ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
więcej ->

 
 

Profesóry po linii partyjnej

W przeciwieństwie do większości moich rodaków interesuję się przyszłością mojego Kraju.
Z tego względu, przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi wysłuchiwałem różnych wykładów i uczestniczyłem w spotkaniach na których prezentowano programy partii politycznych.
Jednen z wykładów zorganizowany przez krakowski klub "Ku?nica" - reprezentujący ponoć "lewicową inteligencję" dotyczył szans rozwoju polskigo rolnictwa.
Tak przynajmniej zapowiadał tytuł "wykładu" przeczytanego przez reprezentującego poglądy SLD profesóra krakowskiej Akademii Ekonomicznej.
Wyraz "wykład" świadomie zamknąłem w nawiasie, ponieważ przez 55minut facet czytał dane statystyczne a przez kolejne pięć minut wygłaszał slogany wielokroć już powtarzane przez przygłupiastych polityków i dziennikarzy.
Kiedy po godzinie bełkotu tego polit-ekonomisty, zadałem konkretne pytanie dotyczące szans kredytowych polskigo rolnictwa, nie otrzymałem wiążącej odpowiedzi.
Po dwóch kolejnych pytaniach stałem się przdmiotem agresji młodzieżówki SLD, która karnie przybyła na to spotkanie.
W ten sposób zakończył się wykład, którego tak naprawdę nie było.

Wychodząc z tego przybytku zostałem zaczepiony, przez innego uczestnika dyskusji, który wyrażał również krytyczne opinie, w stosunku do autora "wykładu".
Po chwili dyskusji wiedziałem o swoim rozmówcy prawie wszystko.
Był to stary żydowski lewicowiec - idealista.
Jego opinia na temat metod kierowania gospodarką była bardzo zbliżona do modelu stworzonego w II Rzeczypospolitej.
Cóż więc różniło go od obozu piłsudczyków ?
Być może tylko idealizm.
Co do jednego byliśmy pewni:
Tacy pseudonaukowcy jak ten. którego wysłuchaliśmy są bardzo niebezpiczni dla Polski.

Dzisiaj czytam, że "ekonomiści" z 12 ośrodków naukowych, m.in. z krakowskiej Akademii Ekonomicznej, podają dokładne wyliczenia, "z których wynika, że jeśli powiemy Unii "nie", to w 2014 roku bezrobocie będzie wynosiło 16 - 17 proc., a jeżeli zostaniemy jej członkiem - sięgać będzie ono wówczas około 12 proc."
Ciekawi mnie dlaczego ci profesórzy po linii partynejnej nie wskazali 10 lat temu jakie nas czeka bezrobocie, a kiedy ja wspomniałem, że grozi nam 25% bezrobocia przygłupiasto się uśmiechali.
Dzisiaj wcale mi nie jest do śmiechu, że idioci wykładają na polskich uczelniach.
6 maj 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Stop manipulacji!
listopad 7, 2006
wampierze
W imię Honoru, Godności Człowieka i Sprawiedliwości
grudzień 12, 2005
Ryszard Krzysztof Chałasiński
Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna
maj 18, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Wideo z zabójstwa Saddama
grudzień 31, 2006
Dorota
Nietakt reklam
wrzesień 7, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tragedia Narodu Polskiego
marzec 20, 2007
przeslala Elzbieta
Seksualna anarchia
grudzień 16, 2008
Marek Jastrząb
Mądrej głowie dość po słowie
kwiecień 14, 2006
Artur Łoboda
Sprostowanie serii fałszywek PAP dotyczących rzekomego udziału Republiki Czeskiej w agresji na Irak
czerwiec 19, 2008
tłumacz
USrael tchórzy i ucieka od globalizmu ?
wrzesień 6, 2007
marduk
Wpóść "polskiego" ekonomistę na Sacharę to piasku zabraknie
kwiecień 16, 2003
PAP
Madagaskar, Hiszpania, „Ost Juden” i Holokaust
październik 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nienawiść Żydów do Polski
luty 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Stalexport chce przenieść na spółkę zależną koncesję na A4
sierpień 20, 2002
PAP
Jeśli Państwo pozwolą...
listopad 4, 2005
Artur Łoboda
KOŚCIÓŁ A MASONERIA
kwiecień 5, 2004
Bogactwa naftowe Iraku dla USA i W. Brytanii The Independent on Sunday
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
Co Polska dała światu
styczeń 4, 2004
Nasz Dziennik
Młodzi politycy uczcili rocznicę śmierci Grzegorza Przemyka Poniedziałek, 14 maja
maj 14, 2007
A jednak się dziwię
październik 17, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media