|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
więcej -> |
|
Bush'owi wiatr w oczy ...
|
|

Grupa byłych dyplomatów i dowódców amerykańskich, zarówno Demokratów, jak i Republikanów, przygotowała wspólne oświadczenie, w którym krytykuje politykę zagraniczną administracji George'a W. Busha jako szkodliwą dla bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych.
Wśród 26 sygnatariuszy deklaracji jest wiele osób mianowanych na wysokie stanowiska przez republikańskich prezydentów Ronalda Reagana i George'a Busha seniora, w tym byli ambasadorzy USA w Arabii Saudyjskiej i w Związku Radzieckim, emerytowany admirał William Crowe - przewodniczący Kolegium Szefów Sztabów Sił Zbrojnych USA w latach 1985-1989, oraz emerytowany generał piechoty morskiej Joseph P. Hoar, który za prezydenta Busha starszego dowodził wojskami USA na Bliskim Wschodzie.
Jak pisze brytyjski "Financial Times", ich oświadczenie, które ma zostać ogłoszone dzisiaj, stanowi niezwykle ostry atak na prezydenta USA przypuszczony kilka miesięcy przed wyborami przez członków amerykańskiej elity dyplomatycznej i wojskowej.
List może pogłębić wątpliwości Amerykanów - wyrażane w najnowszych sondażach - co do tego, czy pod przywództwem George'a W. Busha ich kraj podąża w dobrą stronę.
Dotychczas tego rodzaju krytyczne głosy ludzi waszyngtońskiego establishmentu były odosobnione. Zastrzeżenia do polityki Białego Domu wyrazili w ostatnich miesiącach były minister skarbu Paul O'Neill i były szef pionu walki z terroryzmem Richard Clarke.
Atak grupy 26, która przyjęła nazwę "Dyplomaci i Dowódcy Wojskowi za Zmianą" przypomina kwietniowe wystąpienie grupy 52 byłych dyplomatów brytyjskich przeciwko premierowi Tony'emu Blairowi na temat jego polityki wobec Iraku. Zachęceni ich przykładem, byli dyplomaci amerykańscy podpisali w kwietniu list do Busha z wyrazami protestu przeciwko, jak to określili, proizraelskiej polityce jego administracji.
Grupa 26 twierdzi, że unilateralizm (nieliczenie się z opiniami innych krajów) widoczny w polityce zagranicznej Busha, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie, zraził do Ameryki tradycyjnych sojuszników i zwiększył niechęć do USA na całym świecie.
Protest "Dyplomatów i Dowódców Wojskowych za Zmianą" następuje kilka dni po ogłoszeniu przez dziennik "Los Angeles Times", że w najnowszym sondażu 58 procent Amerykanów - więcej niż kiedykolwiek dotychczas za kadencji Busha - uznało, iż kraj zdąża w złym kierunku.
Jedna z sygnatariuszek listu, Phyllis Oakley, zastępca rzecznika Departamentu Stanu podczas drugiej kadencji prezydenta Reagana, powiedziała, że grupa występuje z nim, bo jest zaniepokojona, iż "kroczymy w złą stronę i konieczne są zasadnicze zmiany".
Oakley powiedziała, że członkowie grupy "spędzili życie, aby wyd?wignąć Stany Zjednoczone na pozycję przywódcy świata (...) i teraz widzą, jak budowla ta rozpada się na kawałki".
Oakley dodała, że decyzja o ogłoszeniu oświadczenia nie była łatwa. "Jesteśmy byłymi urzędnikami publicznymi i nigdy nie zajmowaliśmy stanowiska w sprawach politycznych, chcemy jednak ujawnić nasz głęboki niepokój o przyszłe bezpieczeństwo Stanów Zjednoczonych" - tłumaczyła.
Rzecznik Departamentu Stanu Richard Boucher oświadczył, że nie widział jeszcze dokumentu, wobec czego nie może go na razie komentować.
"Financial Times" zauważa, że krytyczną wymowę oświadczenia grupy 26 mogą osłabić ostatnie sukcesy Busha w polityce zagranicznej, takie jak jednomyślne uchwalenie przez Radę Bezpieczeństwa ONZ amerykańsko-brytyjskiej rezolucji, która uznaje tymczasowy rząd iracki, powołany w znacznej mierze zgodnie z życzeniami USA.
Bush był też w zeszłym tygodniu gospodarzem szczytu G-8, a kilka dni wcześniej przy okazji 60. rocznicy lądowania aliantów w Normandii odwiedził Włochy, Watykan i Francję.
(PAP)
Pytanie:
Gdzie byli ci panowie kiedy ten amerykański Hitlerek łamał prawo międzynarodowe i burzył z trudem wypracowaną (choć szczątkową) międzynarodową współpracę.
(Adam) |
|
16 czerwiec 2004
|
|
|
|
|
|
Budowanie globalnej rodziny
maj 6, 2007
lś
|
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
|
2008.05.31. godz 2400 Serwis wiadomosci
czerwiec 2, 2008
tłumacz
|
Papież apeluje o pokój
grudzień 26, 2004
opolskoma
|
Open Letter to Mr. Brattman, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
|
Bezpośrednie dopłaty pacjentów za leczenie? -opinia Primum Non Nocere
wrzesień 26, 2003
dr Adam Sandauer
|
Konkurs dla przewodników
lipiec 1, 2004
|
Łyżwiński na prezydenta.
grudzień 11, 2006
Jan Lucjan Wycislak
|
Bush zawetował ustawę zakazującą CIA tortur
marzec 8, 2008
PAP
|
LIST PRYWATNY DO ARTURA ŁOBODY
wrzesień 12, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Kwaśniewski czyni zabezpieczenia przed zamachem stanu i własną odpowiedzialnością
sierpień 7, 2005
PAP
|
Reklama - burżuazyjna czy solidarnościowa?
listopad 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (1)
styczeń 31, 2005
Gregory Akko
|
Słowa Prawdy - jeszcze raz o agencie Wałęsie w filmie J. Zalewskiego
lipiec 11, 2006
J. Zalewski
|
Bush, Sharon, and the "War on Terror"
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
Referent i petent
lipiec 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Ciekawe prezentacje video dotyczące stosunków Polska-Rosja.
Dobre tłumaczenia ze ?ródeł rosyjskich.
sierpień 5, 2008
tłumacz
|
Rycerze i Obrońcy Grobu.... Chrystusowego
wrzesień 29, 2005
Mietek
|
Sport - szlachetna rywalizacja?
lipiec 18, 2006
MirNal
|
Oswajanie strachu
listopad 21, 2007
Jerzy Korczak
|
więcej -> |
|