|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA |
|
| Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
więcej -> |
|
Prognoza Na 2006, "Cesarz Bush Jest Nagi"
|
|
W programie telewizyjnym na koniec 2005 byly migawki powiedzonek dzieci u progu roku 2006, jedno dzieci powiedzialo “Cesarz Bush jest nagi” („Emperor Bush has no clothes on”) tak jak wdlug bajki Andersen’a dziecko to nie balo sie powiedzic prawdy.
W bardziej powaznym programie recenzji ksiazek dyskutowano biografie zmarlego satyryka H. L. Mecken’a, ktory napisal ze pewnego dnia spelni sie zyczenie Amerykanow i wybiora polglowka („moron’a”) na prezydenta. Autorka biografii Mecken’a powiedziala 30go grudnia 2005, przed kamerami telewizyjnymi, ze to sie wlasnie zdarzylo, w postaci prezydenta Bush’a.
W sprawach gospodarczych trzeba stwierdzic z gielda nowojorska na koniec roku 2005 jest na tym samym poziomie cen papierow wartosciowych, na jakim byla na poczatku 2005. W miedzyczasie ceny nieruchomosci poszly w gore, ale obecnie chwieja sie; ceny plynnego paliwa wzrosly o 40%; zadluzenie rzadu USA poszlo w gore, jak dotad bez reakcji na gieldzie. Wskaznik przemyslowy („Dow Jones Industrials”) 10,717, najmniej zmienil sie tym razem w stosunku rocznym, minus 0.46% od 79 lat, mimo wzrostu gospodarki USA i niskiego bezrobocia, oraz duzej akumulacji zyskow w gotowce, przez korporacje i przedsiebiorstwa, ktore nie spiesza sie tej gotowki inwestowac.
W USA akcje firm komputerowych poszly w gore (niektore ponad 30%) ale akcje glownej firmy produkcji samochodow, General Motors, spadly o 52%, najnizej od 23 lat. Fundusze emerytalne nadal maja swoj kapital, w duzej mierze, w akcjach na gieldzie. Spekulanci, ktorzy graja na wahaniach gieldy, korzystaja z automatycznie rejestrowanych transakcji, ktorych to transakcji koszt spada w miare automatyzacji.
Prognoza analitykow ekonomii na 2006 przepowiada dalszy wzrost handlu i transakcji miedzy czlonkami Unii Europejskiej, ktore to transakcje przedstawialy wartosc 691.8 miliardow dolarow (w 8,818 transakcjach) w 2004 roku, a natomiast wartosc 1090.0 miliardow (w 10,457 transakcjach) w 2005 roku. Wartosc wymiany handlowej w UE podwoila sie z 162 miliardow dolarow w 2004 roku do 322.8 miliardow dolarow w 2005 roku. Jak dotad W. Brytania i Hiszpania nie chca zgodzic sie na uzywanie pieniedzy euro zamiast lokalnej waluty. Gospodarka Europy rozwija sie wolniej niz inne na swiecie i przyciaga mniej kapitalu inwestycyjnego niz Chiny, Indie i Brazylia.
USA chcialoby uzywac Indii jako przeciw-wagi dla Chin, mimo tego ze wczesniej rzad Indii nie zgadzal sie na zadluzanie ponad mozliwosci splacania. W rozgrywkach o polityke gospodarcza, kilku przywodcow politycznych Indii, takich jak Indira Gandhi i jej syn Rajiv Gandhi zgineli w zamachach. Ojciec Indiry Gandhi, Jawaharhal Nehru, dal podwaliny na rozwoj techniczny Indii, stwarzajac system wysokiej klasy politechnik w Indiach. Dzis Indie sa waznym krajem w informatyce swiatowej i konsumenci hinduscy duzo wydaja ze swoich zarobkow. W stosunku rocznym Hindusi oszczedzaja 26% czyli polowe 52%, ktore oszczedzaja Chinczycy (jednoczesnie Amerykanie nie oszczedzaka i zadluzaja sie).
W Indiach w osmiu pierwszych miesiacach 2005 roku sprzedaz samochodow wzrosla o 20% a rownoczesnie przybylo tam 19.2 milionow nowych abonentow telefonow komorkowych. BMW AG planuje produkcje samochodow i zwiekszona sprzedaz w Indiach. Wzrost przemyslu opartego o informatyke spowodowal pojawienie sie rosnacego popytu spozywcow w Indiach jak i rosnacej w liczby ludzi w klasie sredniej. Rzad Indii spodziewa sie inwestyucji z zagranicy w lokalny przemysl komputerowy w wysokosci 22 miliardow dolarow w 2006 roku, mimo ze srednie zarobki, ponad miliarda Hiusdusow, wynosza na kazdego z nich przecietnie tylko 620 dolarow rocznie.
Poprawa gospodarcza w Japonii po „straconej dekadzie” bedzie przyczyniac sie do wzrostu gospodarki swiatowej. Gospodarka Japonii jest wieksza niz gospodarka Niemiec i W. Brytanii razem wziete; jest ona nadal dwa razy wieksza niz gospodarka Chin. Zarobki w Japonii ida w gore pierwszy raz od 1997go roku, a bezrobocie spadlo do 4,5%. Banki japonskie maja 2.9% „niewyplacalnych dluznikow” w porownaniu do 8.4% takich dluznikow na skale swiatowa.
Chiny staraja sie dokonac postepu przemyslowego w 25 lat tak duzego jak postep dokonany w USA przez 100 lat. Powoduje to zatrucie srodowiska, zwlaszcza rzek. Fabryki chinskie pracuja srednio do 99% potencjalu. Tysiace gornikow gine rocznie w kopalniach wegla w Chinach. Ekspansja przemyslu i osrodkow handlowych na pola uprawne powoduje coraz wiecej protestow poszkodowanych. Sluzba zdrowia w Chinach nie obejmuje duzej czesci ludnosci. Swoboda mediow jest ograniczana. Wysokie tempo postepu technicznego i przemyslowego Chin przez ostanie 25 lat powoduje trudnosci. Mimo tego 1,3 miliardy ludzi w Chinach stanowia rosnacy rynek spozywcow, ktorzy coraz wiecej kupuja samochodow, mebli i towarow luksusowych w rekordowych ilosciach. Wielu analitykow spodziewa sie ze w 2006 roku Chiny powieksza zakupy i inwestycje zagarniczne i stana sie jeszcze wazniejsza gospodarka w skali globalnej, wedlug prognozy The Wall Street Journal z 31go grudnia 2005.
www.pogonowski.com
|
|
2 styczeń 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
APEL
głosujmy na Lecha Kaczyńskiego
październik 7, 2005
prof. Zbigniew Dmochowski
|
Włoscy parlamentarzyści odrzucili plan wprowadzenia prawa zabraniającego "negowanie Holokaustu"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
|
The Iraq War: Worse than a Mistake
marzec 25, 2003
|
3xTak PPR i 4xTak PO
Program PO - czy w kierunku likwidacji Państwa Polskiego?
październik 5, 2004
Stanisław Bulza
|
Muzeum Polskie w Rapperswilu zagrożone likwidacją
maj 31, 2008
PAP
|
Saddam Husajn ofiarą mordu sądowego
listopad 5, 2006
marduk
|
BIAŁORUSKI NARÓD PAŃSTWOWY
luty 9, 2008
Stefan Pastuszewski
|
Demokratyczny totalitaryzm
maj 13, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
|
Złodziejstwo zinstytucjonalizowane
czerwiec 28, 2005
|
Naród musi stać się suwerenem we własnym państwie
październik 27, 2005
Jan Dziżyński
|
Szachy
maj 26, 2008
Marek Jastrząb
|
Polacy - jak wy to robicie ?
maj 27, 2003
przesłala Elżbieta
|
Strach przed własnymi myślami
styczeń 4, 2007
Artur Łoboda
|
Prawda o prześladowaniu Arabów w Palestynie
grudzień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawo dżungli czyli „twórcze niszczenie”
kwiecień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sprawa księgarni Antyk, Postanowienie prokuratora o umorzeniu śledztwa
listopad 11, 2006
Dorota
|
Roman Giertych o sojuszu z Moskwą
listopad 8, 2006
jan
|
"Nie ulegajcie pokusom bogactwa"
sierpień 26, 2004
|
22 LIPCA, STAĆ NA BACZNOŚĆ !
lipiec 25, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Duże dzieci chcą wywołać pożar świata
luty 5, 2003
PAP
|
więcej -> |
|