|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
więcej -> |
|
Jokes?? O komentarzach do karzelka,Blerka i o M.D. ciut.
|
|
No i mamy.M.D.Jeszcze jeden przyklad efektywnosci telewizyjnego prania po mozgach..
Jak widac z jego wypowiedzi M.D. nie jest juz zdolny widziec spraw inaczej niz tak jak kaze mu je widziec ..nieustannie wyszczekujacy klamstwa jego osobisty rzecznik sil klamstwa i ciemnych mocy...jego wlasny tv zyjny odbiornik..
jego zaprogramowna telewizorem wyszukiwarka- umyslowosc przynosi mu do glowy tylko takie mysli
i rozwiazania ktore leza w najlepszym interesie swiatowego imperium,.
M.D. wybiera tylko te racje ktore przemawiaja za tym zeby ... dostep do
technologii nuklearnej,, umozliwiajacej prod. taniej elekrycznosci..UZALEZNIONY BYL od zgody na ograniczenie niezaleznosci ,na odsuverennienie.. i oddania finansow pod imperialna kontrole...
Zasmucajacy ten objaw silnego przykurczenia mozgu
u niego.jest wynikiem wielogodzinnego wpatrywania sie
w T.V.
i jak kazda inna dotkieta nim ofiara po rozwiazania realnych problemow ..siega do wora
holiluckich wpomnien przywidzen, fikcji i klamstw.
Jak sam nam powiedzial M.D. wierzy w swoje racje bo ,,bo raz to on widzial cos takiego na filmie,w kinie.
No prosze,to stamtad , ze swiata kinowych majakow M.D.formuluje wnioski ,opinie przekonania i wierzenia wyrokujace o slusznosci misji pewnych chlopcow... misji .dot. spraw zycia lub usmiercania...milionow ludzi..M.D.probuje przekonac siebie i nas... ze pewni chlopcy musza ..isc ..gdzies gdzi ich nie posiali... i robic co robic nikt stamtad ich nigdy nie prosil...ci chlopcy ..wyrosniete cielaki dzieciaki..take same skolowane ofiary klamstw propagandy i prania mozgu wielogodzinnym wpatrywaniem sie w T.V. brudy jak sam M.D. zreszta...
Filmy ,czar kina to bylo prawda w dawnych dobrych czasach..My tez ogldamy filmy rozne..ale wiemy ze obecnie filmy sa srodkiem wymozdzania nas...sterowania nami,napuszczania i szczucia na... Zaden film nie splywa po nikim bezsladowo.jak woda po kaczce.. I wiemy tez ze nawet takie hi hi filmiki dla dzieci jak ten o pewnymn kroliku Bugs Bunny ,,co taki smieszny i co zawszy robi wszystkich na szmaty.. sluza do indoktrynaji od dziecka przyszlych chlopcow do pewnego stylu zycia... bezdekalogowego zreszta... do fspanialego bezstresowego pilotazu f-18 20...100 latajacych fabryk zniszczenia i smierci.. w dowolnie wybranych punktach globu...
Poza tym nie podoba sie tez nam ..mnie i mojej rypce.. ten ton niby rzeczowosci w tej czesci jego /M.D./ wypowiedzi w ktorej stwierdza .ze komus przeciez musza byc powyrywane te rece i nogi.. wiec wysle sie tam te dzieciaki cielaki... nie lubie tego bardzo.. tak bardzo ze
ze az nie ma na to slow i u webstera... Nie lubie takich gadek..nie lubie ich od czasu kiedy poczytalem sobie wywiady wypowiedzi weteranow uczestnikow bylych wojen.. Takze i tych bez konczyn.. ktorym za wyrwana reke czy noge lub obie... rzad wyplaca plus minus 80 dol/miesiecznie.
Tyle co dobry obiad dla 2 osob w 2 kat.restaracji kosztuje...
Najpotezniejsza ekonomia swiata nie marnuje zlamanego centa na polamane kaleki,..ofiary jej wlasnej expansji.
.
A jeszcze bardziej znielubilo mi sie te idee kiedy to wiele miesiecy temu od jednej tu mamusi takiego chlopca...zaslyszalem wygloszona z wielkim hiuhi ha ha he he he taka wypowiedz..
He,he moj syn,...nasi chlopcy maja tam...lots of fun...lots of fun...maja...ubaw och tak duzo ubawu.tam na wojnie...
Taki ton oswiadczenia o zwyrodnialstwie zwyrodnialcow i o ich wojennych operacjach.???????
Rabnelo to we mnie jak grom z jasnego nieba..
Przerazajace i porazajace zarazem jest dla mnie takie stwierdzenie..o wojnie...o okropnosciach wojny ..slyszane z ust normalnie niby wygladajacej osoby..
I WSTRZASA I USWIADAMIA... do jakiego stopnia zdegenerowuje T.V.zyjne pranie mozgow zach, i nie tylko zach.spolecznosci ..niby ludzi...
Idz synku idz ludzi zabijac idz. zabijaj ...moze tansza bedziemy tu mieli na stacji....benzyne..
Czy to ciagle ludzka rasa...ci chlopcy i ich mamusie... produkt i kwintesencja pewnej ...narzucanej narodom swiata przez pewne mocarstwo chorej mentalnosci..ZACZYNAJACEJ PROCESY DEGENERACYJNE W LUDZIACH OD wolnosci od dekalogu???..wolnosci ....od nie zabijaj ..???wolnosci ...o ktoregokolwiek z przykazan dekalogu...
Tak ze panie Arturze szanowny...skoro oburzaja Pana pewnych chlopcow... wyczyny...za pulpitami sterowniczymi mniej lub wiecej zdalnie sterowanych urzadzen ludobojczych i jesli kwalifikuje je Pan jako zwyrodnialstwo i zbirstwo... to nie taki znow z Pana antydekalogista.. jak sie Pan wszem i wobec deklaruje... W srodku KAWAL
z Pana PORZADNEGO CZLOWIEKA..i nie wazne co o Panu powie albo jaki Panu epitet przylepi chlopiec jaki..taki.. czy owaki.. Kazdemu kogo to spotka..proponuje klasyfikowac takie przypadki jako objaw coraz powszechniej ,,wystepujacego zaniku mozgu a razem z nim i czlowieczenstwa..bedacego wynikiem wielogodzinnych oglad.TV programow... WLACZAJAC W TO POLSAT CZY POLWIZJE..takze.
A tak przy okazji moze warto pogonic te nasze dzieciaki precz od TVzora..a jeszcze lepiej w mysl zasady idz smieciu do smieci.. powypieprzac by nam te TVzory na smietniki.. bo tylko sparszywienie z TV splywa na nas i na syny nasze..Pozdrowienia dla wszystkich poszukiwaczy PRAWDY o POLSCE i swiecie i czasach w ktorcy wypadlo nam zyc. Z Powazaniem... czarna owca i pacyfista irasputinista.COPR
PS.Panie M.D..kawal z Pana porzadnego czlowieka tez.. tyleze nie podzielam tym razem uznania dla toku Panskiego myslenia.Zycze powodzenia i owocnych poszukiwan prawd PRAWDZIWYCH .AND GOD BLESS YOU MR.M.D. YOU NEED IT.BADLY.
ALL YOURS..COPR
|
|
18 maj 2007
|
|
Pacyfista.R.C.O.
|
|
|
|
Norwegowie i NIE dla Unii
maj 18, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
|
Biznesmeni - oszuści pod kluczem
sierpień 27, 2002
IAR
|
Komu(ch) bije w dzwon
październik 18, 2005
Marek Olżyński, Polska Północna
|
Ostateczne cele globalistow
styczeń 13, 2008
Markus
|
Kto tu kłamie?
Kto za Unią, kto przeciw
marzec 25, 2003
zaprasza.net
|
Czy zanosi się na osłabienie więzów USA-Izrael?
grudzień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
4:1 dla Unii
listopad 21, 2002
Mateusz Machaj http://www.kapitalizm.republika.pl/
|
Kto rządzi w białym domu?
marzec 8, 2009
tomeq
|
Wyrok za negowanie holokaustu
luty 21, 2006
|
Sejm: oklaski dla francuskiego ministra rolnictwa
lipiec 26, 2002
IAR
|
List Otwarty
do Władz Najwyższych Rzeczypospolitej
na okoliczność
XV Rocznicy Śmierci Michała Tadeusza Falzmanna
lipiec 13, 2006
prawica.net
|
Szykuje się kolejna wojna aborcyjna
maj 6, 2008
PAP
|
Prawa człowieka po amerykańsku czyli USA: Więzienie bez wyroku
styczeń 2, 2005
|
"Rzeczpospolita" - tuba propagandowa lichwo-gangsterów?
lipiec 1, 2004
|
Rzymska Targowica
październik 29, 2004
Nasz Dziennik
|
Spadek Cen Nieruchomości w USA Grozi Kryzysem
styczeń 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jednomandatowe okręgi wyborcze - próba symulacji na podstawie wyników wyborów z 2001 roku
wrzesień 13, 2004
Adam Sandauer
|
Polska skazana na porażkę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Komisja Trójstronna
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
|
więcej -> |
|