ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
więcej ->

 
 

JAMNIK W OBLICZU FASZYZMU

Guentera Grassa przypadki okazały się być świetnym polem do popisu dla Prawa i Sprawiedliwości. Podobno najmocniejsza partia polityczna w Polsce jest już tak zaszczuta, że wykorzysta każdą okazję do udowadniania, że skrajności nigdzie, ale to nigdzie, nie akceptuje. Ledwie ciekawostka o służbie gdańskiego pisarza w oddziałach Waffen - SS w ostatnim etapie wojny wyszła na jaw, a już władza w kraju polskim oburzoną jest i wstrząśniętą.

Jako, że każdy porządny obywatel pierwszej kategorii oglądający regularnie TVN24 i czytający pewien wytwór drukarski którego jedna z czołowych publicystek raczyła pochwalić się niedawno, że ma w domu menorę, wie, że nad Polską od prawie już roku krąży mroczne widmo IV Rzeszy, trzeba obywatela tegoż przekonać, że Jarek wcale nie jest taki okrutny, Leszek to w sumie całkiem miły facet, a faszyzm to owszem jest, ale na stronach Blood & Honour, które reżim oczywiście zwalcza z uporem godnym lepszej sprawy, na przykład sprawy zakazywania koncertów metalowych in nomine Domini.

O poprawie i naprawie tego i owego słychac z ust polityków PiS całkiem sporo, więc i tym razem mentorzy demokracji i mecenasi parlamentaryzmu za przejaw neonazizmu rodem z taniej komedii wzięli się i to nie byle jak, bo poprzez samego Jacka Kurskiego. Jamnik braci Kaczyńskich, znany z tego, że jak na jamnika przystało, szczeka dużo, a nic z tego nie wynika, no może poza ustawicznym teatrzykiem kompromitacji jego samego, zaszczekał znowu. To, że robi to akurat w sprawie Guentera Grassa dziwić nie może. W końcu jamnik nasz radnym w Danzigu był, a i w sprawach niemieckich sił zbrojnych z okresu II wojny światowej doświadczenie ma niebagatelne, szczególnie na miano specjalisty zasłużył jak chodzi o sprawy kadrowe Wehrmachtu.

No to pan Kurski przemówił na konferencyji. Konferencyja ładną całkiem była, żurnalistów wielu, transmisyji dostatek, naród o walce Kaczyńskich z faszyzmem się dowie i rad będzie, jaką to władzę odpowiedzialną sobie wybrał powszechnie, równie, bezpośrednio i proporcjonalnie oraz w głosowaniu tajnym. Sprawa zagmatwaną jest wielce, no bo Grass Danzigu obywatelem honorowym został. Wstyd i hańba, nazista jeden, patriotą śmiał być za młodu, za ojczyznę swoją walczyć, gnida jedna, gnidę zdepnąć trzeba. A że jeszcze patriotyzm ten uskuteczniał w formacji, która przez sowiecki autorytet zbrodniczą została uznana, co dziwić nie może, bo w końcu walczyła z sowieckim autorytetem, wiadomo było, że larum się podniesie.

Trzymał Grass ozora za zębami przez sześćdziesiąt lat, na starość na szczerość mu się zebrało, no i jest afera. Międzynarodowa afera zresztą, bo jak się okazuje, sławna w Rzeczpospolitej niczym Steffen z "M jak Miłość" Erika Steinbach może teraz biednemu Guenterowi powiedzieć, że on tak się jej sprzeciwiał, a Polaki do niego też pretensje mają, niegodziwce jedne, okupanci Śląska i Pomorza zresztą i pogromcy tamtejszych bauerów. Żeby nie było, teoryję tę wymyślił Kurski Jacek. Jamnik w obliczu faszyzmu szczeka mocno, w końcu patrzały liberalne z logo paru stacji telewizyjnych patrzą, jak na patrzały zresztą przystało . A że głupie to, żałosne i zakrapianie hipokryzją dość obficie, to nie szkodzi. W końcu my faszystami nie jesteśmy. My jesteśmy trendy.
16 sierpień 2006

Imperator 

  

Archiwum

Argentyna: rząd próbuje ratować dzieci przed śmiercią głodową
listopad 20, 2002
PAP
Iran ma Wpływy w Iraku Mimo Zagrożenia
luty 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bliski Wschód Bez Broni Nuklearnej?
czerwiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
W Polsce spada bezrobocie
sierpień 8, 2004
Anna Gumułka
Process Usuwania ze Stanowiska Prezydenta USA
luty 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ojczyzna
maj 19, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
Kiepscy
grudzień 4, 2003
Polska Kuronia - reaktywacja?
wrzesień 28, 2006
Remigiusz Okraska
Przepraszam
październik 1, 2006
mik4
Kto zyskał na ataku z 11 września 2001 roku i wojnie w Zatoce Perskiej
sierpień 12, 2005
Podejrzewamy osoby zarządzające ZOZ MSWiAw Krakowie o świadome działanie o charakterze przestępczym
sierpień 3, 2004
Światowy kryzys – geszeft wszechczasów
marzec 6, 2009
Dariusz Kosiur
Kołodko ministrem finansów, Piwnik i Celiński odchodzą
lipiec 5, 2002
PAP
Radio Blue FM złożyło doniesienie do prokuratury o
sierpień 2, 2002
(RMF)
Ochrona zdrowia Narodu
październik 18, 2008
Dariusz Kosiur
Już ponad 30 tys. Niemców żąda zwrotu mienia pozostawionego w Polsce
październik 27, 2003
Wprost
Mimo totalnego sprzeciwu społeczeństwa, Stoen sprzedany
grudzień 23, 2002
PAP
Trzech kumpli i tyleż* spostrzeżeń
lipiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
W obronie ks. Tadeusza Zalewskiego Obrona ks. Tadeusza
grudzień 12, 2006
Agata
"Złodzieje, nie donatorzy"
październik 25, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media