ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
więcej ->

 
 

Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku

Bush stara się „spławić” wszelkie żądania rządu w Bagdadzie w celu ustalenia daty ostatecznej ewakuacji wojsk USA z Iraku. Żądanie to koliduje z planami rabunkowej eksploatacji pól ropy naftowej i gazu ziemnego na terenie Iraku, planowanego przez kompleks wojsko-korporacyjny, który jest jedną z głównych sił politycznych w USA.

Premier Nuri Al-Maliki sprzeciwia się permanentnej okupacji Iraku przez USA, której żąda też republikański kandydat na prezydenta, senator McCain, jak też dowództwo Pentagonu. Koliduje to z solidarnym frontem państw muzułmańskich i jest wyrazem neokolonializmu rządu Busha, który niby w imię demokracji i wolności chce eksploatować bogactwa Iraku.

Zbigniew Brzeziński, były architekt polityki zagranicznej USA, twierdzi, że epoka neokolonializmu minęła bezpowrotnie i ostro krytykuje politykę Bush’a, mimo tego, że dr. Brzeziński ma coraz mniej dostępu do mediów, kontrolowanych przez grupy nacisku takie jak lobby Izraela.

Propaganda Bush’a utrzymuje, że Irak na długo nie będzie mógł zapewnić sobie bezpieczeństwa i musi być okupowany przez wojska USA. Nawet admirał Fallon, który kiedyś ostro sprzeciwiał się atakowi na Iran przez oś USA-Izrael, obecnie broni „permanentnej okupacji Iraku” i jest zwolennikiem zastraszania rządu w Bagdadzie i budowania amerykańskiego imperium na Bliskim Wschodzie, w cieniu, którego ma być bezpieczny monopol nuklearny Izraela.

W tym celu są potrzebne permanentne bazy USA w Iraku i w Afganistanie, mimo tego, że Afganistan jest znany historykom jako „cmentarz imperiów,” od kilku tysięcy lat. Ostatnio amerykańska baza w Bagram słynęła z tortur, dokonywanych w czasie przesłuchań opornych wię?niów.

Tymczasem według Washgington Post z 14 lipca, 2008, Pentagon chce uzyskać od kongresu w Waszyngtonie 184 milionów dolarów na dwuletnią budowę elektrowni dla pięciu głównych stałych baz USA w Iraku. Plan permanentnych baz USA w Iraku jest częścią zaplanowanego wielkiego kompleksu stałych baz amerykańskich na Bliskim Wschodzie i w Azji Środkowej.

Baza lotnicza w Bagram, w Afganistanie będzie najważniejsza dla przyszłych operacji USA w Azji Środkowej, według admirała Fallon’a. Tymczasem opór premiera Maliki ma formę stałych żądań dokładnego ustalania etapów ewakuacji wojsk USA z Iraku, do chwili całkowitej ewakuacji.

Premier Maliki powiedział reporterowi Der Spiegel, że proponowana przez senatora Barack’a Obamę ewakuacja wojsk USA na przestrzeni 16 miesięcy jest zgodna z wolą rządu w Bagdadzie. Wypowied? ta zirytowała prezydenta Bush’a, który miał nadzieję, że Irakijczycy, niby w ramach pertraktacji „suwerennych państw” zgodzą się na 99 lat okupacji przez USA, tak jak Niemcy zgodzili się w 1945 roku.

Tymczasem wygląda na to, że era zależności Irakijczyków od USA dobiega końca. Premier Maliki odmówił generałowi Dawidowi Petreas’owi wspólnego ataku wojsk Iraku i USA na miasto Basra, w marcu 2008. Dał on tym dowód, że era zależności rządu w Bagdadzie od rządu USA skończyła się. Stało się to z powodu zjednoczonego oporu Szyitów przeciwko permanentnej okupacji Iraku przez USA. W żądaniu zakończenia okupacji Iraku rząd w Bagdadzie ma poparcie wszystkich muzułmanów.

WWW.pogonowski.com
27 lipiec 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Czy jest sens mieszać się w nie swoje sprawy i na jakie profity z wojny liczy Polska?
sierpień 12, 2008
Gregory Akko
PZPR apeluje do Lecha Wałęsy
luty 13, 2006
Klaudiusz Wesołek
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Sfałszowane dowody
Prasa niemiecka podważa motywy ataku na Irak

czerwiec 13, 2003
Waldemar Maszewski
Blisko 10 tysięcy złotych na statystycznego Polaka
Tyle pieniędzy odbiorą nam w podatkach
tylko z czego?

styczeń 23, 2003
PAP
Program Wyborczy Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
marzec 14, 2005
jasiek z Toronto
Chciejstwo
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
"Polski" - z nazwy rząd - dba o obce interesy. Ostateczne pozbycie się polskich banków
kwiecień 20, 2006
Halina Kochalska
Drobni kupcy walczą o przetrwanie
lipiec 12, 2004
PAP
Internowani
marzec 1, 2006
przesłała Elżbieta
Gaz Ziemny, Ukraina i Rosja
styczeń 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Palestynizacja Swiata?
czerwiec 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ożywienie gospodarcze na świecie ...........
lipiec 12, 2002
PAP
Obud? się Polski Narodzie !
marzec 31, 2004
Elzbieta
200. rocznica urodzin Józefa Dietla
październik 15, 2004
PiS nie wepchnal Polski do jewRopejskiego kolchozu, nie uchwalil budzetu na rok 2006, ani nie podpisal porozumienia wyslania
czerwiec 17, 2006
jasiek z toronto
WOJNA

kwiecień 12, 2003
Film o Krakowie
maj 20, 2004
Dziennik Polski
Czego USA chce w Afganistanie?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy przeproszą
sierpień 19, 2003
Tłum. Alex L.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media