ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
więcej ->

 
 

Protegowanie ekstremistow i gnębienie działaczy pokojowych w Izraelu



Tytul "Protegowanie ekstremistow i gnebienie dzialaczy pokojowych w Izraelu" jest tlumaczeniem tytulu artykulu "Beat the Peaceful, Embrace the Violent" profesora Uri'ego Avnery, bylego doradcy premiera Izraela Itzaka Rabina, zamordowanego kula w plecy przez fundamentaliste zydowskiewgo. Artykul ten opublikowal 4 maja, 2005, Antiwar.com. Autor porownuje dwie demonstracje diametralnie roznie traktowane przez rzad Izraela. Mialy one miejsce na poczatku maja i odbywaly sie tego samego dnia.  

Blisko miejscowosci Jenin, znanego z masowej egzekucji Arabow w czasie pierwszego wypedzania ludnosci arabskiej z jej domow i osiedli w Palestynie, teraz demonstruja nielegalni osadnicy zydowscy wraz z ich sympatykami przeciwko ewakuacji "Homesh" nielegalnej kolonii zydowskiej. Ewakucje ta odbywa sie na podstawie decyzji rzadu i Knessetu. Niektorzy demonstranci krzyczeli ze moga byc ewakuowani tylko w trumnach owinietych we flage Izraela. Demonstracja ta byla chroniona przeciw jakimkolwiek trudnosciom przez setki policjantow i zolnierzy izraelskich, podczas gdy oficjalna stacja radiowa "Glos Izraeal" ("Voice of Izrael") informowala sluchaczy ze policja ruchu drogowego niby dziala tam pod rozkazami "Rady Osadniczej."  

W tym samym czasie w miejscowosci Bil'in na zachod od miasta Ramallah druga demonstracja miala miejsce. Mieszkancy tej i okolicznych wiosek arabskich razem z izraelskimi dzialaczami na rzecz pokoju i ochrony praw czlowieka, demonstrowali przeciwko konstrukcji na ich ziemi "Sciany Szarona," (dwukrotnie wyzszej niz mur berlinski). Demonstracja ta byla brutalnie atakowana przez zolnierzy i policje izraelska. Wsrod spokojnie demonstrujacy byli ranni i ciezko poturbowani ludzie, jak to osobiscie doswiadczyl profesor Uri Avnery, bioracy udzial w tej demonstracji.  

Wedlug profesora Uri'ego Avnery "Sciana Szarona" nie sluzy do ochrony, ale jest sposobem rabowania sadow oliwnych Arabow i powiekszania terenow w posiadaniu nielegalnych osadnikow. Rabowana mkiejscowa ludnosc arabska poprosila izraelskich dzialaczyi na rzecz pokoju i ochrony praw czlowieka o obecnosc i pomoc przeciwko zagarnianiu ich ziemi przez fundamentalistow zydowskich z osiedla Kiryat Sefer. Rzad Izraela zaplanowal te bezprawna akcje za zgoda rzadu neokonserwatystow-sjonistow z ramienia prezydenta Bush'a, fundamentalisty protestanckiego, ktory wierzy ze zwyciestwo Zydow nad Arabami jest koniecznym warunkiem powrotu Jezusa na ziemie.  

Wiesniacy arabscy i okolo dwustu izraelskich dzialaczyi na rzecz pokoju i ochrony praw czlowieka demonstrowali bez broni pod dowodztwem bylego mnistra palestynskiego Kadura Fares'a, oraz bylego palestynskiego kandydata na prezydenta Doktora Mustaly al-Barghouti, i trzech arabskich czlonkow Knessetu, miejscowego wojta i profesora Uri'ego Avnery. Ludzie ci niesli glazki drzew oliwnych na znak pokoju, i mieli je zasadzic na terenie budowy "Sciany Szarona." Chlopcy wiejscy niesli flage palestynska dluga na 50 metrow, poprzedzeni samochodem z glosnikiem informujacym po hebrajsku, ze idzie pokojowy marsz protestacyjny.  

Kilometr przed miejscem budowy "Sciany Szarona" marsz byl zatrzymany i obrzucony granatami z gazem lzawiacym. Kiedy maszerujacy szli dalej, znowu zostali obrzuceni granatami z dazem lazwiacym. Byli ranni a zolnierz wyrwal profesorowi Avneri transparent, na ktorym byly razem flaga Izreaela i flaga Palestyny jako znak pokoju. Uderzony silnie Avneri upadl na ziemie. Prowokator rzadowy zaczal rzucac kamieniami w policje mimo prtotestu maszerujacych. Prowokatorem byl zolnierz izraelski przebrany po cywilnemu, ktory dal pretekst policji izraelskiej do strzelania do tlumu. Oddzial policji "Massada," wyspecjalizowny w tlumieniu buntow Arabow w wiezieniach, pacyfikowal demonstrantow uzywajac amerykanskich kul z soli, ktore to kule powoduja ciezkie, bardzo bolesne i niegojace sie rany, jak tego doswiadczyli ludzie demonstrujacy wraz z profesorem Avnery'm.  

Inaczej wladze Izraela potraktowaly demonstracje nielegalnych osadnikow, mimo tego ze ludzie ci buntuja sie przeciw oficjalnym decyzjom rzadu i Knessetu. Tymczsem rzad Ariela Szarona publicznie nawoluje, zeby tych demonstratow "usciskac," "kochac ich" i "wspolczuc im gleboko," podczas gdy ten sam rzad kaze strzelac kulami z soli do pokojowych i bezbronnych demonstrantow arabskich i idacych wraz z nimi izraelskich dzialaczy na rzecz pokoju i ochrony praw czlowieka.  

Media i policja w Izraelu sa oddane do dyspozycji wrogom demokracji, wedlug profesora Avneri, ktory podejrzewa, ze krawe tlumienie przez wojsko i policje izraelska pokojowych demonstracji ma na celu dostarczenie nekonserwatystom-sjonistom rzadzacym w Waszyngtonie argumentow, ze nie jest rzecza praktycznie wykonalna usuniecie nielegalnych osiedli zydowskich z ziem Palestynczykow, ktorzy to ludzie maja zyc za drutami na malych i izolowanych od siebie skrawkach ziemi. Avnery uwaza ze izraelscy dzialacze na rzecz pokoju i ochrony praw czlowieka sa jedyna prawdziwa opozycja w Izraelu, w walce o przyszlosc tego kraju jako demokracji zyjacej w pokoju z wolnym panstwem Palestynczykow jak i z innymi Arabami.  
6 maj 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Zaskoczenie
styczeń 1, 2008
Marek Olżyński
Roszczenia za błędy medyczne bez przedawnień
luty 8, 2007
A. Sandauer - przewodniczący stowarzyszenia
"Mondre rady, mondre rady, mondre rady..."
grudzień 22, 2008
Artur Łoboda
Autograf szczęśliwej Motylii
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kredyty gotówkowe - kosimy ceny! Decyzja kredytowa następnego dnia Nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń
czerwiec 27, 2007
bbnb
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
Apel o tłumaczenia
styczeń 16, 2006
Jerzy Paruszewski
Taksa turystyczna w Krakowie jednak legalna
luty 21, 2005
Powikłana logika epoki nuklearnej
marzec 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przekształcenie Polski w kraj policyjno-wojskowy
październik 24, 2004
szpieg dla UE
BBC: wizyta papieża ma także polityczny kontekst
sierpień 17, 2002
PAP
Paryż i Paryża poza Londynem
sierpień 1, 2005
Mirnal
Czy Irak jest większą klęską dla USA niż Wietnam?
listopad 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Opieprzył premiera
wrzesień 11, 2006
słuchacz polskiego radia
Czyżby nowe metody manipulacji?
grudzień 16, 2002
Artur Łoboda
"Demokratyczny fundamentalizm" a potęga nafty
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gdzie się podziały pieniądze z Planu Paulsona
styczeń 12, 2009
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media