sierpień 27, 2002
PAP
|
10 lat grozi oskarżonym o malwersacje finansowe
lipiec 30, 2002
PAP
|
Orkiestra gra do końca. Przemeblowanie w rządzie
styczeń 6, 2003
PAP
|
Gross
sierpień 26, 2006
Bogusław
|
Trzymamy się zasad(y) - Jak kraść to miliony
wrzesień 3, 2007
Marek Głogoczowski
|
Skazywał niewinnych
marzec 6, 2006
PAP
|
PRÓBA WYŁUDZENIA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
|
Szaron anulował porozumienie w sprawie Hebronu
listopad 17, 2002
AFP
|
Dynamicznie o Krakowie
listopad 16, 2004
|
Prognoza Na 2006, "Cesarz Bush Jest Nagi"
styczeń 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rekomendowani
czerwiec 29, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Atak z Europy Wschodniej
marzec 3, 2007
z.m.k.
|
"Młodzi" się "skrzykują" - starzy - podjudzają
maj 24, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Dekalog Polaka
maj 5, 2006
kazik
|
Każdy z nas jest winny zbrodni w Iraku
czerwiec 28, 2006
Dahr Jamail
|
Imperium czy hegemonia
wrzesień 7, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy skończy się prywata w sądach?
sierpień 26, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Bank centralny musi być niezależny (od dobra Polski) - twierdzi Prezydent RP
styczeń 8, 2004
|
Wielka manifestacja pokojowa w Tel Awiwie
maj 11, 2002
Artur Łoboda
|
Portal widmo
maj 16, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
więcej -> |
|