|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
więcej -> |
|
Geremek: Stocznia powinna być wyjątkiem
|
|
AFPAutor informacji: Ziemowit Szczerek
Wtorek, 4 września (16:23)
Porządek obrad obecnej sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w ostatniej chwili rozszerzony został o kwestie ryzyka upadku Stoczni Gdańskiej. Komisja Europejska domaga się zamknięcia dwóch z trzech pochylni Stoczni Gdańskiej w zamian za naruszenie zasad konkurencji, jaka była pomoc państwa udzielona Stoczni.
Zarząd stoczni zgadza się jedynie na zamknięcie jednego stanowiska budowy i montowania statków, twierdząc, ze rozwiązanie proponowane przez KE doprowadzi do upadku przedsiębiorstwa.
Podczas przemówienia w Parlamencie Europejskim oraz pó?niejszej konferencji prasowej w gmachu PE prof. Geremek, poseł partii Demokraci.pl w PE i członek prezydium Grupy Porozumienia Liberałów i Demokratow na Rzecz Europy przychylał się do stanowiska zarządu Stoczni.
- Stocznia powinna ograniczyć się do zamknięcia tylko jednej pochylni. Trzeba dać Stoczni Gdanskiej czas, żeby się przystosowała, bo stocznia to miejsce historyczne nie tylko dla Polski, ale calej UE - mowił prof. Geremek podczas konferencji. - Stocznia potrzebuje czasu do adaptacji - dodał.
"Wchodząc do gmachu Parlamentu Europejskiego w Strasburgu przechodzimy obok rze?by zatytułowanej "Europa-a-Coeur", co oznacza "Europa ma serce" (...) Solidarność społeczna jest jedna z wartości konstytutywnych UE. Decyzje instytucji europejskich ignorować tego aspektu nie mogą" - czytamy w oficjalnym tekście przemówienia.
Po konferencji prof. Geremek udzielil wywiadu specjalnie dla portalu INTERIA.PL
Ziemowit Szczerek: Panie profesorze, nie obawia sie Pan, że w obecnej sytuacji pomnik, symbol, jakim jest stocznia, staje sie raczej mauzoleum?
Bronisław Geremek: Właśnie, jestem jak najbardziej za utworzeniem muzeum w tym miejscu, ale powinien tam też funkcjonować tam zakład pracy, a ten musi podlegać pewnej logice gospodarczej. O tym dzisiaj mowiliśmy w PE, zarówno p. Janusz Lewandowski, jak i ja głosiliśmy tez słowa krytyczne o sposobie zarządzania stocznią. Ja chciałbym, żeby Komisja Europejska zgoziła sie jednak na uczynienie wyjątku w tym przypadku. Nie zapominajmy, jakim symbolem dla calej Europy jest Stocznia Gdańska.
- Nie wydaje sie Panu, ze jest w tym pewnien paradoks? Pan, jako zwolennik gospodarki liberalnej optuje za wyłączeniem z jej zasad Stoczni, miejsca, które jest symbolem skrętu naszego kraju w strone takiej właśnie gospodarki?
- Aż chce się powiedzieć, że są wyjątki, które potwierdzają regułę. To - jak mówiłem - jest dla Polakow i calej UE zbyt symboliczne miejsce. Trzeba dać mu czas.
- Właśnie. My, Polacy, jesteśmy bardzo skłonni do symbolicznych gestów - nie boi sie Pan, że jest to po prostu kolejne koncentrowanie się na symbolach, zamiast na rozwiązaniach praktycznych?
- Tak, to bardzo polskie pytanie, i przyznaje, że owszem, że ja się tego boje. Dlatego nie optuje za tym, aby traktowano to miejsce jako świątynię przeszłości, ale o danie jeszcze jednej szansy zakładowi pracy. Jeszcze jednej szansy.
- Panie profesorze, ostatnie pytanie, nie zwiaząne już ze stocznią. Dlaczego w LiD widac tylko SLD, a praktycznie w ogóle nie widac Partii Demokratycznej?
- To prawda, mnie też nie odpowiada taka sytuacja, że mielibyśmy być tylko kwiatkiem przy kożuchu SLD. Ale mogę powiedzieć, że w ostatnich dniach, tzn. od soboty do dzisiaj, po ostatnich negocjacjach i ustaleniach rośnie siła Partii Demokratycznej, zarówno w kwestiach programowych, jak i zaangażowaniu osob. PD będzie widoczna.
- Kiedy bedziemy mogli zaobserwować to w praktyce?
- W ciagu najblizszych 10 dni. Proszę czekać.
|
|
4 wrzesień 2007
|
|
INTERIA.PL
|
|
|
|
Bezprawie i coraz mniej ochotników na "wojnę z terrorem"
czerwiec 13, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dmuchajmy na zimne
październik 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Mundial i cykliści
czerwiec 15, 2006
StefanDetko
|
Były kongresmen skazany na 8 lat za korupcję
lipiec 30, 2002
PAP
|
“Wyznania ekonomicznego hitmana”
październik 8, 2006
"Dziś"
|
Możemy kupić 4 razy mniej paliwa...
listopad 3, 2005
INTERIA.PL
|
"Restrukturyzacja" = likwidacja
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
|
Grzebanie w grobach zmarłych
październik 17, 2005
Marek Olżyński
|
Dlaczego tylko w Polsce rządzeni są mądrzejsi od rządzących?
maj 3, 2005
Obserwator Pesymista
|
Bronię ojca Hejmo
kwiecień 28, 2005
Artur Łoboda
|
Pościgowy bezsens
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Haracz (2)
sierpień 17, 2007
przysłał ICP
|
Atak z Europy Wschodniej
marzec 3, 2007
z.m.k.
|
Odszedł cesorz na słoneczną trawkę
styczeń 27, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Czy mają za co dziękowac ?
maj 20, 2005
przesłała Elzbieta
|
Do wiadomości PiS.
październik 27, 2005
Jan G. Grudniewski
|
Przygotowanie do polowania na prokuraturę, CBA, służby i paru chłopców z PiS...
kwiecień 1, 2008
tłumacz
|
Jacak Kuroń - Icek Kordblum
wrzesień 25, 2006
Bogusław Maśliński/Janusz Górzyński - Inicjatywa
|
Kilka słów prawdy o bezrobociu
marzec 17, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
"Dziennik" z kropką
maj 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|