ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
więcej ->

 
 

Paranoja Izraela, Gruzja i atak na Iran?


Prezydent Nicolas Sarkozy, niedawno ostrzegał w Damaszku Syrię, Turcję i Qatar, że atak Izraela na Iran jest jakoby „nieunikniony.” Podobną opinię o ataku USA na Irak ma kandydatka na wice prezydenta USA, Sarah Palin, która jest przekonana, że atak USA na Irak był w „planach Pana Boga,” oraz obecnie podobnie jakoby nieunikniony jest atak Izraela na Iran. Byłaby to tragedia nowego populizmu amerykańskiego partii republikańskiej.

Wygląda na to, że rosyjska interwencja w Gruzji poważnie powikłała plany paranoików w rządzie Izraela. Według Arnaud de Borchgrave (UPI) prezydent Gruzji, Micheil Saakaszwili jest kontrolowany przez „kabałę” wiceprezydenta USA, Dick’a Chenney’a, zgodził się na przekazanie do dyspozycji Izraela dwa lotniska w południowej Gruzji, w celu lotów izraelskich samolotów szpiegowskich bez-pilotowych przeciw Rosji i w Iranowi oraz jako bazy dla samolotów myśliwsko-bombowych podarowanych Izraelowi przez USA.

Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że „paranoiczni” Żydzi rządzący w Izraelu ponownie pogwałcą prawo międzynarodowe i zaatakują instalacje nuklearne w Iranie, mimo tego, że instalacje są zgodnie z przepisami ONZ sprawdzane przez inspektorów Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej.

Podczas inwazji Gruzji, Rosjanie okupowali i gruntownie zniszczyli te dwa lotniska włącznie z wyposażeniem izraelskim i amerykańskim tak, że tym samym prawdopodobnie poważnie utrudnili plany Izraela, żeby wykorzystać te lotniska w celu bombardowania Iranu. W dodatku nawet do niedawna marionetkowy rząd w Bagdadzie niby nie pozwala na przeloty samolotów Izraela, a zwłaszcza w celu bombardowania Iranu.

Rada Bezpieczeństwa ONZ potępiła w postanowieniu 474, atak Izraela na Irak w 1981 roku, w celu zdemolowania w Iraku elektrowni nuklearnej. Podobny atak, tylko na większą skalę, obecnie planuje Izrael i chce dokonać bombardowania instalacji nuklearnych w Iranie, głęboko pod ziemią w sąsiedztwie wielkich skupisk ludności cywilnej. Już w 1981 roku ONZ ostro ostrzegał rząd Izraela przeciwko podobnym atakom w przyszłości, ponieważ takie ataki są sprzeczne z faktycznym ograniczaniem ilości broni nuklearnych na świecie.

Sprawdzanie instalacji nuklearnych przez inspektorów Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej jest jedyną podstawą prawną dla wszystkich państw w celu legalnego i pokojowego stosowania energii nuklearnej w elektrowniach w celu wytwarzania prądu elektrycznego, w ramach przestrzegania warunków traktatu o nie-rozpowszechnieniu broni atomowej.

Niestety właśnie sprawdzanie instalacji nuklearnych przez inspektorów Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej jest atakowane przez układ Chenney’a z Izraelem za pomocą presji na Radę Bezpieczeństwa ONZ, w celu dodawania restrykcji przeciwko wzbogacaniu uranu przez Iran. W liście z 25go marca, 2008 ministra spraw zagranicznych Iranu do Sekretarza Generalnego ONZ zaprotestował, prawomocność restrykcji narzucanych przez grupę nacisku Chenney’a.”

Grupa nacisku posługująca się Bush’em i Chenney’em uzyskała niby potwierdzenie decyzji ONZ, które faktycznie w ogóle nie były w treści traktatu podpisanego przez Iran. Traktat podpisany przez Iran wymagał sprawdzania instalacji nuklearnych przez inspektorów Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej, ale pozwalał na wzbogacanie uranu, które obecnie jest prowadzone w Iranie.

Rada ministrów państw nie-sprzymierzonych, takich jak Afganistan, Algieria, Bahrain, Boliwia, Egipt, Indonezia, Iran, Irak, Jordan, Kuwewit, Liban, Libja, Oman, Pakistan, Quatar, Arabia Saudyjska, Sudan, Syria, Turkmenistan, Zjednoczone Emiraty, Uzbekistan i Wenezuela, etc. stwierdziła, że rada ta „potwierdza niezaprzeczalne prawo wszystkich państw włącznie z Islamską Republiką Irańską do używania energii nuklearnej w celach pokojowych.”

Państwa te potwierdziły wyra?nie, że sprawdzanie instalacji nuklearnych przez inspektorów Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej jest jedynym kompetentnym organem na świecie do weryfikowania pokojowego stosowania energii nuklearnej i potwierdziły, że wszystkie państwa mają prawo do używania energii nuklearnej w celach pokojowych. Jakiekolwiek gwałcenie tego prawa stanowi ciężkie pogwałcenie prawa międzynarodowego oraz zasad i celów statutu podstawowego ONZ.

Niestety obaj obecni kandydaci na prezydenta USA popierają paranoję Izraela w sprawie ataku na Iran. Znaczy to, że oś USA-Izrael jest gotowa znowu pogwałcić prawo międzynarodowe i opinię światową. Nasuwa się pytanie, czy wobec poparcia ogółu państw na świecie dla stanowiska Iranu, w sprawie jego prawa do wzbogacana uranu w celach pokojowych, jaka będzie reakcja tych państw, jeśli nawiedzeni paranoją Żydzi, faktycznie znienacka zaatakują Iran, przy pomocy USA?

WWW.pogonowski.com
7 wrzesień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Imperializm Fundamentalistów Protestanckich
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolejna "reforma" ochrony zdrowia
lipiec 26, 2004
Adam Sandauer
Budżet katastrofy
październik 16, 2003
Prof. STEFAN KUROWSKI
Szkoło kochana mamy cię dość od rana.
marzec 10, 2009
Bogusław
Piraci ośmieszają mocarzy tego świata
wrzesień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
The Iraqi National Resistance
styczeń 22, 2008
nadesłał Marduk
Wyboru już dokonano. Teraz pora na głosowanie
czerwiec 16, 2004
(PAP)
Żal za wyrządzone zło czy obłuda?
maj 21, 2003
Julia M. Jaskólska
Klient - nasz Pan…
listopad 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bezdomni przeciwko integracji
maj 6, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Adam Hoffman (1918-2001)
czerwiec 11, 2003
Artur Łoboda
Mieszkam prawie 27 lat w Australii prowdze wlasny biznes
grudzień 13, 2006
les
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
Miłość i rewolucja
kwiecień 6, 2007
Remigiusz Okraska
Dlaczego Putin wygrywa?
listopad 15, 2007
Iwo Cyprian Poonowski
Inteligenci jadą do Stoczni Gdańskiej (jak powstała grupa "ekspertów" MKS)
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
Gruzja w ogniskowej konfliktu
listopad 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Rząd PO-PiS czyli nieudacznicy wracają
październik 19, 2003
Adrian Dudkiewicz
Kto stoi za planem wojny z Iranem
sierpień 30, 2006
darek
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media