ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
więcej ->

 
 

Samoobrona będzie usuwana z komisji wyborczych siłą?




Członkowie Samoobrony, zasiadający w dniu wyborów do PE w okręgowych komisjach wyborczych, muszą liczyć się z tym, że jeśli na polecenie przewodniczących komisji nie zdejmą biało-czerwonych krawatów, zostaną nawet siłą usunięci z lokalu wyborczego. Takie ustalenie przyjęła Państwowa Komisja Wyborcza.

"Przewodniczący komisji obwodowej, po wyczerpaniu regulaminowych środków, może nawet zażądać opuszczenia lokalu wyborczego przez osobę naruszającą zakaz agitacji. Jeżeli okaże się to nieskuteczne, może nawet wezwać policję celem wyegzekwowania tego polecenia" - powiedział dyrektor Zespołu Prawnego i Organizacji Wyborów Krajowego Biura Wyborczego Bohdan Szcześniak.

Państwowa Komisja Wyborcza podała w czwartek, że przedstawiciele Samoobrony zasiadający w komisjach nie będą mogli zakładać biało-czerwonych krawatów, gdyż noszenie strojów, opasek i innych elementów kojarzonych z określoną partią polityczną lub będących jej symbolami jest formą agitacji.

W wyjaśnieniu PKW czytamy też: "W realizacji zadań komisja korzysta przede wszystkim ze środków regulaminowych, żądając zaniechania bąd? usunięcia stwierdzonych elementów agitacji, w razie konieczności może także korzystać ze środków przewidzianych w art.66 Ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu".

Zgodnie z tym artykułem, przewodniczący komisji obwodowej "ma prawo zażądać opuszczenia lokalu przez osoby naruszające porządek i spokój". Na żądanie przewodniczącego, konieczną pomoc musi zapewnić komendant miejscowego komisariatu policji.

"Wyobrażam sobie, że jeżeli członek bąd? też przewodniczący komisji będzie naruszał zakaz agitacji, będzie to powód do odwołania go ze składu komisji" - podkreślił Szcześniak.

Po dzisiejszym posiedzeniu, które potrwa do pó?nych godzin wieczornych, PKW odpowie na pismo, w którym Samoobrona prosi o wyjaśnienie, "jakie krawaty są dopuszczalne". Oficjalny komunikat w tej sprawie PKW ogłosi we wtorek.

"To nie są krawaty Samooborny, to są stylizowane barwy narodowe. Myśmy tego nigdzie nie zarejestrowali, nigdy nie mówiliśmy, że to element Samoobrony" - powiedział dyrektor biura Samoobrony Janusz Maksymiuk.

Zdaniem Maksymiuka, biało-czerwony krawat to symbol patriotyczny, który jemu na przykład "w ogóle nie kojarzy się z Samoobroną". "Jeżeli będziemy mieli łysego członka komisji i ktoś powie, że kojarzy mu się on z Rokitą (Janem, przewodniczącym klubu PO), to co, przewodniczący komisji każe mu perukę ubrać? To jest chore" - tłumaczył dyrektor biura Samoobrony.

Jak zapowiedział, "zmuszeni" przez przewodniczących komisji okręgowych, członkowie Samoobrony najprawdopodobniej zdejmą krawaty. "Ale będziemy traktowali to jako szykanę i łamanie ustawy i pójdziemy z tym do sądu. Ponieważ ustawa o barwach narodowych i hymnie daje nam prawo do noszenia tych krawatów" - podkreślił.

"Wojny nie będziemy toczyli, ale będziemy żądali od przewodniczących komisji wszelkich uzasadnień na piśmie" - powiedział Maksymiuk.
7 czerwiec 2004

PAP 

  

Archiwum

Tło Historyczne Niemieckiego Obozu Zagłady w Warszawie
maj 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dzisiaj mam urlop
maj 12, 2008
Marek Jastrząb
ABW zajmie się zwalczaniem korupcji
czerwiec 28, 2002
PAP
Czyja wojna?
marzec 23, 2003
Kumor
U progu wojny
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Dysproporcja nuklearna między Izraelem i Iranem
luty 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Torheit macht frei
listopad 3, 2003
Strategia
wrzesień 28, 2004
aa
Zniewalanie ludzi i państw konsumeryzmem
listopad 1, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Syn nie może odpowiadać za czyny ojca
maj 18, 2003
Adam
Polonia i Polska
maj 14, 2005
Lewed
Germans, not Poles, the Main Killers of Jews of Jedwabne, Radzilow, etc.
kwiecień 12, 2008
przysłał ICP
Rzeczypospolitej Polskiej 1939!
wrzesień 25, 2006
Bogdan Historia Slowian Polski
Tylko dla palaczy
sierpień 9, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Iran zaprzecza holocaustowi :)))
styczeń 29, 2007
Tom tłum. t.v.r.
Od chucby do depresji
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Komu nie wolno latać
maj 1, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Fragment rozmowy z jednym z Iluminatów. Czy należy mu wierzyć ? Oceńcie sami.
styczeń 23, 2007
marduk
Druga Targowica umożliwia „Tarczę” w Polsce?
sierpień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media