|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
więcej -> |
|
Agenci wokół Jana Pawła II
|
|

Są w IPN dokumenty, które zawierają bardzo bolesne informacje dla Ojca Świętego Jana Pawła II. Chodzi o nazwiska osób z bliskiego otoczenia kard. Karola Wojtyły, które współpracowały z SB.
Poinformował o tym w "Gazecie Wyborczej" szef IPN prof. Leon Kieres.
Chodzi o nazwiska osób z bliskiego otoczenia kard. Karola Wojtyły, które współpracowały z SB w czasach, gdy był on metropolitą krakowskim. Kieres nie chciał powiedzieć, o kogo chodzi. Zapytany wprost o niektóre nazwiska, mówi: "Nic nie mogę powiedzieć. Proszę czekać, aż opublikujemy nasze materiały. Mam nadzieję, że w tym roku".
Szef IPN powiedział jedynie, że w aktach SB znajduje się kilka nazwisk takich osób: "Są też taśmy magnetofonowe z nagraniem głosu osoby, która przekazuje SB informacje o Karolu Wojtyle. Ten głos jest rozpoznawalny".
Według Zbigniewa Siemiątkowskiego, który kierował UOP na przełomie 2001 i 2002 r., w momencie przekształcenia UOP w ABW prezes IPN otrzymał kilkanaście teczek znalezionych w archiwach dawnej SB. "Były to materiały dotyczące osób z krakowskiego otoczenia Karola Wojtyły. Przekazując je prezesowi Kieresowi, prosiłem, żeby maksymalnie ograniczył do nich dostęp" - mówi gazecie Siemiątkowski.
Według niego teczki zawierają informacje natury osobistej i obyczajowej. "Jestem przeciwny ujawnianiu większości tych materiałów. Osoby, których one dotyczą, w większości nie żyją, trudno zweryfikować, co w tych aktach jest prawdą. Zresztą po co?" - pyta.
Prof. Kieres mówi, że IPN nie jest od utajniania, lecz od ujawniania materiałów. I dodaje, że zweryfikowane dokumenty znajdą się w publikacjach instytutu, m.in. w książce Marka Lasoty pt. "Karol Wojtyła w świetle dokumentów bezpieki" - pisze "Gazeta Wyborcza".
(PAP)
Czy po to wyciąga się temat agentów komunistycznych aby ukryć równie licznych agentów masonerii otaczajacych Jana Pawa II w Watykanie?
(Adam)
|
|
21 kwiecień 2005
|
|
|
|
|
|
Zakaz molestowania rowerów
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Konstytucja 3 maja
kwiecień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fałszywe wizje historii
styczeń 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Tarcza" uczyni polskę zakładnikiem!
maj 12, 2007
Tadeusz Samitowski
|
takie tam
wrzesień 15, 2005
broda
|
Kto i po co...
kwiecień 24, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Moczulski ponownie przed sądem lustracyjnym
grudzień 17, 2002
PAP
|
Mossad Has Murdered
530 Iraqi Scientists, Academics
maj 15, 2006
|
Wyrywanie Korzeni Pamięci Narodowej za Pomocą Fałszów Literackich
luty 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak usprawnić system podatkowy?
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński
|
Polsko-białoruskie refleksje
luty 9, 2008
Leonarda Rewkowska
|
Twórczość filmowa Krzysztofa Zanussiego uhonorowana w Izraelu
lipiec 17, 2002
PAP
|
Poprawki dla pasażerów
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Czy tarcza nas uszczęśliwi?
marzec 11, 2008
Gregory Akko
|
Co oznacza Tak dla UE?
październik 10, 2003
Adam Sandauer
|
DOMOWA HODOWLA MĘŻCZYZN
maj 15, 2003
red. Krzysztof
|
Zaklamywanie Historii
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dylemat wyboru myślących Polaków
październik 4, 2005
dr Leszek Skonka
|
Odpowiadamy
październik 4, 2003
http://angora.pl/
|
Wielkie nic w siebie zapatrzone.
PRL - bis
grudzień 17, 2002
przyjaciel portalu
|
więcej -> |
|